Hotel Palazz Sole Almazz

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Włochy/Val di Sole

Jednym zdaniem

Dzięki położeniu apartamentw blisko dolnej stacji kolejki możesz codziennie zdecydować, o ktrej rozpoczniesz szusowanie na doskonale przygotowanych stokach narciarskich.

Położenie

Apartamenty położone w słonecznej części miasteczka Almazzaga-Daolasa, w regionie Val di Sole. W niewielkiej odległości od obiektu znajdują się sklepy, bary, restauracje, pizzerie oraz basen. Od stacji kolei linowej Daolasa (stacja narciarska Marilleva-Folgarida) dzieli je tylko 700 metrw.

Hotel

Wyremontowany, nowocześnie urządzony budynek. Okolica jest spokojna, ale osoby szukające zabawy znajdą w odległości zaledwie kilkuset metrw liczne bary czy restauracje.

Pokoje

Apartament BILO - dwupokojowy apartament dla 3-4 osb z wyposażonym aneksem kuchennym, składający się z pokoju dziennego z kanapą i sypialni z łżkiem małżeńskim, dodatkowo łazienka z prysznicem, w pokoju TV sat.
W niektrych apartamentach znajduje się ponadto kominek, a także balkon/wyjście na taras.

Do dyspozycji

Sala gier z bilardem i piłkarzykami, pralnia (odpłatnie), garaż/parking zewnętrzny (każdy apartament posiada jedno miejsce park odpłatnie).

Po nartach

Położenie obiektu w samym centrum daje wiele możliwości wszystkim turystom oczekującym rozrywki pomiędzy wizytami na stokach. W niewielkiej odległości od niego można znaleźć przytulne lokale - restauracje, bary, pizzerie - oraz basen.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie, możliwość wykupienia pakietw 7 kolacji w restauracji Bucaneve na Marilleva 1400 (130-160 EUR/pakiet).

Program narciarski

Ze względu na położenie apartamentw w pobliżu wyciągw Marilleva 900 sugerujemy skupić się na połączonych wyciągach Marillevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio. W zależności od wybranego karnetu narciarskiego istnieje możliwość realizacji następujących programw narciarskich: 6x Marilleva/Folgarida lub 4x Marilleva/Folgarida + 2x Madonna di Campiglio lub dowolny program w oparciu o karnet Superskirama.

Cena zawiera

7 noclegw (lub 6 w terminach oznaczonych (6)) * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo grskie * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

Transport autokarem lub samolotem wraz z transferami na lotnisko (samolot) * karnet poza oznaczonymi terminami * ubezpieczenie SKI * wypożyczenie pościeli i ręcznikw (15 EUR/os, płatne na miejscu).

Cena nie zawiera

Transferw do wyciągw,opłat obligatoryjnych, płatnych na miejscu w dniu przyjazdu: Sprzątanie końcowe 50 EUR/apt (sprzątanie aneksu kuchennego leży w gestii gości), depozyt (kaucja zwrotna) 150 EUR/apt.

Uwagi

Uwaga: w terminie 6 noclegowym na nartach jeździmy 6 dni, wyjazd do Polski po nartach, opłaty na miejscu są przyjmowane wyłącznie w gotwce, brak możliwości płatności kartą.
Karnet w cenie w terminie 01.12 -08.12; 08.12-15.12; 15.12-22.12 karnet 6x Supersk w terminie 16.03-23.03 karnet 6 x Marilleva/Folgarida+Madonna di Campiglio.

Najważniejsze cechy hotelu

Blisko wyciągw
Super cena
Świetne stoki

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY