Hotel Apartament SOLE

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Jednym zdaniem

Dzięki położeniu apartamentów blisko dolnej stacji kolejki możesz codziennie zdecydować, o której rozpoczniesz szusowanie na doskonale przygotowanych stokach narciarskich.

Położenie

Apartamenty położone w słonecznej części miasteczka Almazzaga-Daolasa, w regionie Val di Sole. W niewielkiej odległości od obiektu znajdują się sklepy, bary, restauracje, pizzerie oraz basen. Od stacji kolei linowej Daolasa (stacja narciarska Marilleva-Folgarida) dzieli je tylko 700 metrów.

Hotel

Wyremontowany, nowocześnie urządzony budynek. Okolica jest spokojna, ale osoby szukające zabawy znajdą w odległości zaledwie kilkuset metrów liczne bary czy restauracje.

Pokoje

Apartament TRILO - trzypokojowy apartament dla 6-7 osób z wyposażonym aneksem kuchennym, składający się z pokoju dziennego z kanapą, sypialni z łóżkiem małżeńskim i drugiej sypialni z łóżkiem piętrowym oraz łóżkiem pojedynczym, dodatkowo łazienka z prysznicem, w pokoju TV sat.
W niektórych apartamentach znajduje się ponadto kominek, a także balkon/wyjście na taras.

Do dyspozycji

Sala gier z bilardem i piłkarzykami, pralnia (odpłatnie), garaż/parking zewnętrzny (każdy apartament posiada jedno miejsce parkingowe; odpłatnie).

Po nartach

Położenie obiektu w samym centrum daje wiele możliwości wszystkim turystom oczekującym rozrywki pomiędzy wizytami na stokach. W niewielkiej odległości od niego można znaleźć przytulne lokale - restauracje, bary, pizzerie - oraz basen.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.

Program narciarski

ze względu na położenie apartamentów w pobliżu wyciągów Marilleva 1400 sugerujemy skupić się na połączonych wyciągach Marillevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio. W zależności od wybranego karnetu narciarskiego istnieje możliwość realizacji następujących programów narciarskich: 6x Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio/Pinzolo lub 6x Marilleva/Folgarida lub dowolny program w oparciu o karnet Super Skirama.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty* opiekę rezydenta * transport do apartamentu wg wybranej oferty ( dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)* ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

karnet poza oznaczonymi terminami* ubezpieczenie SKI * ubezpieczenie od następstw chorob przewlekłych* wypożyczenie pościeli i ręczników (15 EUR/os, płatne na miejscu).

Cena nie zawiera

Transferów do wyciągów* opłat obilgatoryjnych, płatnych na miejscu.

Dopłaty obligatoryjne

Sprzątanie końcowe 50 EUR/apt (sprzątanie aneksu kuchennego leży w gestii gości), kaucja 150 EUR/apt.
UWAGA: opłaty na miejscu są przyjmowane wyłącznie w gotówce, brak możliwości płatności kartą.

Najważniejsze cechy hotelu

Blisko wyciągów
Super cena
Świetne stoki

Uwaga

Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do 35/os.).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY