Hotel Mondschein

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

Sterzing

K

Włochy

C

Okazałe kamienice z kolorowymi fasadami, przepięknie zdobione, kształtują wizerunek zabytkowego centrum Sterzing (948 m). Kilka lat temu miasteczko zostało wybrane jedną z najpiękniejszych włoskich miejscowości południowego Wipptalu. W Sterzing średniowieczny urok łączy się z nowoczesnością. Wieża Zwölferturm (wł. Torre delle docici) o wys. 46 m, jest doskonałym punktem widokowym, ponadto turyści mogą spacerować po cudownym zabytkowym deptaku ze sklepami, kawiarniami i tradycyjnymi włoskimi gospodami, jednak zakupy to nie wszystko co ma w swojej ofercie. Szczyt Rosskopf (wł. Monte Cavallo), nazywany jest również "rozrywkową górą", ponieważ oferuje wszelkiego rodzaju możliwości zabawy, miłośnikom sportów zimowych, dodatkowo można wybrać się na górską wędrówkę lub na 10 km długości tor saneczkowy.

T

Skąpany w słońcu szczyt Rosskopf góruje nad miejscowością Sterzing, z której centrum jest jedynie 5 min. piechotą do najbliższej stacji kolejki w regionie narciarskim. Dzięki 4 wyciągom wygodnie dotrą Państwo do regionu narciarskiego znajdującego się na wysokości od 948 do 2176 m, skąd rozciąga się przepiękny widok na Dolomity. Region oferuje 16 km tras narciarskich.Teren narciarski jest idealny dla miłośników jazdy rekreacyjnej, posiada wiele łagodnych i umiarkowanych tras. Szkółka narciarska odznaczona znakiem jakości usatysfakcjonuje rodziny z dziećmi. Z Sterzing z łatwością można dostać się do dwóch pobliskich regionów narciarskich, Ladurns oddalonego o ok. 15 km i Ratschings oddalonego o ok. 25 km (zakup karnetów narciarskich na miejscu).Od sezonu zimowego 2014/2015 regiony narciarskie Rosskopf oraz Ladurns współpracują ze sobą, co umożliwia korzystanie z dodatkowych 15 km tras narciarskich regionu Ladurns. Region narciarski polecany jest szczególnie rodzinom z dziećmi, poza szkółką narciarską odznaczoną znakiem jakości oferuje również specjalną strefę dla dzieci "kinderland" oraz oślą łączkę dla początkujących narciarzy.

G

Jeżeli na 10 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu liczba działających wyciągów, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będzie mniejsza niż 40 %, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w termiach od 29.12.14 do 14.03.15 oraz od 28.12.15 do 13.03.16 włącznie). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w wyznaczonym terminie (na 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w środę, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę).

U

Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

P

Zadbany, 3-gwiazdkowy Hotel Mondschein jest położony w samym sercu starego miasta w Sterzing, ok. 100 m od centrum ze sklepami. Teren narciarski Rosskopf jest oddalony o ok. 500 m. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje suę przed hotelem. W obiekcie dostępny jest również bezpłatny autobus wahadłowy.Hotel Mondschein posiada lobby z holem, recepcję, windę, Wi-Fi (w cenie), restaurację, bar, dyskotekę, jadalnię, pokój dzienny, pokój TV oraz taras. Hotelowa strefa wellness (bezpłatnie, czynna w godz. 15:00 - 20:00) dysponuje sauną fińską, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią i strefą wypoczynkową. Solarium dostępne jest za opłatą. Dodatkowo w hotelu znajduje się przechowalnia sprzętu narciarskiego i butów narciarskich, miejsca parkingowe i garaż (w cenie, ograniczona dostępność)PokojePrzytulne pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., telefon, Wi-Fi (w cenie) i suszarkę do włosów.WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy i 4-daniowe menu w bufetem sałatkowym na kolację (możliwość wyboru menu wegetariańskiego).

S

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg informacji w hotelu)Łóżeczko dla dzieckaKrzesełko dla dzieckaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż parkingowy (ograniczona dostępność)

O

Solarium

P

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Z

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 7 lat 40%
8 do 15 lat 15%
64 do 78 lat 5%
od 79 lat 40%

P

do skończonych 6 lat 100%
7 do 10 lat 50%
11 do 18 lat 30%
od 19 lat 10%

P

przytulne pokoje z TV sat.

P

przytulne pokoje z TV sat.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY