Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 1 499 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 55 490

Kategoria

***

Miasto

Monte Bondone

Kraj

Włochy

Położenie

Nowoczesny, 3-gwiazdkowy Hotel Monte Bondone Resort położony jest w centrum miejscowości Vaneze. Do terenu narciarskiego Monte Bondone jest ok. 500 m. Przystanek autobusowy dla narciarzy oddalony jest natomiast o 50 m od obiektu.

Wyposażenie

Ten komfortowy obiekt wyposażony jest w recepcję, windę, Wi-Fi, restaurację, bar, pokój wypoczynkowy z kominkiem, kącikiem czytelniczym, a także w pomieszczenie do przechowywania sprzętu. Bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność), a także garaż (na zapytanie) są do Państwa dyspozycji.W wolnym czasie mogą Państwo skorzystać z oferowanego pod dachem symulatora do golfa (za opłatą), ścianki wspinaczkowej (za opłatą), a także studio fitness i pokoju do zabaw.W strefie wellness mogą się Państwo zrelaksować na krytym basenie, w ogrzewanym jacuzzi na zewnątrz, bio-saunie, fińskiej saunie, łaźni parowej, a takżę skorzystać z prysznica relaksacyjnego, solarium, pokoju relaksacyjnego i kącika herbacianego. Na miejscu istnieje także możliwość rezerwacji zabiegów kosmetycznych i masaży (za opłatą). Ponadto otrzymają Państwo bilet Trentino dla gości, który umożliwi Państwu korzystanie z transportu publicznego i innych zniżek w regionie (info na miejscu, organizator zastrzega sobie prawo do zmian i ograniczeń).

Wyżywienie

Wliczone w cenę wyżywienie HB zawiera pożywne śniadanie w formie bufetu, a także 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację Restauracja zapewnia także posiłki wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe odraz dla diabetyków. Na zapytanie może także zostać przygotowane menu dla dzieci. Kolacja bożonarodzeniowa i sylwestrowe menu wliczone są w cenę.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweKarta gościa (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeZabiegi kosmetyczneKorzystanie z symulatora do golfa pod dachemKorzystanie ze ścianki wspinaczkowej pod dachem (z trenerem)Bilard

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 7. roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu kartę na bezpłatne korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.Wstęp do strefy wellness tylko dla dzieci powyżej 16. roku życia.Pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych są dostępne na zapytanie.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (Standard), HB

pokój z podwójnym łóżkiem, łóżkiem piętrowym, TV, telefonem, sejfem i mini lodówkąłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo balkonWi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefon, mała lodówka i sejf
łazienka z prysznicem, WC i suszarka do włosów
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Trydent (ok. 15 km)Przelot: Werona (ok. 115 km), Bergamo (ok. 175 km), Wenecja (ok. 190 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Monte Bondone

Maks. wysokość: 2090 mMin. wysokość: 1184 mWys. miejscowość: 1425 mWyciągi łącznie: 4Krzesełka: 4Trasy łącznie: 19 kmTrasy zielone/niebieskie: 6 kmTrasy czerwone: 13 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 5 km
 • Odległość od stoku narciarskiego 350 m
 • TV tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 9 °C temperatura w nocy -2 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 8 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Pt 9 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Sob 6 °C temperatura w nocy -4 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień