Hotel Gardaturist

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

charakterystyka

camping leży pośród zieleni, w spokojnym miejscu. Ogrodzony ośrodek składa się z szeregowych domków typu bungalow (B6) i mobilhomów (M6, M8). Polecamy zwłaszcza rodzinom z dziećmi, które znajdą tu dużo miejsca na zabawy.

zakwaterowanie

apartamenty są praktycznie urządzone, zawsze z wyposażonym boksem kuchennym, prysznic+WC, klimatyzacja (8 godzin/ doba darmowo, następne za dopłatą), sejf, zadaszony taras z meblami ogrodowymi.

B6

(30 m2, maksimum 2 dorośli+ 4 dzieci do 14 lat)
sypialnia z dwoma łóżkami, mała sypialnia z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dwuosobowym oraz boksem kuchennym, TV/SAT.

M6

(24 m2, maksimum 2 dorośli+ 4 dzieci do 14 lat)
sypialnia z dwoma łóżkami, mała sypialnia z łóżkiem piętrowym i jednym łóżkiem, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem oraz boksem kuchennym.

M8

(32m2, max. 4 osoby dorosłe + 4 dzieci do 14 lat)
trzy sypialnie po dwa łóżka, pokój dzienny z łóżkiem rozkładanym i boksem kuchennym.

lóżeczko dziecięce

na żądanie dla dziecka do 2 lat, EUR9,-/ tydzień (do max. ilości osób).

wyposażenie i usługi

recepcja, sala TV, restauracja, pizzeria, bar, sklep, kącik internetowy i podłączenie do Wi-Fi (za opłatą), ogród, bar przy basenie, sześć basenów dla dorosłych i dla dzieci, jaccuzzi, taras do opalania, tenis stołowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej, kort tenisowy (za opłatą), programy animacyjne dla dzieci (17/5-1/9).

Parkowanie

1 miejsce/ apartament.

odległość od centrum

1 km.

odległość od jeziora

200 m.

plaża

piaszczysta.

zwierze

wzbronione.

pobyt

(7/7-8/9) przyjazd możliwy codziennie, min. 5 noclegów, (do 7/7 i po 8/9) przyjazd możliwy codziennie, min. 3 noclegi.

Obowiązkowe dopłaty uiszczane na miejscu

:

opis

Cena za apartament obejmuje: 1x zakwaterowanie, zużycie energii.

Dopłaty

sprzątanie końcowe (oprócz boksu kuchennego) EUR 26,-/ apartament, bielizna pościelowa lub ręczniki EUR 9,-/ osoba, klimatyzacja EUR 1,-/ godz.

Kaucja

EUR 50,-/ apartament.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY