Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel LTI Mahdia Beach & Aqua Park

Tunezja, Mahdia, Mahdia

Położenie przy pięknej piaszczystej plaży Imponujący aquapark z 14 zjeżdżalniami Serdeczni i nienachalnych pracownicy Przestronne i czyste pokoje

Więcej o hotelu

od 779 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 2 497

POŁOŻENIE

Hotel LTI Mahdia Beach położony jest ok. 3 km od centrum miejscowości Mahdia i ok. 45 km od lotniska w Monastirze (Prima Holiday lata na to lotnisko) i ok. 115 km od lotniska Enfidha w Hammamecie.  Przystanek oddalony ok. 50m od hotelu. 

PLAŻA

Hotel posiada prywatną, piaszczystą, długą plażę położoną bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne.
Miejscowość Mahdia słynie z najpiękniejszych plaż w Tunezji z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą.

HOTEL

LTI Mahdia Beach to czterogwiazdkowy hotel, który wyróżnia się mauretańską architekturą,  wybudowany w 1997r. i wyremontowany w 2018 r. Hotel położony na pięknym, rozległym terenie, przy jednej z najpiękniejszych plaż Tunezji. 
Obiekt idealny dla rodzin z dziećmi, posiada wspaniały aquapark z 14 zjeżdżalniami wodnymi dla młodszych i starszych dzieci.  Bogaty program rozrywkowy zapewni świetną zabawę w ciągu dnia oraz wieczorami.W ścisłym sezonie (lipiec i sierpień) będzie tu działał klub z polskim animatorem skirowany dla najmłodszych dzieci - "Klub Misia Primusia". 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, windy, usługi pralni chemicznej, mini sklepik, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów. Klimatyzowana restauracja główna Sofra, restauracja włoska La Cascata, restauracja hiszpańska La Tienda, Snack bar, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, dyskoteka oraz bar dla dzieci Kitty, Aquapark bezpłatny dla Gości hotelowych. 

INTERNET

Internet Wifi w pokojach i w lobby bezpłatne, kafejka internetowa dodatkowo płatna.

KONFERENCJE/INCENTIVE

Hotel wybudowany w 1997 roku, wyremontowany w 2018 roku,  dysponuje luksusową salą konferencyjną zaprojektowaną tak, aby spełniać kryteria dotyczące wielkości, jakości i wygody. Sala wyposażona jest w zaawansowane technologicznie narzędzia audiowizualne i posiada: 800 krzeseł ustawionych rzędami w sposób teatralny i 400 krzeseł umieszczonych wokół stołu.
    

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, basen kryty czynny sezonowo,  leżaki i parasole przy basenie, ręczniki plażowe, kort tenisowy, niemotorowe sporty wodne np. kajaki, surfing, programy animacyjne i zajęcia sportowe: siatkówka plażowa, piłka wodna, mini golf, tenis stołowy, aerobic, szachy ogrodowe czy bilard, aquapark otwarty w 2018 roku: 10 zjeżdżalni wodnych dla dorosłych i 4 dla dzieci, działa w godzinach 10:00-18:00. 
Odpłatnie: motorowe sporty wodne, centrum Spa za zabiegami, sauna. W pobliżu hotelu wypożyczalnia rowerów jak również możliwość skorzystania z przejażdżek na koniach.

DLA DZIECI

Aquapark (4 zjeżdżalnie wodne dla dzieci), brodzik, mini klub dla dzieci (od 4 do 12 lat), wieczorny program dla dzieci( mini dyskoteka, talent show).
Bar dla dzieci (All Inclusive): Bar dla dzieci jest zarezerwowany dla dzieci i oferuje różnorodne przyjemności (lody, popcorn, naleśniki, mini-kanapki, napoje bezalkoholowe).
Dla nastolatków program jest zorganizowany wokół gier sportowych i zawodów (minigolf, piłka nożna, piłka wodna, siatkówka plażowa, tenis)
Dla najmłodszych dzieci w ścisłym sezonie (lipiec, sierpień) działa Klub Misia Primusia z polskim animatorem. 

ZAKWATEROWANIE

Hotel oferuje zakwaterowanie w trzech trzypiętrowych budynkach, część pokoi została wyremontowana w 2018 r.
Do dyspozycji pokoje:
Standard Room dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, bezpłatny sejf, minibar, TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka do włosów, WC), balkon
Standard Room Sea View dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, bezpłatny sejf , minibar, TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka do włosów, WC), balkon
Family Room dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, bezpłatny sejf, minibar, TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka do włosów, WC), balkon
Family Suite dla max. 5 os.: 2 sypialnie, drzwi łączące między pokojami, klimatyzacja centralna, bezpłatny sejf, minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka do włosów, WC), balkon
pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 
Klienci Prima Holiday będą kwatrowani w pokojach po remoncie. 

WYŻYWIENIE

Ultra All inclusive : śniadanie 06.00-10.00, obiad 12.30-14.30 i kolacja 18.30.-21.30 w formie szwedzkiego stołu, późne śniadanie 10.00-12.00, popołudniowa kawa, herbata 15.00-17.00, nocna przekąska 23.00-06.00. oraz lody w wyznaczonych godzinach. Lokalne napoje alkoholowe (wódki, wino, piwo) i napoje bezalkoholowe zimne i ciepłe serwowane w wyznaczonych barach. Bar w lobby czynny 24h. 
Opcja ultra all inclusive nie obejmuje soków wyciskanych ze świeżych owoców, baru w dyskotece oraz baru New Space.

INFORMACJE DODATKOWE

www.mahdia-beach.com
Adres: Zone Touristique, Mahdia 5100, TunezjaTelefon: +216 73 682 000
 

CENA

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* - 1 TND za noc/os
Hotele 3* -  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów). Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

* wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
* obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Osoby podróżujące z Polski do Tunezji samolotem czarterowym i posiadające voucher hotelowy wystawiony przez touroperatora zwolnione są z obowiązku wcześniejszego wykonania testu na obecność COVID oraz odbywania kwarantanny w Tunezji.
Osoby, które zakupiły wyłącznie przelot, zobowiązane są do przedstawienia negatywnego wyniku testu wykonanego nie później niż 72 h przed wyjazdem i nie później niż na 120 h przed wjazdem do Tunezji i odbycia kwarantanny. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Ambasadą Tunezji w Warszawie.
* Przed wylotem klienci są zobowiązani do wypełnienia Formularza Podróżnego: https://app.e7mi.tn  ( na chwilę obecną wypełnienie formularza nie jest obowiązkowe - strona jest w fazie testów, o zmianach poinformujemy)
* Wypełnienia Deklaracji zdrowia"  oraz wydrukowania Potwierdzenia polityki covid-19"
* Dodatkowo muszą posiadać przy sobie wydrukowany voucher hotelowy oraz bilet lotniczy 
Turyści zobowiązani są do przestrzegania zasad Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji. 
Wycieczki fakultatywne (muzea, atrakcje turystyczne, obiekty historyczne) są organizowane przez operatorów zgodnie z zasadami ww. Protokołu. Bezpieczeństwo podczas przylotu i transferu:
- nakaz noszenia maseczek i odpowiednich rękawiczek przez obsługę odpowiedzialną za transfer Klientów do hoteli. Zachowanie zalecanej odległości między klientami podczas przylotu/wylotu, transferu.
- w pojazdach służących do transferu obłożenie miejsc na poziomie 50%. Wszystkie pojazdy będą dezynfekowane każdorozawo po wykonaniu usługi. 
Bezpieczeńśtwo na terenie hoteli: 
- nakaz noszenia maseczek lub przyłbic przez personel hotelowy
- obłożenie hoteli do 50%
- zakaz przebywania w hotelu osób z zewnątrz tj. niezakwaterowanych w danym hotelu
- obowiązek usługi " A la Carte" w restauracjach hotelowych (nie bufet) 
- udostępnienie przez jptel materiałów informacyjnych odnoszących się do nowo obowiazujących procedur sanitarnych
- zawieszenie wszelkich wydarzeń tworzących skupiska ludzi oraz aktywności sportowych w basenach
- wyznaczenie i przygotowanie odpowiedniej liczby pokoi, w których będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych
- sprawdzanie temperatury całego personelu hotelowego oraz kwaterujących się Gości
- ograniczenie do minimum czasu przebywania Klienta przy recepcji
- umieszczenie dodatkowych dozowników z płynem do dezynfekcji
- systematyczne czyszczenie i dezynfekcja częsci wspólnych jak również kluczy i kart po każdorazowym ich użyciu
- systematyczne wietrzenie wszsytkich pomieszczeńBezpieczeństwo w restauracjach hotelowych: 
- nakaz noszenia maszeczek przez personel restauracyjny
- zmniejszenie pojemności restauracji do 50%
- zachowanie odstępu 2 metry między każdym stolikiem
- umieszczenie dodatkowych dozowników z płynem do dezynfekcjiBezpieczeństwo podczas wycieczek fakultatywnych: 
- zachowanie dystansu między Klientami podczas zwiedzania zabytków, jak również postojów i przebywania w miejscach publicznych
- nakaz noszenia maseczek przez przewodnika jak również wszystkich uczestników wycieczki 
 

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 5 km
 • Odległość od lotniska 105 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Bowling tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,2/5
Travelplanet

Doskonałe (889 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,3/5

Okolica 4,3/5

Cena 4,1/5

7. najwyższa ocena z 28 hoteli w Mahdia

Elżbieta Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 5,0/5
Wyjazd rodzinny 2+2. Nasz pierwszy wyjazd do kraju nie z terenu Europy. To były najlepsze nasze wakacje ! Hotel bardzo fajny, położony nad morzem do tego...
Całkowita ocena

Wyjazd rodzinny 2+2. Nasz pierwszy wyjazd do kraju nie z terenu Europy. To były najlepsze nasze wakacje ! Hotel bardzo fajny, położony nad morzem do tego baseny i aquapark. Otoczenie piękne i czyste !!! W Grecji(****) ani Hiszpanii (****)tego nie spotkałam żeby tak sprzątano. Do tego wszyscy pracownicy hotelu od Pań sprzątających do kelnerów, barmanów, ratowników i Panów z ochrony są przesympatyczni, mili, uśmiechnięci i chętni do pomocy. Jedzenie dobre jednak nie każdemu odpowiadało bo było ich tradycyjne ale wg mnie każdy znajdzie cos dla siebie. Napoje podawane w grubym plastiku lub szkle, które nie są jednorazowego użytku. Nie było kubków jednorazowych jak to jest w Europie, które potem są wywalane przez turystów gdzie popadnie. Aquapark super ! Pokoje sa ok, codziennie sprzątane z wymianą ręczników i pościeli. Pogoda piękna, świetny hotel i otoczenie, przemili ludzie, dobre jedzenie - czegóż potrzeba więcej !! :) Ja tam wrócę bo pokochałam ten kraj i tych miłych ludzi !

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2008

Data pobytu: 5.7. - 12.7.2008

Ocena 4,8/5
właśnie wróciliśmy z wczasów i jesteśmy super zadowoleni, polecieliśmy ze sky clubu, małe zastrzeżenie może tylko do pokoju myśleliśmy że standard będzie...
Całkowita ocena

właśnie wróciliśmy z wczasów i jesteśmy super zadowoleni, polecieliśmy ze sky clubu, małe zastrzeżenie może tylko do pokoju myśleliśmy że standard będzie troszczkę wyższy, ale oceniamy na 4.0 gdybym miała wybierać jeszcze raz to poleciałabym w to samo miejsce, okolica i hotel rewelacja, piękny basen i plaża.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Kamil Sierpień 2020

Data pobytu: 1.8. - 8.8.2020

Ocena 1,0/5
WITAM BYLEM W ZESZYM TYGODNIU W TYM HOTELEU BARDZO ZŁE DOSWIADCZENIE POZOSTAWIŁ!!! ZACZYNAJAC OD MASAKRYCZNEJ LICZBY OSOB W CAŁYM KOMPLEKSIE!!!BRAK STOLIKOW DO POSILKU!BRAK TALERZY BRAK SZTUCOW !!!MINIMALNY CZAS OCZEKIWANIA NA ZDOBYCIE POSILKU OD 30-45MIN JAK SIE ZNAJDZIE MIEJSCE DO SIEDZENIA!! BRAK LEZAKOW I RECZNIKOW NA PLAZY!!!BRUD W TOALETACH!!OPCJA ALL INCLUSIVE ULTRA BRAK ALKOCHOLU I NAPOJOW...
Całkowita ocena

WITAM BYLEM W ZESZYM TYGODNIU W TYM HOTELEU BARDZO ZŁE DOSWIADCZENIE POZOSTAWIŁ!!!

ZACZYNAJAC OD MASAKRYCZNEJ LICZBY OSOB W CAŁYM KOMPLEKSIE!!!BRAK STOLIKOW DO POSILKU!BRAK TALERZY BRAK SZTUCOW !!!MINIMALNY CZAS OCZEKIWANIA NA ZDOBYCIE POSILKU OD 30-45MIN JAK SIE ZNAJDZIE MIEJSCE DO SIEDZENIA!! BRAK LEZAKOW I RECZNIKOW NA PLAZY!!!BRUD W TOALETACH!!OPCJA ALL INCLUSIVE ULTRA BRAK ALKOCHOLU I NAPOJOW PO GODZINIE 22 ZERO POSILKOW W NOCY !W GLOWNEJ RESTAURACJI BRAK NAPOJOW!!BAR W BASENIA MASAKRYCZNE KOLEJKI!!SELEKCJA POTRAW PRZEZ OBSLUGE!!WALKA O CISTO I OWOCE!!!COS STRASZNEGO !!OPROCZ PLAZY I POGODY ZDECUDOWANIE ODRADZAM!!!

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Basia Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,4/5
Hotel bardzo ładny, my mieliśmy pokój na parterze tuż placu zabaw i niedaleko basenów, więc wszędzie blisko. Sam pokój dobrze urządzony , codziennie sprzątany , ręczniki również wymieniane codziennie . Jedyny minus to , to że mieliśmy dwa łączone łóżka a byliśmy z dzieckiem które spało w środku , a łóżka się ciągle rozjeżdżały i córka wpadała w szparę :( Co do basenów to mega plus, piękne , czyste...
Całkowita ocena

Hotel bardzo ładny, my mieliśmy pokój na parterze tuż placu zabaw i niedaleko basenów, więc wszędzie blisko. Sam pokój dobrze urządzony , codziennie sprzątany , ręczniki również wymieniane codziennie . Jedyny minus to , to że mieliśmy dwa łączone łóżka a byliśmy z dzieckiem które spało w środku , a łóżka się ciągle rozjeżdżały i córka wpadała w szparę :( Co do basenów to mega plus, piękne , czyste , aquapark fantastyczny . Jedzenie właściwie codziennie podobne, ale było tego tak dużo że można było jeść codziennie coś innego , dla nas smacznie . Obsługa bardzo miła i pomocna. Wiecznie uśmiechnięci kelnerzy. W okół hotelu sklepy wszelkiego rodzaju, można było kupić praktycznie wszystko, a dla chcących pojechać dalej to oczywiście centrum Mahdii, taxi w jedną stronę 5-6 dinarów. Podsumowując wyjazd bardzo udany i na pewno wróciłabym jeszcze raz do LTI.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Miłosz Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 4,5/5
Czysta, piaszczysta plaża zaraz przy obiekcie. Morze z czystą, ciepłą wodą. Leżaków nie brakowało. Basen fajny, bar przy nim w okolicach wejścia na plaże. Super dla dzieci (i dorosłych) auapark. Po pierwszym rozczarowaniu jakością pokoju i zamianie na inny było już bardzo miło. Jedyny manktament obiektu to bardzo głośna muzyka od godz. 10 do 18. Miła obsługa.
Całkowita ocena

Czysta, piaszczysta plaża zaraz przy obiekcie. Morze z czystą, ciepłą wodą. Leżaków nie brakowało. Basen fajny, bar przy nim w okolicach wejścia na plaże.

Super dla dzieci (i dorosłych) auapark.

Po pierwszym rozczarowaniu jakością pokoju i zamianie na inny było już bardzo miło.

Jedyny manktament obiektu to bardzo głośna muzyka od godz. 10 do 18.

Miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Natalia Lipiec 2019

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

Ocena 3,0/5
Hotel super natomiast animacje jedna wielka masakra córka została pobita przez szefa animatorów Janny nigdy nie spotkałam się z takim czymś
Całkowita ocena

Hotel super natomiast animacje jedna wielka masakra córka została pobita przez szefa animatorów Janny nigdy nie spotkałam się z takim czymś

Zakwaterowanie 2,4/5

Wyżywienie 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aga Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 3,2/5
Najlepszy aquapark, piękna plaża i piękna turkusowa woda, cena za ten hotel stanowczo za wysoka.
Całkowita ocena

Najlepszy aquapark, piękna plaża i piękna

turkusowa woda, cena za ten hotel stanowczo za wysoka.

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 15 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 18 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Ndz 18 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pon 17 °C temperatura w nocy 11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień