Hotel Montien Riverside

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Elegancki hotel będący stołeczną oazą o wysokim standardzie. Panoramiczne widoki, oryginalna architektura, piękny ogród, wyśmienita kuchnia.

P

Nad rzeką Chao Praya, 3-5 km od centrów handlowych i biznesowych, 45 km od lotniska, 3 km od stacji Surasak. Bezpłatny bus hotelowy dowozi gości do Montien Surawongse w centrum oraz do nowego, nadbrzeżnego parku handlowo-rozrywkowego Asiatique The Riverfront.

W

Reprezentacyjne lobby z całodobową recepcją, kantor wymiany walut, centrum biznesowe, sale konferencyjne, sala bankietowa, łącza internetowe, restauracja główna The Cafe (kuchnia międzynarodowa i orientalna), restauracja chińska, romantyczna restauracja włoska z widokiem na rzekę i port, restauracja orientalna (specjalność - kuchnia wietnamska), bar w lobby, kawiarnia (wyroby z własnej piekarni), własna barka z drzewa tekowego pełniąca rolę pływającej knajpki, barek przy basenie, sklepiki, butik, pralnia.

P

Eleganckie, w klasycznym stylu, wyposażone w łazienkę (wanna, kabina prysznicowa, WC, suszarka do włosów), klimatyzację, sejf, TV sat, minibarek, czajnik, łącza internetowe. Codziennie woda mineralna.

W

BB - Śniadania.
HB - Śniadania i obiadokolacje.
FB - Śniadania, obiady i kolacje.

S

Basen o nieregularnym kształcie z tarasem słonecznym, siłownia (bezpłatna), sauna, łaźnia, masaże (także tradycyjne tajskie), studio aerobiku, tenis stołowy, muzyka na żywo w lobby barze.

D

Wysokie krzesełka.

U

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Paszport musi być ważny co najmniej przez okres 6 miesięcy od daty powrotu.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY