Hotel Walliserhof (Täsch bei Zermatt)

Szwajcaria, Valais (Wallis), Tasch

Więcej o hotelu

od 881 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 190 113

Kraj

SZWAJCARIA

Położenie

Hotel Walliserhof znajduje się w Täsch, ok. 5 km od Zermatt. Do centrum Täsch jest ok. 300 m, a tyle samo jest do dworca kolejowego (regularne połączenie kolejowe do Zermatt) i do przystanku autobusowego. Do gondoli można dostać się dojeżdżając do Zermatt pociągiem ok. 12 min., a trasa do narciarstwa biegowego jest w odległości ok. 500 m.

Wyposażenie

Do wyposażenia obiektu należy hol z recepcją, Wi-Fi, winda, jadalnia, restauracja, bar, taras (czynny w zależności od pogody) oraz przechowalnia nart i butów narciarskich. 

Wyżywienie

z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, podwieczorek narciarski z ciastem (od godz. 16:00), kolacja wybór z 4 dań.

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe standard (ok. 18 m2): prysznic lub wanna, WC, suszarka do włosów, ogrzewanie, telefon, TV, WiFi, sejf. Pokoje dwuosobowe superior (ok. 22 m²): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon. Pokoje jednoosobowe (ok. 12 m²): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard.

Wellness

 kryty basen (ok. 40 m2), łaźnia parowa, sauna, whirpool.

Parkowanie

 w cenie, w ramach dostępności, garaż ok. 10 CHF/dzień.

Zwierzęta domowe

 na zapytanie ok. 17 CHF/dzień.

Opłata klimatyczna

 ok. 3 CHF/dzień (dzieci 9 - 15 lat ok. 1,50 CHF/dzień). 

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.
Przyjazd do hotelu od godz. 15:00, wyjazd do godz. 11:00. 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM
 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...