Hotel Lagoon Beach

Republika Południowej Afryki, Kapsztad (Cape Town), Kapsztad

Więcej o hotelu

od 6 329 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 115 820

Kategoria

****

Region

RPA

Opis

Hotel Lagoon Beach mieści się w dzielnicy Milnerton na przedmieściach Kapsztadu i oferuje malownicze widoki na Ocean Atlantycki oraz Górę Stołową. Ogromną zaletą obiektu jest lokalizacja tuż przy fantastycznej plaży z łatym dostępem do biznesowo-rozrywkowego centrum miasta. Gustownie urządzone, przestronne pokoje wyposażone są we wszystkie wygody. Przy hotelu mieści się także basen z tarasem słonecznym, z którego w trakcie opalania można podziwiać piękny krajobraz oraz romatyczne zachody słońca. Polecany jako miejsce wypoczynku oraz baza wypadowa wycieczek. 

Lokalizacja

w Kapsztadzie, przy plaży, ok. 7 km od centrum, ok. 20 km od lotniska, ok. 3 km od pola golfowego

Wyposażenie

liczba pokoi: 200, apartamenty: 27, restauracje: 4, baseny odkryte: 2, recepcja 24h, lobby, ogród, taras słoneczny, basen przy plaży, basen na dachu, leżaki przy basenie, bar przy basenie, cocktail bar, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), centrum konferencyjne, wypożyczalnia samochodów, room service (płatny), parking, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarka do włosów, taras/balkon, internet bezprzewodowy, telefon, mini bar (płatny), lodówka, telewizja satelitarna, sejf (płatny), zamek elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty Typ pokoju -

W cenie zakwateorwanie w pokojach typu standard (ok. 33m2). 

Plaża

przy hotelu, piaszczysta, szeroka.

Sport i fitness

siłownia 24h, SPA (płatne), masaże (płatne), zabiegi pielęgnacyjne (płatne), basen kryty (płatny), jacuzzi, centrum fitness, sauna.

Wyżywienie

śniadania.

Świadczenia

Cena zawiera
 • przelot międzynarodowy: Polska - RPA - Polska
 • opłaty lotniskowe
 • ubezpieczenie KL, NNW
 • transfer lotnisko - lodge - lotnisko
 • zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą
 • ograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny)

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera
 • dopłaty do wylotu z lotniska lokalnego
 • dopłaty do pokoju pojedynczego
 • dopłat do pokoi o wyższym standardzie
 • wycieczek fakultatywnych
 • miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu

Ograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny).

Informacje wizowe

RPA:

Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu to co najmniej 3 miesiące.

 

Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia „sytuacji nadzwyczajnych” władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.

 

Osoby udające się do RPA na pobyt dłuższy lub w celu podjęcia pracy muszą mieć wizę, którą można uzyskać w każdej placówce dyplomatyczno-konsularnej RPA za granicą. Na przejściach granicznych RPA wizy nie są wydawane. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu powinien być dłuższy od okresu ważności wizy co najmniej o 3 miesiące. Przekraczając granicę, należy okazać bilet powrotny. Nie ma obowiązku udokumentowania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu, ale przy ubieganiu się o wizę oraz przy wjeździe może być wymagane okazanie zaproszenia lub rezerwacji hotelowej. W paszporcie muszą znajdować się co najmniej dwie strony przeznaczone na wizy, całkowicie wolne od wszelkich stempli, wiz itp. Brak wolnych stron w paszporcie powoduje odmowę wjazdu do RPA i bezwarunkowy powrót pasażera do miejsca, z którego rozpoczął podróż. Samowolne przedłużenie pobytu ponad okres ważności wizy powoduje wstemplowanie do paszportu zakazu wjazdu do RPA odpowiednio na rok, dwa lub pięć lat.

 

1 czerwca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące podróżowania małoletnich do RPA. W przypadku małoletniego dziecka podróżującego z/do RPA z obojgiem rodziców, konieczne jest posiadanie oryginału aktu urodzenia dziecka lub jego poświadczonej przez notariusza kopii wraz z jego tłumaczeniem na język angielski.

 

W przypadku podróży małoletniego dziecka z/do RPA z jednym z rodziców, konieczne jest okazanie pisemnej zgody drugiego rodzica na podróż dziecka. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski oraz mieć formę affidavit poświadczonego przez Commissioner of Oaths (w przypadku dokumentu wystawianego w RPA), bądź formę notarialną (w przypadku dokumentu wystawionego w Polsce). Zgoda taka jest ważna przez 3 miesiące od daty sporządzenia dokumentu.

 

Zwolnienie z posiadania zgody drugiego rodzica na podróż z małoletnim dzieckiem jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wyłącznej władzy rodzicielskiej (do okazania konieczny będzie przetłumaczony na język angielski prawomocny wyrok Sądu w tej sprawie) lub śmierci drugiego rodzica (do okazania akt zgonu przetłumaczony na język angielski).

 

Okazanie w/w dokumentów jest wymagane w punktach granicznych RPA oraz na lotniskach tranzytowych mających bezpośrednie połączenie z RPA. Osoba nie posiadająca wymaganych dokumentów nie zostanie wpuszczona wraz z dzieckiem na pokład samolotu lecącego do RPA.

 

UWAGA: Wyjazd z RPA do kraju ościennego (np. Namibia, Mozambik, Lesotho, Botswana, itd.), a następnie powrót do RPA, jest wliczany przez tutejsze władze imigracyjne w okres 30 dni bezwizowego pobytu cudzoziemca w RPA i nie spowoduje uzyskania w ten sposób kolejnych 30 bezwizowych dni pobytu w RPA.

 

Aktualne informacje: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/republika_poludniowej_afryki

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 25 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Temperatura wody 20 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Pon 29 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Wt 24 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Śr 26 °C temperatura w nocy 17 °C