Hotel Jantar

Opis hotelu

K

***

M

Ustka

O

położony ok. 250 m od morza i ok. 500 m od centrum.

D

basen, jacuzzi, fitness, SPA, sauna, 2 sale konferencyjne dla 200 osób oraz sala bankietowa, wypożyczalnia rowerów, parking,Internet.

Z

posiada pokoje 1, 2, 3 os. z łazienkami i pełnym wyposażeniem, a także apartamenty 2 i 3 os., które również są w pełni wyposażone. Dodatkowo w pokojach komfort i apartamentach - sejf (pokoje za dopłatą i na zapytanie). Domek 3 osobowy składa się z jednego pomieszczenia oraz łazienki z prysznicem. Domek 4 osobowy ma 2 pokoje, korytarz, łazienkę.

W

2 posiłki dziennie

W

basen, jacuzzi, brodzik dla dzieci, sauna sucha i parowa, Internet w pokojach - budynek hotelowy, oraz w miejscach ogólnodostępnych jak recepcja, tarasy rekreacyjne, hole hotelowe.

W

2 posiłki dziennie, ciepła przekąska dla dzieci do lat 14 w godzinach 13-14.00, 3 razy w tygodniu rodzinna gimnastyka w wodzie z instruktorem, 2 razy w tygodniu wieczór filmowy, piątkowy wieczorek taneczny, zajecia balonowe raz w tygodniu, animacje dla dzieci i dorosłych (m. in. Rodzinne kalkambury, rozgrywki bilardowe), 2 razyw tygodniu zajęcia nordic walking brzegiem morza, bezpłatne wypożyczenie sanek. Dzieci do lat 6 śpiące z rodzicami pobyt BEZPŁATNY

I

Jednorazowa dopłata do pokoju KOMFORT: 300,-zł/pobyty 7 nocy, 350,-zł/pobyty - 10 nocy, 400,-zł/pobyty 14 nocy.

O

USTKA - znajduje się na północno-zachodnim krańcu województwa pomorskiego, położona u ujścia rzeki Słupi, w zachodniej części miasta do morza uchodzi także strumień Czarna. Miasto portowe, kąpielisko morskie oraz uzdrowisko. Plaża Wschodnia - główne kąpielisko miejskie, strzeżone w sezonie letnim (połowa czerwca - połowa września) na odcinku 400 metrów. Plaża Zachodnia kąpielisko miejskie, strzeżone w okresie letnim (lipiec-sierpień). W miejscowości warto zobaczyć; Promenadę Nadmorską, Muzeum Ziemi Usteckiej, starówkę, latarnię morską, Usteckie Łazienki, Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Mikołaja, domki rybackie i kamieniczki, warownię w ujściu Słupi.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY