od 705 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 231 840

Kategoria

3

Miejscowość

Szczawnica

COVID INFO!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

położony w części uzdrowiskowej Szczawnicy, na słonecznym południowym stoku góry Bryjarka ze wspaniałym widokiem na Szczawnicę oraz Pieniny, w bezpośrednim sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych. Połączenie komfortowego hotelu i nowoczesnego sanatorium.

Do dyspozycji gości

basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi, nowoczesna baza zabiegowa umożliwia połączenie wypoczynku z odnową biologiczną, klimatyzowana jadalnią na 200 miejsc (serwująca także potrawy kuchni polskiej, dietetyczne, wegetariańskie oraz potrawy regionalne; śniadania - bufet, pozostałe posiłki serwowane do stolika), kawiarnia - wieczorki taneczne. Możliwość wykupienia pobytów z zabiegami, odchudzających, SPA itp.

Zakwaterowanie

posiada 32 komfortowe pokoje 2 os z możliwością jednej dostawki w formie rozkładanej sofy. Pokoje z łazienkami, TV sat, czajnikiem, lodówką, suszarka do włosów, sejfem i dostępem do internetu wi-fi.

Wyżywienie

śniadania

W cenie każdego pobytu

korzystanie z basenu i tenisa stołowego.

Cena nie zawiera

taksa klimatyczna płatna na miejscu.Opłata za parking: 5,-zł/noc. Możliwość wykupienia pobytów z zabiegami, odchudzających, SPA itp.

Informacje dodatkowe

Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy.Obiekt nie akceptuje zwierząt. Dziecko do lat 3 nocujące w łóżku z rodzicami bez świadczeń - bezpłatnie. W przypadku pobytów ze śniadaniem możliwość dokupienia obiadu lub kolacji - 40 zł/osoba dorosła lub 30 zł/dziecko do lat 7, obiadokolacji - 45 zł/osoba dorosła lub 35 zł/dziecko do lat 7. Opłata za parking: 5,-zł/noc.

Opis miejscowości

SZCZAWNICA - znane uzdrowisko (150 lat tradycji) i stacja klimatyczna u stóp Pienin. Leczy się tu głównie choroby dróg oddechowych. Znajdą tu Państwo swoisty mikroklimat, malowniczy górski krajobraz, bukowe, jodłowe i modrzewiowe lasy oraz wody mineralne. W pobliżu Pieniński Park Narodowy, trasa spacerowa na terenie parku, oraz liczne szlaki turystyczne, np. na Trzy Korony. W centrum uzdrowiska znajduje się kolejka krzesełkowa na Palenicę, a na szczycie można skorzystać ze zjeżdżalni grawitacyjnej. W Szczawnicy znajduje się również przystań spływu przełomem Dunajca (Sromowce - Kąty - Szczawnica, Szczawnica - Krościenko), przejście graniczne ze Słowacją - piesze i rowerowe.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy -6 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy -3 °C

 • Wt 1 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Śr 3 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Czw 3 °C temperatura w nocy -5 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień