Hotel Tour DeSilva - DeSilva Piaseczno

Polska, Mazowsze, Piaseczno

Więcej o hotelu

od 127 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 232 769

Kraj

POLSKA

Opis

Biznesowy hotel w Piasecznie pod Warszawą to komfortowy obiekt wyposażony w profesjonalne sprzęty ułatwiające prowadzenie konferencji. Został on stworzony z myślą o Gościach podróżujących służbowo oraz osobach kochających zwiedzanie i aktywny wypoczynek. Hotel w Piasecznie łączy w sobie optymalne warunki do wydajnej pracy oraz przywracającego siły, solidnego wypoczynku. Hotel DeSilva w Piasecznie dwukrotnie zdobył tytuł Hotelu Roku, wygrał także plebiscyt TopHotel i zdobył odznaczenie HRS Top Quality Hotel.
Hotel DeSilva znajduje się 12 kilometrów od Międzynarodowego Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Z hotelu można łatwo i szybko dojechać do centrum stolicy. Stare Miasto, Teatr Narodowy, Pałac Prezydencki, Pałac Kultury i Nauki są oddalone od niego o ok. 20 km. Hotel w Piasecznie usytuowany jest blisko międzynarodowych tras E67 i E77, prowadzących do Krakowa, Katowic i Wrocławia.
Wygodne, klimatyzowane pokoje, smaczna kuchnia i profesjonalni pracownicy to niektóre z atutów hotelu. Pokoje zostały urządzone nowocześnie i funkcjonalnie oraz przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się szerokie wygodne łóżko kontynentalne, indywidualnie sterowana klimatyzacja, stanowisko do parzenia kawy i herbaty, cicha lodówka, woda mineralna, płaski telewizor LCD, sejf na duży laptop oraz bezpłatny szybki internet bezprzewodowy. Dla zwiększonego komfortu snu gościom zapewniony został wybór dodatkowych antyalergicznych poduszek o różnej twardości i rozmiarze. Aby bezpłatnie otrzymać wybraną poduszkę, wystarczy kontakt z recepcją hotelu.
Przytulne wnętrze restauracji stwarza wyjątkowy klimat, a smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości, restauracja dba, aby menu było różnorodne i ciekawe, dobierane stosownie do pory roku bądź czasu trwania i charakteru uroczystości. W restauracji znajduje się aneks z przestronnym bufetem oraz regał z winami. W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli.
Do dyspozycji gości jest także lobby bar z kominkiem i TV - doskonałe miejsce do przeżywania sportowych emocji na dużym ekranie. W barze, oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić także znakomite przekąski i lekkie dania. Bar czynny jest od godz. 8.00 do 24.00. Przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i przekąskami.
Hotel w Piasecznie dysponuje parkingiem i przestronnym, podziemnym garażem, zapewniającym bezpieczeństwo samochodów Gości. Ponadto hotel zaprasza do stacji ładowania aut eco na parkingu. Samochód można ładować przy filiżance dobrej kawy.
W kompleksie znajduje się restauracja specjalnie przygotowana dla dzieci. Została ona przystosowana do potrzeb najmłodszych, a także ich rodziców. Dzięki temu rozwiązaniu mali goście będą czuli się komfortowo, a rodzice będą mieć pewność, że dzieci się nie nudzą oraz spędzają czas pod fachową opieką.

Lokalizacja

Hotel DeSilva zlokalizowany jest na wjeździe do Warszawy od strony Piaseczna, przy DK 79, 12 km od lotniska i 15 km od centrum stolicy.

Dojazdu samochodem

Hotel znajduje się bezpośrednio przy DK79 po stronie wschodniej, czyli dojeżdżając do Warszawy od południa po prawej stronie. Obok ulokowało się duże outletowe centrum handlowe.
Odległość od Krakowa - 280 km, Wrocławia - 350 km, Łodzi - 140 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

W Piasecznie znajduje się dworzec kolejowy, obsługiwany przez Koleje Mazowieckie, oferujący lokalne połączenia do Warszawy, Radomia, Góry Kalwarii czy Skarżyska-Kamiennej. Ponadto działa piaseczyńska komunikacja publiczna oraz kilka linii warszawskiej komunikacji miejskiej.

Atrakcje

Hotel DeSilva w Piasecznie posiada idealną lokalizację dla osób lubiących zwiedzanie okolicy oraz tych, które nie mogą żyć bez aktywności fizycznej. Pobyt w tym miejscu zachęca do spacerów po terenach rekreacyjnych, takich jak zespół przyrodniczo-krajobrazowy Górki Szymona, położony na terenie Zalesia Dolnego (4 km na południe od hotelu). Obfitość występującej tam zieleni i pięknie zachowanego drzewostanu pozwoli w pełni odpocząć i zapomnieć o trudach dnia codziennego.
Goście, którzy chcą swój wolny czas spędzać bardziej aktywnie mają do dyspozycji na terenie miasta m. in. basen, hale sportowe, stadniny koni, tor gokartowy, korty tenisowe i kluby fitness. Osoby szukające większych wrażeń i preferujące bliskość natury mogą w okresie letnim wybrać się na spływ kajakowy rzeką Jeziorką.
Bliskość Warszawy sprawia, że hotel jest świetną bazą wypadową do zwiedzania stolicy. Warto jednak wiedzieć, że sąsiadujące ze stolicą Piaseczno było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego i prawami miejskimi szczyci się już od niemal sześciuset lat. Nazwę wzięło już w średniowieczu od położenia na piaszczystych glebach nad brzegiem rzeki Jeziorki. Dawną świetność miasta i jego tradycje upamiętnia znajdujący się na rynku ratusz, odbudowany po potopie szwedzkim oraz XVIII-wiecznych pożarach. W Piasecznie zachowała się m.in. mykwa - dawna rytualna łaźnia żydowska, cmentarz żydowski z macewami oraz dworzec Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, stanowiącą alternatywny sposób, by ciekawie zwiedzać okolicę.
Na południe od Piaseczna rozciągają się Lasy Chojnowskie, na terenie których utworzono Chojnowski Park Krajobrazowy. Najpopularniejszym miejscem wypoczynku na terenie parku są Zimne Doły - polana położona 4 km na południowy-wschód od Piaseczna. Zimne Doły stanowią leśny kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny. Znajduje się tam kilka wiat turystycznych, zorganizowane są miejsca do rozpalania ognisk, dostępna jest też wieża obserwacyjna, z której można przyglądać się ptakom bytującym na stawach w Żabieńcu. Nieopodal znajdują się park rozrywki oraz park linowy.
Przebywając w Piasecznie, warto zapoznać się z najbliżej położoną dzielnicą Warszawy - mało turystycznym Ursynowem. To właśnie tutaj rośnie Mieszko I - najstarszy dąb w województwie mazowieckim, w parku przy ul. Nutki znajduje się Głaz Ursynowski - największy głaz narzutowy na terenie Warszawy, w rezerwacie przyrody Skarpa Ursynowska chroni się zaś fragment skarpy wiślanej z wąwozem oraz leżące u jej podnóża łąki i torfowiska. Dogodną przestrzenią spacerową jest Las Kabacki, także objęty ochroną rezerwatową. Rezerwat leśny położony jest na płaskim terenie urozmaiconym wzniesieniami pochodzenia wydmowego. W lesie upamiętniono działania partyzanckie oraz mordy niemieckie na mieszkańcach Warszawy podczas II wojny światowej, a także ofiary katastrofy lotniczej PLL LOT z 1987 roku. Na skraju lasu znajdują się Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Lasów Miejskich Warszawa i zabytkowa leśniczówka z 1890 roku.

Cena zawiera

- Nocleg w komfortowym klimatyzowanym pokoju
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Wyżywienie
- Parking
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Double

Pokój utrzymany w ciepłej, pastelowej kolorystyce z indywidualnie sterowaną klimatyzacją i szybkim, bezpłatnym dostępem do internetu. Wyposażenie pokoju: nowoczesne, skandynawskie łóżko typu Queen (160x200cm) z wygodnym materacem kieszeniowym, dodatkowa rozkładana sofa (115x200 cm), zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, duży sejf na 17" laptop, telewizor LCD, lodówka z wodą mineralną gratis, wybór dodatkowych, antyalergicznych poduszek, mobilny, wielofunkcyjny stolik, elektroniczne zamki na karty. Łazienka została wykonana w nowoczesnym stylu z prysznicem, dużym blatem, suszarką, kompletem ręczników i przyborami toaletowymi. Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (P3-Z, 12141)

Pokój 2-os. Twin

Pokój utrzymany w ciepłej, pastelowej kolorystyce z indywidualnie sterowaną klimatyzacją i szybkim, bezpłatnym dostępem do internetu. Wyposażenie pokoju: dwa nowoczesne, skandynawskie łóżka (105x200cm) z wygodnymi materacami kieszeniowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, duży sejf na 17" laptop, telewizor LCD, lodówka z wodą mineralną gratis, wybór dodatkowych, antyalergicznych poduszek, mobilny, wielofunkcyjny stolik, elektroniczne zamki na karty. Łazienka została wykonana w nowoczesnym stylu z prysznicem, dużym blatem, suszarką, kompletem ręczników i przyborami toaletowymi. Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze.

Pokój 3-os.

Pokój utrzymany w ciepłej, pastelowej kolorystyce z indywidualnie sterowaną klimatyzacją i szybkim, bezpłatnym dostępem do internetu. Wyposażenie pokoju: trzy nowoczesne, skandynawskie łóżka (105x200cm) z wygodnymi materacami kieszeniowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, duży sejf na 17" laptop, telewizor LCD, lodówka z wodą mineralną gratis, wybór dodatkowych, antyalergicznych poduszek, mobilny, wielofunkcyjny stolik, elektroniczne zamki na karty. Łazienka została wykonana w nowoczesnym stylu z prysznicem, dużym blatem, suszarką, kompletem ręczników i przyborami toaletowymi. Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze. Brak możliwości wstawienia dostawki.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 3 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień