Hotel Beata

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

Muszyna Zdrój

O

położony w Popradzkim Parku Krajobrazowym, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie rzeki Poprad, 4 km od stacji narciarskiej "Dwie Doliny" Muszyna-Wierchomla.

Z

posiada 31 pokoi, w tym 2 przestronne apartamenty (75 miejsc noclegowych) każdy pokój wyposażony w klimatyzację, telewizor, telefon, sejf i stały dostęp do Internetu. Wszystkie łazienki posiadają prysznice z hydromasażami, suszarki do włosów oraz bidet. Obiekt posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

D

restauracja, Drink Bar, zaplecze SPA: sauna turecka - parowa, fińska - sucha, "natrysk wrażeń" (tropikalny deszcz z towarzyszącą mu esencją zapachową lub lodowata mgła polarna z oświetleniem w zimnej tonacji), fala termiczna, Gabinet Masażu, Altanka Myśliwska, 3 sale konferencyjne, kącik zabaw dla dzieci, przechowalnia sprzętu narciarskiego.

W

śniadania lub 2 posiłki dziennie.

W

parking, dostęp do Internetu.

W

1 kolacja grillowa w Alatanie Myśliwskiej z muzyką mechaniczną, 2 seanse dla każdej osoby dorosłej w strefie relaksu, 1 wejście do Aquaparku w H. Klimek.

W

powitalna kawa z szarlotką, Uroczysta Wieczerza Wigilijna, 25.12 - wieczór w Altanie Myśliwskiej, nielimitowane korzystanie z hotelowej strefy relaksu, 1 wejście do Aquaparku w H. Klimek.

W

31.12 w ramach obiadokolacji - biesiada przy ognisku w Altanie Myśliwskiej z muzyką na żywo, 1 wieczór z gitarą, nielimitowane korzystanie z hotelowej strefy relaksu, 1 wejście do Aquaparku w H. Klimek, mini wino musujące na powitanie nowego roku /wstawka do pokoju/.

I

Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie. Możliwość wypożyczenia łóżeczka z pościelą 45 zł/doba. Zwierzęta są akceptowane po uzgodnieniu z recepcją 25 zł/doba.

O

MUSZYNA - mała miejscowość uzdrowiskowa położona nad rzeką Poprad i jego dopływami Muszynką i Szczawnikiem. Na górze Miłkowej znajduje się jedyny w Polsce i w Europie rezerwat lipowy "Obrożyska", liczne szlaki turystyczne. Na terenie Muszyny eksploatowanych jest 6 ujęć wód mineralnych. Położenie Muszyny i panujący tu mikroklimat sprzyja wypoczynkowi oraz pobytom kuracyjnym a także uprawianiu narciarstwa i sportów zimowych.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY