od 386 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 189 524

Region

Berlin

OPIS

Luksusowy hotel Riu Plaza Berlin położony jest przy handlowej Mile Ku'damm, jednej z najsłynniejszych alei w Berlinie. Tylko 350 m od hotelu znajduje się jeden z najsłynniejszych domów towarowych w Niemczech, Kadewe (Kaufhaus des Westens). Z hotelu można szybko i łatwo dotrzeć do historycznego centrum miasta, najważniejszych zabytków, budynków i placów, centrów biznesowych oraz międzynarodowego lotniska w Berlinie. 18-piętrowy hotel Riu Plaza Berlin oferuje nowoczesne udogodnienia, 357 komfortowych pokoi, restaurację bufetową serwującą śniadania, lunche i kolacje, dobrze wyposażoną siłownię i szybkie, bezpłatne Wi-Fi we wszystkich częściach budynku. Usługi i udogodnienia tego hotelu sprawiają, że jest on idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności, którzy chcą zwiedzić to ważne z historycznego punktu widzenia miasto. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną z połączeniami multimedialnymi, lodówkę, sejf, suszarkę do włosów i klimatyzację / ogrzewanie. 6 sal hotelowych może pomieścić do 840 osób i jest wyposażonych w najnowsze technologie. Stanowią one doskonałą oprawę dla biznesowych i prywatnych imprez, spotkań i zjazdów. Ciesz się tym, co najlepsze w Berlinie i spędź kilka relaksujących dni z naszą gwarancją jakości oferowaną przez hotele Riu Plaza, linię produktów hotelowych Riu's City. Luksusowy hotel Riu Plaza Berlin położony jest przy handlowej Mile Ku'damm, jednej z najsłynniejszych alei w Berlinie. Tylko 350 m od hotelu znajduje się jeden z najsłynniejszych domów towarowych w Niemczech, Kadewe (Kaufhaus des Westens). Z hotelu można szybko i łatwo dotrzeć do historycznego centrum miasta, najważniejszych zabytków, budynków i placów, centrów biznesowych oraz międzynarodowego lotniska w Berlinie. 18-piętrowy hotel Riu Plaza Berlin oferuje nowoczesne udogodnienia, 357 komfortowych pokoi, restaurację bufetową serwującą śniadania, lunche i kolacje, dobrze wyposażoną siłownię i szybkie, bezpłatne Wi-Fi we wszystkich częściach budynku. Usługi i udogodnienia tego hotelu sprawiają, że jest on idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności, którzy chcą zwiedzić to ważne z historycznego punktu widzenia miasto. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną z połączeniami multimedialnymi, lodówkę, sejf, suszarkę do włosów i klimatyzację / ogrzewanie. 6 sal hotelowych może pomieścić do 840 osób i jest wyposażonych w najnowsze technologie. Stanowią one doskonałą oprawę dla biznesowych i prywatnych imprez, spotkań i zjazdów. Ciesz się tym, co najlepsze w Berlinie i spędź kilka relaksujących dni z naszą gwarancją jakości oferowaną przez hotele Riu Plaza, linię produktów hotelowych Riu's City.

Pokój jednoosobowy

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, kategoria pokoju - deluxe, klimatyzacja, ogrzewanie, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 23 m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wifi

Dwójka

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, kategoria pokoju - deluxe, klimatyzacja, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 23 m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wifi

W CENIE

Śniadania w formie bufetu
Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

PŁATNE NA MIEJSCU

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

ODLEGŁOŚCI

Centrum - 4.6 km.

WYŻYWIENIE

śniadania w formie bufetu.

INTERNET

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

USŁUGI SPA I WELLNESS

fitness.

USŁUGI HOTELOWE

restauracja, przechowalnia bagaży, winda, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe.

ZWIERZĘTA

zwierzęta nie są przyjmowane.

INFORMACJE O HOTELU

mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, american Express, diners Club, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 12.00.

LOKALIZACJA HOTELU

stacja pkp - 850 m, centrum miasta - 350 m, lotnisko - 27 km.

WARUNKI REZYGNACJI

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

WARUNKI PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy 2 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Pt 2 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Sob 2 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Ndz 2 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień