Hotel Freudenstadt Resort

Niemcy, Baden-Württemberg, Freudenstadt

Więcej o hotelu

od 835 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 235 291

Kategoria

****

Miasto

Freudenstadt

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy DORMERO Hotel Freudenstadt położony jest na wzniesieniu, ok. 1 km od centrum. Przystanek autobusu znajduje się w odległości ok. 300 m. Do wyciągów Kniebis, Vogelskopf i Zuflucht jest ok. 13-25 km. Odcinki do wędrówek przebiegają w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.

Hotel oferuje własny park, jak również hol z recepcją i przechowalnią bagażu, Wi-Fi, windę, pokój śniadaniowy, restaurację i bar, taras, ogród dla gości, zadaszoną halę do golfa z 24 polami, miejsca parkingowe i garaż podziemny (każde za opłatą).

Strefa wellness posiada saunę fińską, pokój relaksacyjny i studio fitness, a te udogodnienia są dla gości bezpłatne (w godz. 17

00 - 22:00). Masaże można zamówić na miejscu za opłatą.

Na miejscu bezpłatnie otrzymają Państwo kartę KONUS, która upoważnia do bezpłatnego korzystania z busów i kolei w całym Schwarzwaldzie, jak również zapewnia inne liczne zniżki.

PokojeNowoczesne i przestronne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV kabl. z pakietem multimediów (wiele kanałów miejscowych i zagranicznych), Wi-Fi, radio, sejf, suszarkę do włosów, minibar, biurko i kącik wypoczynkowy.

WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy i 3-daniowe menu lub bufet zgodnie z wyborem szefa kuchni na kolację.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPrzechowalnia bagażu (w recepcji)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)15% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (dotyczy biegów narciarskich i wypożyczenia sanek i rakiet śnieżnych, nie dotyczy weekendów i ferii)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeHala golfowaRzutki, piłkarzyki, bilardMiejsca parkingowe i garaż podziemny (ograniczona dostępność): ok. 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,80 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (w cenie, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy saun tylko dla osób dorosłych.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob./dostawka (dziecko) prysznic/WC (maks. 1 dorosły + 1 dziecko), BB

komfortowe pokoje z TV kabl.
Dostawka przeznaczona jest jedynie dla dziecka do 11. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), BB

komfortowe pokoje z TV kabl.Dostawka przeznaczona wyłącznie dla dzieci do 11. roku życia włącznie

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB

przytulne pokoje z TV kabl.

Dojazd

Kolej: Freudenstadt (w okręgu miasta)Przelot: Karlsruhe/Baden-Baden (ok. 70 km), Strasburg (ok. 80 km), Stuttgart (ok. 85 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Freudenstadt-Kniebis

Maks. wysokość: 960 mMin. wysokość: 920 mWys. miejscowość: 732 mWyciągi łącznie: 2Orczyki: 2Trasy łącznie: 1 kmTrasy zielone/niebieskie: 1 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Czw 26 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Pt 26 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień