Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Seaview Calodyne

Mauritius, Grand Gaube, Calodyne

Więcej o hotelu

od 2 399 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 137 828

POŁOŻENIE

Na północno-wschodnim wybrzeżu Mauritiusa, nieco ponad 70 km od lotniska, w miejscowości Calodyne. 

PLAŻA

Przy hotelu, wydzielona część plaży publicznej, piaszczysta. Bezpłatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe.

HOTEL

Turkusowa laguna, tropikalne otoczenie i lokalna gościnność to połączenie, które uczyni niezapomnianym Państwa pobyt w hotelu Seaview Calodyne. Zakwaterowanie w 15 dwupiętrowych bungalowach. Hotel wcześniej występował pod nazwą Seaview Calodyne Lifestyle Resort. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 2 restauracje: główna Coin de Mire (dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej), Vieille Rouge (a la carte, dania kuchni lokalnej i europejskiej), bar główny, bar przy basenie, room service,  przechowalnia bagażu, lekarz na żądanie, kantor

INTERNET

wi fi bezpłatnie 

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

basen, centrum SPA, wypożyczalnia rowerów/samochodów, centrum nurkowe (kursy PADI), narty wodne, centrum SPA, kite surfing, wyprawy na ryby, rejsy katamaranem, kajaki

DLA DZIECI

brodzik, mini-klub, plac zabaw, możliwość wynajęcia opiekunki

ZAKWATEROWANIE

47 nowocześnie urządzonych pokoi Superior, wszystkie na parterze z widokiem na morze lub basen. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, telefon, telewizor, sejf, zestaw do kawy/herbaty, darmowe Wi-Fi, patio

WYŻYWIENIE

All Incluisive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach

INFORMACJE DODATKOWE

-

CENA

Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny oraz rejestrowany,  transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France ) płatny dodatkowo ok. 320pln/os) , dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych ( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także obligatoryjnego przy przylotach na Mauritius ubezpieczenia KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) - w razie zainteresowania go w Prima Holiday należy wybrać dodatkowy składnik do umowy, wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień), a ważność ich paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju.
Uwaga - przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/mauitius

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. 
Zasady przyjazdu na Mauritius: 
Warunkiem wjazdu będzie spełnienie poniższych warunków: 
- Dorośli podóżni zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia o pełnym zaszczepieniu;
- Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) nie muszą posiadać zaświadczenia o szcepieniu;
- Wszyscy podróżni (także dzieci)muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godziny przed przybyciem na Mauritius;
- Wszyscy podróżni zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia pokrywającego koszty leczenia Covid - 19.
Po przylocie pasażerowie poddawani są bezpłatnym testom antygenowym. W przypadku pozytywnego wyniku Klienci będą odizolowani w hotelu lub w szpitalu. W przypadku wyniku negatywnego Turyści mogą poruszać się po wyspie.
W piątym dniu pobytu Klienci poddawani są kolejnemu bezpłatnemu testowi antygenowemu. 
Od 01.12.21 wszyscy  pasażerowie powracający z Mauritius linią lotniczą Air France z międzyladowaniem w Paryżu zobligowani są do przedstawienia negatywnego testu PCR (48h przed wylotem) lub szybkiego antygenowego (24h) przed wejściem na pokład samolotu na lotnisku w MRU. Miejscowy kontrahent Prima Holiday pomoże w jego wykonaniu. WYMAGANE DOKUMENTY:
- Negatywny wynik testu na COVID-19 w języku angielskim oraz Unijny Certyfikat COVID.
- Wypełniona Deklaracja Zdrowia. Instrukcja wypełniania deklaracji wysyłana wraz z dokumentami podróży.
- Wypełniony Formularz PLF. Instrukcja wypełniania formularza PLF wysyłana wraz z dokumentami podróży.
- Ważny paszport (także dzieci bez względu na wiek).
- Karta Lokalizacji Podróżnego.Podróżny zobowiązany jest do zapoznania się z informacjami dotyczacymi obostrzeń oraz przestrzegania wytycznych w krajach tranzytowych.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.Od 17 lipca każdy, kto przyleci do naszego kraju, musi wypełnić przez internet Kartę Lokalizacji Podróznego.  https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 4,2/5
Travelplanet

Doskonałe (1 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

52. najwyższa ocena z 443 hoteli w Mauritius

Kuba Kwiecień 2019

Data pobytu: 6.4. - 13.4.2019

Ocena 4,2/5
+świetny i zaangaźowany personel, który mocno stara się zeby każdy był zadowolony, bardzo dobra kuchnia - pokoje mogłyby być w lepszym standardzie
Całkowita ocena

+świetny i zaangaźowany personel, który mocno stara się zeby każdy był zadowolony, bardzo dobra kuchnia

- pokoje mogłyby być w lepszym standardzie

Reasumując szczerze polecam dla osób, który oczekują wypoczynku w spokojnych warunkach, zdała od zgiełku

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Kuba Kwiecień 2019

Data pobytu: 6.4. - 13.4.2019

Ocena 4,2/5
+świetny i zaangaźowany personel, który mocno stara się zeby każdy był zadowolony, bardzo dobra kuchnia - pokoje mogłyby być w lepszym standardzie Reasumując szczerze polecam dla osób, który oczekują wypoczynku w spokojnych warunkach, zdała od zgiełku
Całkowita ocena

+świetny i zaangaźowany personel, który mocno stara się zeby każdy był zadowolony, bardzo dobra kuchnia

- pokoje mogłyby być w lepszym standardzie

Reasumując szczerze polecam dla osób, który oczekują wypoczynku w spokojnych warunkach, zdała od zgiełku

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Pt 31 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Sob 30 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Ndz 30 °C temperatura w nocy 26 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień