Hotel Lamu House

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Lamu House 5*

Położenie

Hotel położony jest na wyspie Lamu, w centrum miasta o tej samej nazwie.

Pokoje

Pokoje mieszczą się w 2 budynkach urzadzonych w tradycyjnym stylu Swahili, ale z nowoczesnymi udogodnieniami. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pokoi bądź całego budynku. każdyz pokoi urządzony jest w indywidualnym stylu. Pokoje wyposażone są w: przestronną łazienkę, przebieralnię, prywatny taras.

Do dyspozycji gości

Obsługa hotelowa zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Państwa pobytu. Doskonały kucharz przygotuje dla Państwa wyśmienite dania zarówno kuchni lokalnej, jak i międzyanarodowej. Hotel organizuje rejsy tradycyjnymi łodziami Swahili.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa - Nairobi - Warszawa - w kwocie min. 2500 PLN / osoba dorosła i dziecko w wieku 2-12 lat,przelot Nairobi-Lamu-Nairobi, transfer między lotniskami w Nairobi, transfer lotnisko - hotel - lotnisko; zakwaterowanie w hotelu; śniadania, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NNW i KL, bagaż, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu..

CENA NIE ZAWIERA

wyżywienia poza wskazanym w ramach ceny, napiwków, wydatków własnych, wizy.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku braku dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "wysokiego sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której zarezerwowany został przelot).
3. Przy wyjazdach do Kenii wymagana jest wiza, która jest wydawana po przylocie na lotnisko w Nairobi. Koszt wizy to 50 USD.
4. Przy wjeździe do Kenii zalecane jest posiadanie certyfikatu szczepień przeciw żółtej febrze (tzw. żółta książeczka). Certyfikat ten jest wymagany przy wjeździe do Kenii z kraju o wysokim ryzyku zarażenia żółtą febrą.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY