• Jeśli planujemy Jamajkę w celach turystycznych na okres do 30 dni, nie potrzebujemy wizy.
 • Paszport musi być ważny co najmniej na cały okres planowanego urlopu.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień, zaleca się szczepienia przeciwko WZW A i B, dur brzuszny.
 • Podróżujący na Jamajkę muszą wypełnić formularz deklaracji pasażera online C5 na stronie https://enterjamaica.com/ na 48 godzin przed przyjazdem. Brak możliwości wypełnienia wersji papierowej na pokładzie samolotu.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/wenezuela/jamajka-idp

Hotel Sandy Haven Resort

Ocena: 4/5

Jamajka, Negril

od 7 605 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 139 224

Naszym zdaniem

Jeden z lepszych hoteli w tej części wyspy. Położony bezpośrednio przy plaży. Zapewniaja dostęp do wszystkich okolicznych atrakcji. Dobry stosunek ceny do jakości. 

Położenie

W miejscowości Negril, przy jednej z najdłuższych i najładniejszych plaży na wyspie. Wokół znajduje się wiele restauracji, sklepów z pamiątkami, barów z muzyką na żywo i dyskotek. Odległość do lotniska Montego Bay to ok. 80 kilometrów. 

Wyposażenie

Lobby, całodobowa recepcja, restauracja Bongos, grill bar, beach bar, premium bar, parking, siłownia, spa, basen, sala konferencyjna, sklep z pamiątkami, leżaki na plaży, bezprzewodowy internet. 

Pokoje

Hotel posiada 35 pokoi w 5 różnych kategoriach.
Do wyboru:
Superior: sypialnia (łóżko king size/twin), łazienka (prysznic, suszarka, ręczniki), taras/patio, telewizor, klimatyzacja, internet bezprzewodowy. Powierzchnia: ok. 42 m2. Do wyboru widok na tropikalny ogród lub na morze. 
Junior Suite: sypialnia (łóżko king size), łazienka (prysznic, suszarka, ręczniki), taras/patio, telewizor klimatyzacja, internet bezprzewodowy. Powierzchnia: ok. 43 m2. Do wyboru widok na tropikalny ogród lub na morze. 
Deluxe Ocean Front: sypialnia (łóżko king size), łazienka (prysznic, wanna, suszarka, ręczniki), taras/patio, telewizor, klimatyzacja, internet bezprzewodowy. Powierzchnia: ok. 45 m2. Widok na morze. 

Wyżywienie

BB - śniadania.
Posiłki są serwowane w restauracji Bongos i grill barze. Dodatkowo w hotelu funkcjonuje beach bar i premium bar, gdzie serwowane są przekąski oraz napoje. 

Sport i rozrywka

Basen, siłownia, jacuzzi. Dodatkowo płatne: spa i sporty wodne. 

Dla dzieci

Hotel dla dzieci od 12 roku życia.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

WAŻNE PRZED WYJAZDEM

Od 1 września 2023 formularz C5 dostępny tylko online!
Obowiązkowy formularz migracyjny (tzw. formularz C5), należy wypełnić przed przylotem na Jamajkę za pośrednictwem podanej niżej strony internetowej.
Wszyscy pasażerowie wjeżdżający na terytorium Jamajki zobowiązani są do okazania ważnego dokumentu podróży (paszportu) oraz przedłożenia wypełnionego i podpisanego formularza wjazdu C5.
W celu szybkiej i wygodnej odprawy przy wjeździe na Jamajkę turyści powinni wypełnić i przesłać formularz C5 przed podróżą za pośrednictwem portalu Electronic C5 | Passport Immigration and Citizenshipo Agency (PICA) (enterjamaica.com). Pasażer najpierw dokonuje weryfikacji adresu e-mail, a następnie wypełnia i przesyła formularz. Potwierdzenie wysłania formularza zgłoszeniowego zostanie przesłane drogą elektroniczną na zweryfikowany adres e-mail.
W formularzu C5 należy odpowiedzieć na kilka pytań i podać informacje związane np. z importowanymi towarami i kosztownościami, celem wizyty na Jamajce, miejscem pobytu na Jamajce, osobami towarzyszącymi itp.
Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Jamajkę w celach turystycznych na okres do 30 dni nie potrzebują wizy.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Uwagi

W okresie od maja do września na trasie z Polski na Jamajkę, odbywać się będzie dodatkowe miedzylądowanie na Kubie.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Tenis Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować