Hotel Breezes Runaway Bay

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

****+

Region

Jamajka

Miejscowość

Runaway Bay

Położenie

hotel usytuowany bezpośrednio przy piaszczystej, bardzo ładnej plaży, ok. 1 km na zachód od miejscowości Runaway Bay, oraz ok. 20 min jazdy od Ocho Rios, 1 godzina drogi z Montego Bay. Tuż obok hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe, będące jednym z najlepszych na wyspie.

Pokoje

266 wygodne pokoje z czego 30 z widokiem na morze jest zupełnie nowych, a pozostałe odnowione, usytuowane w 3 skrzydłach budynku. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, łazienkę, TV-Sat, radio, telefon, odtwarzacz CD, sejf, suszarkę do włosów, express do kawy, żelazko i deskę do prasowania, balkon. Od niedawna istnieje możliwość korzystania z Internetu.

Do dyspozycji gości

restauracje, 4 bary (w tym 1 Nightclub Bar oraz 1 Disco Bar), duży basen przy którym podawane są smaczne drinki Pińa Colada, możliwość uprawiania sportów wodnych (nurkowanie, windsurfing, narty wodne), golf (green fee w cenie), korty tenisowe, siatkówka, dyskoteka, pralnia, sala konferencyjna, sklepy i butiki oraz wiele innych. Ośrodek przyjmuje gości wyłącznie powyżej 16 lat.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY