Hotel Egeo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Tasos

O

Mały przytulny hotel niedaleko od portu. Dogodne polożenie - niedaleko od centrum miasta z licznymi sklepami, restauracjami, barami i kafejkami. W pełni wyposażone pokoje. Dobre miejsce na niedrogi wypoczynek.

P

Miasto Limenas na wyspie Tasos, 5 minut od portu Limenas, 13,5 km od portu Prinu, 13 km od lotniska Megas Aleksandros.

W

Bed and Breakfast

P

11 pokoi: Singles & Double Room (15 m2), Triple Rooms (18 m2). W pokojach: klimatyzacja, telewizja satelitarna (kanał rosyjski), telefon, mini lodówka, sejf (bezpłatny), prysznic, suszarka do włosów, umeblowany balkon/taras.Moskitiery we wszystkich pokojach. Single & Double Room: podwójne łóżko lub 2 łóżka pojedyncze. Triple Room: łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze i dodatkowe łóżko dla trzeciej osoby. Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli 3 razy w tygodniu.

O

200 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY