• Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione (pełna dawka co najmniej 14 dni przed przybyciem), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 30 do 180 dni przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia formularza PLF na travel.gov.gr do godziny 22:59 dnia poprzedzającego przyjazd do Grecji i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR). Kod QR otrzymasz w dzień planowanego przylotu do Grecji (o północy).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
Powrót do Polski
 • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
 • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Aqua Rossa (Kokkino Nero)

Grecja, Riwiera Olimpijska, Kokkino Nero

Więcej o hotelu

od 957 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 198 248

Kategoria

***

Opis oferty

 

Położenie

Kameralny hotel położony nad samym morzem w niewielkiej miejscowości Kokkino Nero. Obiekt usytuowany jest w niedużym ogrodzie, w okolicy sporo zieleni, tras spacerowych, ujęcie wód mineralnych. Tuż obok hotelu, znajdziemy kilka sympatycznych tawern z tanią i dobrą kuchnią, kilka sklepów i piekarnię. W Kokkino Nero działa popularny klub muzyczny King Size z dyskoteką. Wioska znana jest wśród polskich turystów, niektórzy odwiedzają ją regularnie, dobrze się tu czują, głównie ze względu na wiele polskich akcentów, polską obsługę. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu (lub w biurze kontrahenta).

Plaża

Obiekt usytuowany przy żwirowo-kamienistej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczysto-żwirowe i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).

Do dyspozycji gości

Bar, restauracja zewnętrzna z tarasem, basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie (dodatkowo płatne, ok. 2 EUR/os).

Wyżywienie

All Inclusive light: śniadania (8:30 - 10:00) i obiadokolacje (19:30 - 21:00) w formie bufetu. Lunch (13:00 - 15:00) w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).

Program sportowy i animacyjny

Obok hotelu zorganizowany jest sympatyczny bar z wygodnymi sofami i dobrą muzyką, w którym bardzo miło spędzić wieczór na plaży (napoje dodatkowo płatne). Hotel często organizuje wieczory taneczne lub występy muzyczne, również polskich wykonawców.

Internet

Wi-Fi - bezpłatny.

Kategoria lokalna

**

Naszym zdaniem

Bardzo ekonomiczna oferta, jedna z najniższych cen All Inclusive w całej ofercie Rainbow. Zwyczajne, ale schludne pokoje, proste wyposażenie i niewyszukane posiłki. Dodatkowa gwiazdkę przyznajemy za ładnie zaaranżowany basen. Ze względu na położenie, Kokkino Nero jest doskonałą bazą wypadową na zwiedzanie Meteorów, Aten, Wyspy Skiathos czy słynnej Wyspy Skopelos.

Opinie klientów


Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie obiektu.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Wycieczki lokalne

METEORY - ok. 35 EUR

Aby tam dotrzeć udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd udamy się na zwiedzanie klasztorów zawieszone między niebem a ziemią. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

ATENY 1 dzień - ok. 45 EUR

Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz Łuku Hadriana. Następnie zwiedzimy Akropol ( Propyleje, Partenon, Erechtejon, Świątynia Nike ). Z Akropolu możemy podziwiać wzgórza: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz Teatr Dionizosa i Odeon Herodosa Attyka. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką oraz rzymską z Wieżą Wiatrów. Później ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska oraz Plac Syntagma (Plac Konstytucji). Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro - tutaj odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej Termopile.

OLIMP I PANTALEIMONAS - ok. 25 EUR

Wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską. Odwiedzimy Litochoro, malownicze miasteczko położone u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.

WYSPA SKIATHOS - ok. 45 EUR

Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę.Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.

SALONIKI - ok. 35 EUR

Założone w 315 r. p.n.e. przez macedońskiego króla Kassandrosa liczą sobie ponad 2.300 lat i stanowią okazję do zapoznania się z wielowiekowym przekrojem historycznym uwiecznionym w zabytkach tego miasta. Odnaleźć tu można ślady Cycerona, Apostoła Pawła, Cyryla i Metodego, jak również pozostałości ze świata antycznego. Orientalny bazar, Łuk Triumfalny Galeriusza, średniowieczne mury obronne, nadmorski bulwar z Białą Wieżą oraz przyległym Muzeum Archeologicznym to miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Po zwiedzaniu będzie też okazja do zakupów w licznych sklepach.

WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR

Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.

JEEP ADVENTURE - ok. 30 EUR

Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń, którzy kochają górskie bezdroża, słonce i wiatr we włosach. W górach Ossa znajdziemy wspaniałe krajobrazy i nieprzebrane bogactwo przyrody. Będzie czas wolny na posiłek przy ognisku, a następnie typowo greckie tańce, gry i zabawy zręcznościowe z niespodziankami.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

Inne

Kokkino Nero informacje ogólne

Czas

+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

Język urzędowy

grecki.

Waluta

EURO - w centrum Kokkino znajduje się bankomat.Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.Orientacyjne ceny

Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Kokkino Nero to jedyne miejsce w całej Grecji w którym można poczuć się jak w Polsce. Nie doskwierają tu upały ze względu na bliskość gór i dużą ilość drzew wokół, nie ma hałasu głośnych kurortów. Miejscowość, którą od wielu sezonów upodobali sobie goście z Polski, oferuje unikalne połączenie greckich wakacji z polską fantazją i klimatem jak nad Bałtykiem. Jeśli szukacie spokoju, słońca, doskonałej pogody i chcielibyście mieć polską kuchnię oraz inne smaki znane w Polsce - przyjedźcie do Kokkino Nero. Tu w barach i sklepach gra polska muzyka, w każdej tawernie znajdziecie dwujęzyczne menu, a obsługa chętnie wytłumaczy po polsku czego warto spróbować z greckiej kuchni.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"

Wizy - informacje dla sprzedawców

W związku z koniecznością wypełnienia formularza PLF najpóźniej w dniu poprzedzającym wylot (do godziny 22:00) oraz posiadania kodu QR przy przylocie do Grecji, informujemy:

1. Strona internetowa do samodzielnego wypełnienia formularza PLF to:

2. Wzór wypełnienia znaleźć można na Travelli, w zakładce Komunikaty (Grecja - formularz wjazdu!) oraz

3. Adresy hoteli konieczne do wypełnienia wniosku znajdują się poniżej.

4. Każdy turysta zobowiązany jest do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu, na e-maila podanego w formularzu przyjdzie potwierdzenie wypełnienia. Każda osoba z rezerwacji w tym dzieci obowiązkowo musi wypełnić swój wniosek (nie może to być np. 1 wniosek na rodzinę/rezerwację). Wymagane jest, aby każdy turysta dodał w swoim formularzu podróżujących z nim członków rodziny/niespokrewnionych towarzyszy wyjazdu.

5. Po zweryfikowaniu danych na skrzynkę pocztową przyjdzie również formularz z unikalnym kodem QR, który trzeba okazać na lotnisku docelowym w formie elektronicznej (w telefonie) lub wydrukowany.

6. W przypadku nieposiadania kodu QR turyści nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu lecącego do Grecji.

Adresy hoteli:

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Wizy

W związku z koniecznością wypełnienia formularza PLF najpóźniej w dniu poprzedzającym wylot (do godziny 22:00) oraz posiadania kodu QR przy przylocie do Grecji, informujemy:

1. Strona internetowa do samodzielnego wypełnienia formularza PLF to:

2. Instrukcja wypełnienia formularza znajduję się:

3. W razie problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt ze swoim sprzedawcą.

4. Adresy hoteli konieczne do wypełnienia wniosku znajdują się poniżej.

5. Każdy turysta zobowiązany jest do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu, na e-maila podanego w formularzu przyjdzie potwierdzenie wypełnienia. Każda osoba z rezerwacji w tym dzieci obowiązkowo musi wypełnić swój wniosek (nie może to być np. 1 wniosek na rodzinę/rezerwację). Wymagane jest, aby każdy turysta dodał w swoim formularzu podróżujących z nim członków rodziny/niespokrewnionych towarzyszy wyjazdu.

6. Po zweryfikowaniu danych na skrzynkę pocztową przyjdzie również formularz z unikalnym kodem QR, który trzeba okazać na lotnisku docelowym w formie elektronicznej (w telefonie) lub wydrukowany.

7. W przypadku nieposiadania kodu QR turyści nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu lecącego do Grecji.

Adresy hoteli:

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 3,1/5
Travelplanet

Dobre (19 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 2,7/5

Wyżywienie 2,8/5

Okolica 4,5/5

Cena 2,5/5

183. najwyższa ocena z 539 hoteli w Riwiera Olimpijska

Katarzyna Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,5/5
Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliści
Całkowita ocena

Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliście w Egipcie, Turcji - nie liczcie tu na taki standard. Natomiast jeżeli byliście na kempingach, polach namiotowych (Włochy, Francja), w prywatnych małych pensjonatach w Zakopanem, to powinniście być zadowoleni. Obiekt jest położony nad samym morzem. Codziennie zasypiacie i budzicie się przy szumie morza. Obiekt, w którym spożywacie posiłki jest oddalony od hotelu 10 - 20 metrów, stąd również 5 metrów do kamienistej plaży. Jeżeli nie przywieźliście butów do wody, jest minimarket, w którym kupicie obuwie w cenie 5 - 7 EUR. Nie lubicie kamienistej plaży, no problem!!! - 850 metrów od obiektu jest plaża kamienisto/żwirowa - YAMA BEACH, na której spotkacie nudystów :) ale są do przeżycia. Jest Wam za gorąco, bo nie ma leżaków na YAMA BEACH, no problem idziecie brzegiem morza około 600 metrów i macie plażę żwirową - Koutsoupia Beach i bar, w którym możecie kupić przepyszne Frappe za 2 EUR lub piwo za 3 EUR i tak leżycie sobie przez cały dzień na leżakach, pod parasolami :) Jesteście głodni na plaży.......luzik......co jakiś czas podjeżdża samochód z owocami, gdzie możecie kupić od przesympatycznego Greka - świeże figi (2 EUR/opakowanie 12 fig), arbuz 0,5 EUR/kg. Jedzenie ALL, nie jest jakieś wyszukane, ale nie jest też tragiczne. Jeżeli nie pasuje Wam wyżywienie ALL, zawsze możecie za niewielkie pieniądze spróbować potraw typowo greckich w małych nadmorskich tawernach. Od razu dodam, że nam najbardziej smakowało jedzenie w Tawernie AQUA ROSSA :) Pokoje jak w pensjonacie, w szafie znajdziecie specjalne siatki gdzie po wstawieniu w okna, nie wleci/wejdzie Wam żaden insekt. Łazienka jak w pensjonacie (najcieplejsza woda jest w godzinach 14 -17). Alkohol ALL: piwo, wino i ouzo podawane z lodem, możecie zawsze poprosić bez lodu. W tawernach polecam wino żywiczne za 3 EUR - 500 ml - ARIETAKI. Basen - codziennie czyszczony, również możecie poleżeć na leżakach (nie jest ich zbyt dużo), ale zawsze coś. Super bezpłatną atrakcją jest naturalne SPA - Kokkino Nero, gdzie możecie natrzeć się błotkiem, opłukać pod zimnym prysznicem i następnie dla prawdziwych zuchów - wejść do basenów, gdzie woda ma od 8 - 12 stopni. Po takim SPA, skóra gładka jak "pupcia niemowlaka". Obok jest źródło z lekko gazowaną wodą (zawiera żelazo). Wycieczki fakultatywne: my byliśmy na jednej, ponieważ naszym zamiarem było przede wszystkim wypocząć. Wybraliśmy wycieczkę do ATEN. Przewodnik Krzysztof - REWELACJA!!! Bardzo duża wiedza historyczna, ciekawie opowiada. Fakt dużo czasu spędza się w autokarze, ale wycieczka jest przemyślana, ponieważ co jakiś czas zatrzymujecie się w miejscach gdzie są toalety i można coś zjeść lub napić się za nieduże pieniądze. Ufff......to tak na szybko.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Aie Sander Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 4,5/5
Super miejsce przy samym morzu.Super jedzenie.Miejsce bajeczne
Całkowita ocena

Super miejsce przy samym morzu.Super jedzenie.Miejsce bajeczne

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Ewa Z. Sierpień 2021

Data pobytu: 31.7. - 14.8.2021

Ocena 2,2/5
Hotel jest pięknie położony, praktycznie na plaży, niestety nie polecam go jako miejsca noclegowego. Jest to lokalna imprezownia i bardzo miło spędza się tam czas w ciągu dnia na plaży i na basenie a wieczorem przy barze, ale w żadnym razie nie polecam tego miejscach do mieszkania na wakacjach Hotel nie zasługuje na 3*, max 2* i to słabe. Właściciel bardzo niesympatyczny, natomiast obsługa hotel
Całkowita ocena

Hotel jest pięknie położony, praktycznie na plaży, niestety nie polecam go jako miejsca noclegowego. Jest to lokalna imprezownia i bardzo miło spędza się tam czas w ciągu dnia na plaży i na basenie a wieczorem przy barze, ale w żadnym razie nie polecam tego miejscach do mieszkania na wakacjach

Hotel nie zasługuje na 3*, max 2* i to słabe. Właściciel bardzo niesympatyczny, natomiast obsługa hotelowa tzn kelnerzy bardzo mili i pomocni

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 2,5/5

Okolica 4,0/5

Cena 2,5/5

Zakwaterowanie
Pokoje bez klimatyzacji, nie są sprzątane w ogóle, pościel i ręczniki nie są wymieniane w ogóle, nawet przy pobycie dwutygodniowym. Najgorszy jest jednak hałas z baru znajdującego się na terenie hotelu, Muzyka i imprezy trwają codziennie do 3-4 nad ranem, brak możliwości wypoczynku. Większość pokoi nie posiada balkonu i nie ma gdzie wysuszyć ręczników

Wyżywienie
Bez większych uwag, słabe all inclusive, ale w ofercie jest napisane że to light. W barze kilka razy zabrakło piwa, którego nie było później przez dwa dni. Posiłki skromne, mało urozmaicone ale smaczne, nie chodzi się głodnym

Obsługa w hotelu
Bar z basenem, o długiej także leżaki na plaży , która jest położona tuż obok, czynny od rana do świtu następnego dnia. Fajna rzecz dla osób, które nie mieszkają w hotelu tylko przychodzą na plażę, basen i do baru

Plaża
Kamienista, wąska ale bardzo malownicza. W sąsiedztwie dwie, trzy inne plaże, każda inna, trzeba jednak do nich dojść przez górę ok 2 km,do najbliższej sąsiedniej ok 1 km, jest to dzika plaża z pięknymi widokami.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 1,2/5
TRAGEDIA JAK TAKI SYF MOZNA REKLAMOWAC I POLECAC LUDZIOM..INKLUSIVE TO PEWNIE JAKIES Z INNEGO SWIATA .JEDZENIE STARE WYSCHNIETE ROBALE ,MALO ADONIS UKRYWA SIE PRZED LUDZMI ,LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ ZA TAKA KASE JAK TAM MOZNA JECHAC ZA 500PL W SEZONIE
Całkowita ocena

TRAGEDIA JAK TAKI SYF MOZNA REKLAMOWAC I POLECAC LUDZIOM..INKLUSIVE TO PEWNIE JAKIES Z INNEGO SWIATA .JEDZENIE STARE WYSCHNIETE ROBALE

,MALO ADONIS UKRYWA SIE PRZED LUDZMI ,LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ ZA TAKA KASE JAK TAM MOZNA JECHAC ZA 500PL W SEZONIE

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 2,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Janczes Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,1/5
Nazwa Hotel jest przesadzona. W pokoju jest sejf, suszarka do włosów nie ma natomiast nigdy ciepłej wody która ma być podgrzewana solarami i mimo słonecznej aury przez 7 dni nie udało się trafić na lekko ciepłą. Przyjeżdżają ludzie z małymi dziećmi. Piszemy te opinie a Biuro Podróży z uporem wysyła tam swoich klientów nic nie robiąc w sprawie podstawowych warunków higieny W pokojach panoszy sie sm
Całkowita ocena

Nazwa Hotel jest przesadzona. W pokoju jest sejf, suszarka do włosów nie ma natomiast nigdy ciepłej wody która ma być podgrzewana solarami i mimo słonecznej aury przez 7 dni nie udało się trafić na lekko ciepłą. Przyjeżdżają ludzie z małymi dziećmi. Piszemy te opinie a Biuro Podróży z uporem wysyła tam swoich klientów nic nie robiąc w sprawie podstawowych warunków higieny W pokojach panoszy sie smród, przydałby się tam polski Sanepid. Mogliby tam zainwestować w plastikową miskę,czajnik elektryczny to można by sobie podgrzać. Nawet złamanej szklanki czy kubka. Tragedia! Szkoda tak cudownie położonego miejsca dla takiej Nory. Sytuację poprawia nieco grzeczna , przyjazna obsługa i pomoc polskich pracowników. Pozdrawiamy p. Elę i Zbyszka

Zakwaterowanie 2,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Katarzyna Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,5/5
Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliście w Egipcie, Turcji - nie liczcie tu na taki standard. Natomiast jeżeli byliście na kempingach, polach namiotowych (Włochy, Francja), w prywatnych małych pensjonatach w Zakopanem, to powinniście być zadowoleni. Obiekt jest położony nad samym morzem.
Całkowita ocena

Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliście w Egipcie, Turcji - nie liczcie tu na taki standard. Natomiast jeżeli byliście na kempingach, polach namiotowych (Włochy, Francja), w prywatnych małych pensjonatach w Zakopanem, to powinniście być zadowoleni. Obiekt jest położony nad samym morzem. Codziennie zasypiacie i budzicie się przy szumie morza. Obiekt, w którym spożywacie posiłki jest oddalony od hotelu 10 - 20 metrów, stąd również 5 metrów do kamienistej plaży. Jeżeli nie przywieźliście butów do wody, jest minimarket, w którym kupicie obuwie w cenie 5 - 7 EUR. Nie lubicie kamienistej plaży, no problem!!! - 850 metrów od obiektu jest plaża kamienisto/żwirowa - YAMA BEACH, na której spotkacie nudystów :) ale są do przeżycia. Jest Wam za gorąco, bo nie ma leżaków na YAMA BEACH, no problem idziecie brzegiem morza około 600 metrów i macie plażę żwirową - Koutsoupia Beach i bar, w którym możecie kupić przepyszne Frappe za 2 EUR lub piwo za 3 EUR i tak leżycie sobie przez cały dzień na leżakach, pod parasolami :) Jesteście głodni na plaży.......luzik......co jakiś czas podjeżdża samochód z owocami, gdzie możecie kupić od przesympatycznego Greka - świeże figi (2 EUR/opakowanie 12 fig), arbuz 0,5 EUR/kg. Jedzenie ALL, nie jest jakieś wyszukane, ale nie jest też tragiczne. Jeżeli nie pasuje Wam wyżywienie ALL, zawsze możecie za niewielkie pieniądze spróbować potraw typowo greckich w małych nadmorskich tawernach. Od razu dodam, że nam najbardziej smakowało jedzenie w Tawernie AQUA ROSSA :) Pokoje jak w pensjonacie, w szafie znajdziecie specjalne siatki gdzie po wstawieniu w okna, nie wleci/wejdzie Wam żaden insekt. Łazienka jak w pensjonacie (najcieplejsza woda jest w godzinach 14 -17). Alkohol ALL: piwo, wino i ouzo podawane z lodem, możecie zawsze poprosić bez lodu. W tawernach polecam wino żywiczne za 3 EUR - 500 ml - ARIETAKI. Basen - codziennie czyszczony, również możecie poleżeć na leżakach (nie jest ich zbyt dużo), ale zawsze coś. Super bezpłatną atrakcją jest naturalne SPA - Kokkino Nero, gdzie możecie natrzeć się błotkiem, opłukać pod zimnym prysznicem i następnie dla prawdziwych zuchów - wejść do basenów, gdzie woda ma od 8 - 12 stopni. Po takim SPA, skóra gładka jak "pupcia niemowlaka". Obok jest źródło z lekko gazowaną wodą (zawiera żelazo). Wycieczki fakultatywne: my byliśmy na jednej, ponieważ naszym zamiarem było przede wszystkim wypocząć. Wybraliśmy wycieczkę do ATEN. Przewodnik Krzysztof - REWELACJA!!! Bardzo duża wiedza historyczna, ciekawie opowiada. Fakt dużo czasu spędza się w autokarze, ale wycieczka jest przemyślana, ponieważ co jakiś czas zatrzymujecie się w miejscach gdzie są toalety i można coś zjeść lub napić się za nieduże pieniądze. Ufff......to tak na szybko.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Łukasz Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 3,3/5
Opinie jakie można znaleźć na temat tego hotelu w internecie w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Obiekt rewelacyjnie położony, nad samym morzem, basenik bezpośrednio przy plaży, także albo basen albo morze. Lecznicze wody 700 m, posiedzi się 10 minut i do końca dnia upału nie czuć :). Jedzenie - głodnym się chodzić nie będzie, choć czasem może być problem jeżeli dzieci mają problem z doborem me
Całkowita ocena

Opinie jakie można znaleźć na temat tego hotelu w internecie w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Obiekt rewelacyjnie położony, nad samym morzem, basenik bezpośrednio przy plaży, także albo basen albo morze. Lecznicze wody 700 m, posiedzi się 10 minut i do końca dnia upału nie czuć :). Jedzenie - głodnym się chodzić nie będzie, choć czasem może być problem jeżeli dzieci mają problem z doborem menu. Nie można się spodziewać dużego wyboru, raczej zawsze jest mięso i wszelkie wariacje makaronów. Jeżeli ktoś jest wybredny i szuka wyprawy kulinarnej to jego doznania nie zosraną uraczone. Alkohole mocne to uozo anyżowe - także niepitne i piwo - zero reakcji organizmu. Kupowaliśmy w drugim barze, który jest na tym samym terenie - piwo 3E, także jak ktoś lubi na wesoło to trzeba będzie trochę dołożyć ale warto bo uśmiech od ucha do ucha. Pokoje skromne ale mieliśmy akurat pokój narożnikowy więc duży i z osobnym balkonem. Łazienka skromna z prysznicem wielkości takiej że jak coś spadnie to schylić się normalnie nie możne tylko trzeba kucać w pionie :). Woda z prysznica w środku dnia ciepła, rano i wieczorem raczej zimna czyli 25/26C. Łóżka dostawiane bezpieczne tylko dla dzieci bo ich konstrukcja trzyma się na słowo honoru. Pokoje niesprzątane cały wyjazd - także można dochować się swojego bałaganiku. Podsumowując, zadowolony będzie ten kto nie liczy na cud czytając opinie o tym obiekcie. Jeżeli już ogarniemy czego możemy się spodziewać to będzie już tylko lepiej :) Okolica przepiękna ale w morzu kamienie więc konieczne obuwie do wody i maska do nurkowania bo fajne rybki pływają. Na pieszo inne plaże, żwirowe z wodą kryształ :) Plecam

Zakwaterowanie 2,9/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 24 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień