Hotel Ateny - dziedzictwo Antyku

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

Ateny

Opis hotelu

Dzień 1. Warszawa - Ateny Wylot z lotniska Okęcie w Warszawie. Przylot do Aten, i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.Dzień 2. Ateny Po sniadaniu wyjazd na całodzienną wycieczkę po Atenach. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty na Stadionie Panatenajskim – miejscu gdzie odbywały się I nowożytne Igrzyska Olimpijskie. W dalszej częsci dnia zobaczymy rezydencję Premiera strzeżoną przez Evzonów, Świątynie Zeusa, łuk Hadriana, Pomnik Nieznanego żołnierza, Muzeum Numizmatyczne, stary budynek parlamentu, Plac Konstytucji oraz Rosyjską Cerkiew Prawosławną. Znakomitym zwieńczeniem dnia będzie wizyta na słynnym ateńskim Akropolu – wzgórzu, które jest perłą starożytnej architektury, kultury i religii. Jest to niesamowita okazja aby zobaczyć słynną bramę Akropolu – Propyleje, Świątynie Boginii Nike, Parthenon, Erechtejon, a przede wszystkim poczuć ducha starożytnego swiata. Po południu powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 3. Ateny – Wyspy Sarońskie Śniadanie. Dzień wolny do dyspozycji uczestników lub możliwosć uczesnictwa w rejsie na Wyspy Sarońskie (z lunchem) – koszt ok. 80 EUR/os. Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 4. Ateny - Warszawa Po sniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i zakończenie programu. Lot powrotny do Polski i lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie.
Ecco Travel zastrzega możliwosć zmiany rozkładów lotów i kolejnosci zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą  w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.Cena zawiera:przelot Warszawa – Ateny - Warszawaopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWzakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacjąwyżywienie: sniadania w formie bufetu, możliwosć dopłaty do obiadokolacji.transport klimatyzowanymi autokaramizwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu)serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego oraz polskiego pilota
Cena nie zawiera (kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji):dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacjiopłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 20 EUR/os., płatne na miejscu pilotowi,zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok 2–3 Euro/os. na dzień
Wizy:
Wizy nie są wymagane.


w jęz. polskim
Rozkład lotu ( LO- LOT)


LO 603 WAW ATH 11:05 14:50
LO 604 ATH WAW 15:40 17:20

WAW - Warszawa
ATH - Ateny

Rozkład lotu jest przykładowy i może ulec zmianie. Ostateczne rozkłady lotów na konkretne imprezy podajemy na potwierdzeniu rezerwacji..

Standard

3

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY