Hotel Residence Odalys L'Ouillon

Opis hotelu

K

***

M

Saint Sorlin (Les Sybelles)

K

Francja

C

Przepięknie położona na stoku, na wysokości 1600 miejscowość Saint Sorlin d'Arves, prezentuje się w typowym dla Sabaudii stylu. Odróżnia ją to od innych stacji narciarskich Francji. To właśnie utrzymane w drewnie osady rolnicze kształtują panoramę tej miejscowości. Saint Sorlin d'Arvesten znana jest ze swego tradycyjnego wyrobu serów, które można skosztować podczas przerw w jeździe na nartach. Główna ulica usłana licznymi sklepami i małymi butikami tętni życiem. Liczne, przytulne restauracje i bary przyciągają regionalnymi smakołykami oraz przepiękną panoramą gór. W St. Sorlin d'Arves rzeczywistość przeplata się ze wspomnieniami, gwarantując niezapomniane przeżycia podczas urlopu!

T

Les Sybelles (1100 m - 2620 m) jest jednym z największych regionów narciarskich Francji - ponad 310 km różnorodnych tras narciarskich, w większości o łatwym i średnim stopniu trudności i 72 wyciągi - i łączy sześć terenów narciarskich. Terenami tymi są Le Corbier, Sorlin Sorlin d'Arves, St. Jean d'Arves, La Toussuire, Les Botti?res, jak również St. Colomban des Villards. Cechuje je różnorodność, a dzięki trasom na zboczach l'Ouillon (2431 m), są one ze sobą idealnie połączone.Oprócz 200 km czerwonych tras ten ogromny obszar oferuje także idealne warunki dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi. Liczne niebieskie nartostrady sprawią, że również niewprawienie jeszcze narciarze będą mogli cieszyć się zróżnicowaną jazdą.Oprócz wielu idealnych dla rodzin tras Les Sybelles oferuje także bardzo dobre warunki jazdy w głębokim śniegu na l'Ouilon, Bellard i Grand Truc. Tym, którzy preferują szybką jazdę na przygotowanym stoku, polecamy czarną trasę "Casse Pipe". Dla snowboardzistów przygotowano snowpark Sy'X , natomiast dla początkujących easypark z przeszkodami typu tables, slides i jumps. Ponadto skorzystać można z dwóch oświetlonych tras biegowych.W sezonie 2016/17 na terenie narciarskim dostępna będzie nowa czerwona trasa z L'Ouillon (2431 m) oraz dwa nowe wyciągi krzesełkowe. Pewnym odciążeniem dla Sybelles-Express przy Pointe du Corbier będzie 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Ourson oraz 6-osobowy wyciąg krzesełkowy Voie Lactée. Strefa dla początkujących w Le Corbier została natomiast wyposażona w dwa nowe wyciągi taśmowe.

G

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

K

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

P

Przytulny obiekt Residénce l'Ouillon składa się z trzech budynków i położony jest w samym centrum Sorlin Sorlin d'Arves. Trasy narciarskie oddalone są o ok. 50 m od obiektu.W pobliżu znajdują się również sklepy i restauracje. Do wyposażenia obiektu należy recepcja z windą i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe do użytku gości (dostępność ograniczona).WyposażeniePrzytulne studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV i Wi-Fi (oba za opłatą), osobne sypialnie lub nisze sypialne, łazienka lub prysznic/WC, jak i w większości balkon. Całkowicie wyposażona nisza kuchenna posiada lodówkę, kuchenkę, toster, ekspres do kawy, zmywarkę do naczyń i kuchenkę mikrofalową.

S

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

O

Zestaw ręczników: 7,50,-€ / osob.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): od 60,- € studio/apart. (na zapytanie)Zestaw do sprzątania: 6,- €TV (w studiach/apart.): 40,- € /tydz.Wi-Fi (w studiach/apartamentach): 8,- € /dzień lub 20,- € /tydz.Akcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 25,- € / tydz.

P

Kaucja: 300,- € studio/ apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzień

Z

Można przywieźć zwierzęta domowe (50,- € /tydz., bez karmy, po uprzednim zgłoszeniu podczas rezerwacji i za okazaniem aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Z

Apartament 6-osob. (32 - 38 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 4 lat 50%

S

do skończonych 4 lat 50%

W

Psy muszą być prowadzana na smyczy.

P

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowym w przejściubalkonniektóre apartamenty z pokojami ze skośnym dachem

S

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVkabina sypialna z łóżkiem piętrowym w przejściuw większości oddzielne WCw większości balkon

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY