Hotel Les Valmonts de Cenis

Opis hotelu

J

Sabaudzki urok rezydencji, otoczonej imponującymi górami w samym sercu Parku Narodowego Vanoise to tylko przedsmak udanego pobytu w tej zachwycającej scenerii.

P

Rezydencja położona na wysokości 1460 m n.p.m. w miejscowości Lanslebourg, bezpośrednio przy stoku,  ok. 50 m od wyciągów krzesełkowych: Pont des Chevres, Ramasse i Turra.  Do centrum miejscowości z licznymi restauracjami oraz sklepami ok. 300 m.

H

Rezydencja Urządzona w sabaudzkim stylu rezydencja składa się ze 176 w pełni wyposażonych apartamentów  rozlokowanych w 4 budynkach oraz strefy wellness. Standard lokalny 3*.

P

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z toaletą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV (odpłatnie). Apartament trzy pokojowy (ok. 35 m2) - dla 4-6 os., składa się pokoju dziennego z dwiema jednoosobowymi rozkładanymi sofami, dwóch sypialni każda dla 2 osób w jednej z sypialnej znajduje się łóżko piętrowe.

D

Podgrzewany, kryty basen (6x12m), odpłatnie: sauna, łaźnia parowa 8 Eur/apt./sesja lub 39 Eur za 6 wejść (jedno wejscie gratis dla apartamentu w trakcie pobytu), szafki na sprzęt narciarski, Wi-Fi (odpłatnie), garaż (odpłatnie 39 Eur/tydzień), obiekt akceptuje zwierzęta (odpłatnie 39 Eur/tydzień).

P

Val Cenis to nie tylko świetnie przygotowane trasy narciarskie, ale również doskonała baza rekreacyjna. Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni sabaudzkiej. Liczne restauracje, tawerny i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: lodowisko,  kręgielnia  (Lanslevillard); loty paralotnią, psie zaprzęgi, snowkite, zjazdy na pontonach, oraz jazda wieczorna na oświetlonym stoku przy wyciągu Colombia. Dla spragnionych relaksu proponujemy centrum wellness (basen, łażnia, jacuzzi) w parku rozrywki Glires (Lanslevillard) lub zewnętrzny podgrzewany basen w Centre International de Séjour (Lanslebourg).

K

Wyżywienie we własnym zakresie.

P

Ze względu na położenie rezydencji bezpośrednio przy trasach, mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Cenis Vanoise bez odpinania nart (bez ograniczeń: Lanslevillard, Lanslebourg i Termignon) - karnet wliczony w cenę.

R

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3,5h do 5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy,  Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

C

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * 6-dniowy karnet narciarski (6 x Val Cenis Vanoise )* podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * korzystanie z basenu * jedno bezpłatne wejście do sauny lub łaźni parowej.

D

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur * korzystanie z garażu (35 Eur/pobyt) * korzystanie z sauny, łaźni (8 EUR/osoba/wejśćie lub 39 EUR/osoba/6 wejść - 1 wejście na saunę w cenie pobytu!) * ręczniki (8 Eur/komplet) * pościel (7 Eur/komplet) * korzystanie z TV 29 Eur/tydzień) * sprzątanie końcowe (35 Eur/apt. 2-4 os.; 49 Eur/apt. 4-6 os.).* odpłatny dostęp do WiFi w apartementach 20 Eur/tydzień * obiekt akceptuje zwierzęta (odpłatnie 7 EUR/dzień, 39 EUR/tydzień).

D

Opłata klimatyczna (płatne na miejscu 1,2 Eur/os./dzień) * kaucja zwrotna za apartament, (płatne kartą kredytową w dniu przyjazdu 300 Eur/apt.) Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

C

Wyżywienia * transferów do wyciągów * pościeli * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej za apartament * korzystania z sauny, łaźni * korzystania z TV, Wi Fi * korzystania z garażu * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 35 Eur/apt. 2-4 os.; 49 Eur/apt. 4-6 os - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów). Uwaga! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

U

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W soboty recepcja czynna w godzinach: 8:00-12:00 i 17:00-20:00. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Valmonts De Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

K

6 x Val Cenis Vanoise w cenie przez cały sezon. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Valmonts De Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

N

KARNET W CENIE Z rezydencji prosto na narty Basen, sauna, jacuzzi

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY