Hotel Champagny En Vanoise - Appartements

Opis hotelu

K

**

R

Paradiski/Sabaudia/Francja

A

Free Ski cały sezon, atrakcyjna cena, zniżki dla seniorów

P

na wysokości ok. 1250 m n.p.m., w miejscowości Champagny en Vanoise w słynnym regionie Paradiski we francuskiej Sabaudii. Apartamenty znajdują się w różnych obiektach położonych na terenie stacji.

W

do wyciągu Le Reclard, który ma połączenie z innymi wyciągami i trasami regionu Paradiski od ok. 200 m do ok. 1 km. Na terenie Champagny en Vanoise kursuje bezpłatny skibus.

W

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (w pobliżu obiektu, płatny).

I

na zapytanie w obiekcie

K

nie

A

(ok. 20-25 m2), składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami pojedynczymi lub dwuosobowym rozkładanym łóżkiem, wnęki sypialnej z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC. Uwaga! Podany opis jest orientacyjny, rozmieszczenie łóżek w apartamencie może się różnić w zależności od dostępnej oferty.

A

(ok. 25-35 m2), składa się z dwuosobowej sypialni (łóżko małżeńskie, piętrowe lub dwa pojedyncze), pokoju dziennego z miejscem do spania dla 3 osób (łóżka pojedyncze lub dwuosobowe rozkładane i pojedyncze), aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC. Uwaga! Podany opis jest orientacyjny, rozmieszczenie łóżek w apartamencie może się różnić w zależności od dostępnej oferty.

A

(ok. 35-50 m2), składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (łóżko małżeńskie, piętrowe lub dwa pojedyncze), pokoju dziennego z miejscem do spania dla 2 osób (łóżka pojedyncze lub dwuosobowe rozkładane), aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC. Uwaga! Podany opis jest orientacyjny, rozmieszczenie łóżek w apartamencie może się różnić w zależności od dostępnej oferty.

P

na zapytanie

K

**

S

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka francuskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Z

Zniżki dla dzieci do 5 r.ż wg cen w systemie. Zniżki dla osób pow. 72 r.ż. na zapytanie. Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji 3%.

W

prąd, woda, ogrzewanie. Uwaga! Bieliznę pościelową i ręczniki należy zabrać własne.

O

kaucja zwrotna od 200 do 400 euro/apt.; sprzątanie końcowe apartamentu należy dokonać we własnym zakresie lub pobrana zostanie dodatkowa opłata (śmieci należy wyrzucić, lodówkę opróżnić); taksa klimatyczna ok. 1 euro os/dzień.

Z

przyjazd - sobota w godz. 17.00-20.00 (w przypadku spóźnienia konieczny telefon do obiektu przed godz. 19.00, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

nie.

S

nie.

O

w terminach 12.12.15-23.04.16 karnet 6-dniowy La Plagne w cenie. Dopłata do karnetu 6-dniowego Paradiski (Les Arcs Peisey-Vallandry i La Plagne) od 100 zł/os do 195 zł/os. (w zależności od terminu).

G

do wszystkich rezerwacji - gratis. Promocja obowiązuje do odwołania.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY