Hotel smartline Beach Village

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Karolina

Ucieczka od cywilizacji

Ten kompleks mieszkań może wprawić w zdumienie, standard zakwaterowania spokojnie odpowiada hotelowemu. Mieszkania wakacyjne nie są duże, ale bardzo przemyślane jeśli chodzi o rozplanowanie. Dzięki temu mieszczą się tam dwie sypialnie z dwiema osobnymi łazienkami i spora kuchnia z jadalnią. Zmieści się tu zarówno większa rodzina jak i grupa znajomych. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne, nowoczesne sprzęty, a dopełnieniem jest umeblowany taras na którym można spożywać posiłki. Teren jest bardzo zadbany i otoczony zielenią co tylko umila wypoczynek. Do dyspozycji gości jest na miejscu szereg udogodnień takich jak grill, siłownia na wolnym powietrzu, pralnia i basen które ułatwią i umilą pobyt.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
5.0
Czystość
4.0
Obsługa
4.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Środkowa Dalmacja, Chorwacja

P

do publicznej plaży ok. 200 m. Plaża odznaczona Błękitną Flagą. Leżaki i parasole przy basenie w cenie (ograniczona liczba), na plaży za opłatą. Ręczniki za opłatą.

I

WiFi przy recepcji w cenie.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu