Hotel Zorna

Opis hotelu

3 Chorwacja/Istria

I

All Inclusive Hotel Zorna w Porec posiada 210 pokoi na 5 piętrach. Plaża żwirowo-skalista znajduje się w odległości jedynie 50 m od hotelu, a miasto Poreč oddalone jest o 5 km. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację i recepcję. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko PUY (60 km) i lotnisko ZAG (260 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

U

Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną.

P

Śniadanie: bufet. All Inclusive: All Inclusive obejmuje napoje bezalkoholowe, piwo, wino, kawę i herbatę i przekąski.

S

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, minigolfa, rzutki, program zajęć animacyjnych, grę boccia i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: piłka nożna, siatkówka, siatkówka plażowa i tenis. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne i skutery wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

D

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu