Opis hotelu

I

Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, iż Klienci biura podróży TOP Touristik są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela. Ponadto Klienci mogą być odwiedzani w hotelach przez anglojęzycznego przedstawiciela.

W

Nasze ceny są prawidłowe i obowiązujące w momencie rezerwacji. W porównaniu z innymi touroperatorami, dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania , ceny są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy cenę niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

C

Przelot - Zakwaterowanie - Transfer - Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż .

P

Hotel znajduje się w Słonecznym Brzegu, około 200 m od piaszczystej plaży "Słoneczny Brzeg". Najbliższe obiekty rozrywkowe oddalone są o kilka kroków. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket i kilka sklepów. Centrum miasta oddalone jest o około 600 metrów. Najbliższe miasto - Bourgas, oddalone jest o około 30 km. Lotniska: VAR około 100 km, BOJ około 27 km.Web: http://villabrigantina.com/en/

W

Hotel jest klimatyzowany iskłada się z 2 budynków głównych oraz 2 aneksów. Oferuje 20 pokoi rozmieszczonych na 4 piętrach. Obszar wewnętrzny obejmuje recepcję (czynną całodobowo) i sejf (z którego można skorzystać za dodatkową opłatą) oraz WiFi (dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych). Udogodnienia obejmują restaurację. Ponadto goście mogą zrelaksować się w hotelowym ogrodzie.

P

Pokoje dwuosobowe posiadają wannę lub prysznic / WC, telewizję satelitarną, klimatyzację (w razie potrzeby za opłatą), lodówkę (ewentualnie za opłatą) i balkon lub taras.Pokoje dwuosobowe typu superior są bardziej przestronne i wyposażone w takie same udogodnienia, jak pokoje dwuosobowe.Apartamenty - 1 sypialnia z identycznymi udogodnieniami jak pokoje dwuosobowe, mają dodatkową część dzienną z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym.

C

Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:- zaczyna się meldunkiem - od godziny 14:00 w dniu przyjazdu - kończy się po wymeldowaniu - do godziny 12:00 w dniu wyjazdu Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.

K

Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu.Kaucja może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji  lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji.Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.

I

Wszystkie przeloty na destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu danego przewoźnika.W przypadku tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych na krótkich dystansach cena zawiera tylko bagaż podręczny. Istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za dodatkową opłatą (*).+ Ryanair (FR): 55x40x20 , 10 kg - przekazany do luku bagażowego ( od 15.01.2018, wyjątkiem rezerwacji z pierwszeństwem wejścia ) oraz mała torebka 35x20x20 , *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 265 – 400 PLN.+ Wizz Air (W6): 55x40x23 , 10 kg. *Bagaż rejestrowany: 20kg, cena 200 – 450 PLN.+ Norwegian (DY): 55x40x23 , 10 kg. *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 230 – 300 PLN.+ Easyjet (U2): 55x40x23 , *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 250 – 300 PLN. + LOT (LT) / TAP (TP) / British Airways (BA) / Alitalia (AZ) / El Al (LY): 55x40x23 , 8 kg. *Bagaż rejestrowany: 23 kg, cena 280 - 400 PLN. ++ W przypadku czarterów (np. Small Planet (P7), Smart Wings (QS), Enter Air (E4) cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg.*Cena bagażu może ulec zmianie jeżeli zostanie on dodany już po potwierdzeniu rezerwacji.Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu.Wszelkie informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, z którymi współpracuje TOP Touristik znajdziecie Państwo na naszej stronie www.TOPtouristik.pl w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż:www.vcms.eu/upload/getbyid/104390/Dok1.pdf

Opinie o hotelu: Villa Brigantina

2.3

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
1,0
Pokój
4,0
Posiłki
2,0
Basen
1,0
Czystość
5,0
Obsługa
1,0
 • 2.3
  lipiec 2019

  Nie polecam

  Przy głównej drodze, hałas nie do zniesienia przy otwartym balkonie.<br />Do plaży najkrótszą drogą 700 metrów , drogą pomiędzy okropnymi blokami. <br />Śniadania podawane do stołu codziennie to samo. Basen to sadzawka jak oczko wodne w kiczowatym ogródku. Pokoje ok. codziennie sprzątane ( uważać na portwele , nie zostawiać w pokoju , mieliśmy przykre doświadczenie) Pomimo że zabieraliśmy klucz od pokoju ze sobą obsługa i tak buszowała po pokoju. NIE POLECAM!!!!!!
  Przy głównej drodze, hałas nie do zniesienia przy otwartym balkonie.
  Do plaży najkrótszą drogą 700 metrów , drogą pomiędzy okropnymi blokami.
  Śniadania podawane do stołu codziennie to samo. Basen to sadzawka jak oczko wodne w kiczowatym ogródku. Pokoje ok. codziennie sprzątane ( uważać na
  portwele , nie zostawiać w pokoju , mieliśmy przykre doświadczenie) Pomimo że zabieraliśmy klucz od pokoju ze sobą obsługa i tak buszowała po pokoju. NIE POLECAM!!!!!!
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu