Hotel St. Nikolaus

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Zachodni Tyrol, Austria

P

centralne a jednocześnie spokojne. Do centrum Ischgl tylko ok. 150 m.

W

znany hotel cieszący się dużą popularnością z 20 pokojami. Do dyspozycji gości: sala śniadaniowa/jadalnia, bar dzienny. W budynku znajduje się pizzeria. Winda. WLAN w lobby gratis.

W

śniadanie w formie bufetu lub 2 posiłki, wieczorem wybór 3-daniowego menu, bufet sałatkowy, pizza.

Z

prysznic, WC, telefon z budzikiem, TV sat., miejsce do siedzenia, balkon, WLAN gratis. A2B/A2E/3E: pokój 2-os.

O

ok. 2,50 EUR/dzień/os. od 15 lat.

P

w cenie.

Z

nie.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 50 m (kolejka kabinowa Fimba)Skibus: ok. 100 mTrasa biegowa: ok. 200 mSzkółka narciarska: ok. 100 mWypoż. sprzętu: ok. 100 m (Intersport Brundl)Narciarnia: w hotelu (ogrzewana)Skipass serwis

Z

1 dziecko (do 3 lat) pobyt gratis, (4-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY