Hotel Tauernhaus Wisenegg

Austria, Obertauern, Obertauern

Więcej o hotelu

od 1 396 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 29 101

Kategoria

***

Miasto

Obertauern

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Tauernhaus Wisenegg znajduje się ok. 300 m od wyciągu Grünwaldkopf, a dzięki korzystnemu położeniu przy dobrych warunkach narciarskich możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt. Trasa Pucharu Świata biegnie wzdłuż obiektu. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się w pobliżu hotelu. Do centrum Obertauern jest ok. 700 m.Hotel dysponuje recepcją, windą, Wi-Fi, pokojem śniadaniowym, restauracją, barem, pokojem wypoczynkowym i przechowalnią sprzętu narciarskiego w piwnicy. Do dyspozycji również miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Dodatkowo bezpłatnie do Państwa dyspozycji jest niewielka strefa wellness z sauną i kabiną z podczerwienią.PokojePrzytulne pokoje są wyposażone w prysznic/WC i suszarkę do włosów, TV kabl., telefon, radio, sejf oraz Wi-Fi.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje śniadanie w formie bufetu i 3-daniowe menu do wyboru lub różne bufety tematyczne na kolację. Na zapytanie dostępne są dania dietetyczne, bezglutenowe, bez laktozy, wegetariańskie, czy wegańskie.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (8,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dla dzieci do 5. roku życia włącznie nie wydaje się vouchera na karnet narciarski, dzieci mogą korzystać z wyciągów w obecności rodzica bezpłatnie. Jeżeli dziecko uczęszcza na kurs narciarski, należy na miejscu wykupić karnet narciarski.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje y TV kabl.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.

Dojazd

Kolej: Radstadt (ok. 20 km)Przelot: Salzburg (ok. 95 km), Klagenfurt (ok. 150 km), Monachium (ok. 260 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Obertauern

Maks. wysokość: 2313 mMin. wysokość: 1630 mWys. miejscowość: 1664 mWyciągi łącznie: 26Orczyki: 6Krzesełka: 17Gondole: 3Trasy łącznie: 100 kmTrasy zielone/niebieskie: 61 kmTrasy czerwone: 35 kmTrasy czarne: 4 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 50 m
 • TV tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 14 °C temperatura w nocy 8 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 16 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Sob 11 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Ndz 11 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Pon 14 °C temperatura w nocy 5 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień