Hotel Sport Piz Buin

Austria, Ischgl / Kappl, Ischgl

Więcej o hotelu

od 1 012 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 104 934

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 obiekt odnowiony w roku 2014 r, położony bezpośrednio w centrum Ischgl na wysokości 1460 m. Do kolejki linowej ok. 5 m. 

Wyposażenie

 recepcja, przechowalnia bagażu, sala TV, hol z lobby, winda, narciarnia, sala śniadaniowa, jadalnia, bar, WIFI w cenie, taras.

Wellness

 strefa wellness o pow. 300 m2. Kryty basen o pow. 30 m2, łaźnia parowa, sauna fińska, bio sauna, siłownia. Za opłatą: solarium, masaże.

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe standard "Galfeis" (ok. 25 m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, mini bar (za opłatą), WiFi, sejf, TV, balkon. Pokoje dwuosobowecomfort "Velill" (ok. 30 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard "Galfeis", oddzielne WC. Suite "Madlein" (ok. 40 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard "Galfeis". Pokoje jednoosobowe "Ischgl" (ok. 18 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard "Galfeis". Pokoje rodzinne "Fimba" (ok. 35 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard "Galfeis", oddzielne WC. 

Wyżywienie

z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 5 dań.

Zwierzęta domowe

 na zapytanie, za opłatą ok 15 EUR/dzień.

Parking

 garaż w cenie

Opłata klimatyczna

 ok. 2,50 EUR/dzień (od 15 lat).
Przyjazd od godz. 14:00 wyjazd do godz. 11:00

Kategoria Nekera

 4,5 gwiazdki, kategoria lokalna: 4,5 gwiazdki

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

- tereny narciarskie ok. 5 km
- bogata oferta wellness

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od lotniska 90 km
 • Odległość od stoku narciarskiego 2 km
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...