Bezpieczenstwo rezerwacji

 • Płatność e-przelewem

  Szybki przelew (e-przelew) umożliwia natychmiastową płatność za rezerwację. Travelplanet.pl korzysta z systemów Dotpay i PayByNet, co pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wielu banków.

  Po wybraniu opcji płatności "szybki przelew" i wybraniu banku następuje bezpośrednie połączenie z Państwa kontem bankowym. Wystarczy zalogować się do konta, a po zapłaceniu za rezerwacje następuje potwierdzenie płatności i powrót na stronę travelplanet.pl.

 • Przesyłanie danych - SSL

  Dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL (Secure Socket Layer) dane dotyczące Państwa rezerwacji, a w szczególności płatności za rezerwację, są zabezpieczone podczas ich przesyłania za pośrednictwem Internetu. SSL koduje i szyfruje przekazywane wiadomości oraz uwierzytelnia serwery, przez które są one przekazywane.

  Certyfikaty SSL są wydawane przez firmy autoryzujące, które sprawdzają wiarygodność serwisu. Klikając w ikonkę "thawte" zawsze można sprawdzić aktualność naszego certyfikatu.

 • Rezerwacje online

  Wszędzie tam, gdzie mówimy o rezerwacji online, otrzymujecie Państwo możliwość natychmiastowej rezerwacji wycieczki i gwarancję jej dostępności w tym momencie. Oznacza to, że dana oferta (przelot, pokój w hotelu, wyżywienie, transport, ubezpieczenie) w określonym terminie została dla Państwa zablokowana.Po dokonaniu płatności następuje jej potwierdzenie.

  Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości automatycznego zablokowania miejsc dla Państwa, następuje potwierdzenie rezerwacji przez naszych konsultantów.

 • Dane osobowe

  Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies oraz pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl S.A.
  Aby dowiedzieć się o plikach cookies oraz na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną: www.travelplanet.pl/dane-osobowe/.
  Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz - jeżeli wyrazicie Państwo zgodę - w celach marketingowych polegających na promowaniu naszych usług drogą telefoniczną i mailową.

 • Newsletter

  Newsletter umożliwia zaprenumerowanie bezpłatnego maila z ofertami, promocjami i nowościami. Subskrypcja odbywa się w dwóch etapach.

  Pierwszym jest rejestracja maila na stronie www, drugim aktywacja, przez kliknięcie linka, który wysyłamy na podany adres e-mail. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania maili z ofertami przez kliknięcie linka umieszczonego w każdym przesyłanym newsletterze.