promocje dla tej oferty
Bezpłatna zmiana rezerwacji możliwa do 30 dni przed wylotem

więcej

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Spektakularne położenie z bajeczną panoramą
 • Polskie animacje w sezonie letnim
 • Spokojną, grecką atmosferę
 • Bardzo dobrą i uśmiechniętą obsługę

Ta oferta objęta jest Promocją Wakacje 100%

Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne! Każda impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia pomoc w przypadku ewentualnej upadłości jej organizatora. Rezerwując za pośrednictwem Travelplanet.pl masz 100% pewności, że Twoje wakacje dojdą do skutku. Czytaj więcej >>

Udogodnienia:
 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Basen odkryty
 • Rowery
 • Animacje dla dorosłych
 • Sport
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Darmowe WiFi
Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

4.0

Ocena klientów
na podstawie 32 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 3,4
Posiłki: 4,1
Basen: 4,1
Czystość: 3,5
Obsługa: 3,8
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • seniorów
 • aktywnych
 • osób niepełnosprawnych
 • 2.5
  ( sierpień 2016 )

  Duże rozczarowanie

  Hotel Elpida rozczarowuje od samego początku - jeśli ktoś liczy na "wielkie greckie wakacje" jak obiecuje biuro podróży spotka go niemiła niespodzianka. Greckie są widoki (rzeczywiście ładne) i architektura hotelu i na tym koniec. Jedzenie absolutnie nie ma nic wspólnego z kuchnią śródziemnomorska, jest niskobudżetowe i przeciętne. W restauracji jest brudno, kieliszki i szklanki niedomyte, na podłodze leżały resztki jedzenia oraz porozlewane napoje. To co w ofercie było kolacją w greckiej tawernie ala carte w rzeczywistości okazało się grillem, na który rezerwacje przyjmowano najpóźniej do drugiego dnia pobytu. Później obsługa odmawiala rezerwacji z powodu braku wolnych miejsc i nikogo nie obchodziło że była to część oferty za która goście płacą. Totalną porażką były też napoje (w tym alkoholowe): sztuczne i niesmaczne, z cola, lemoniadą i brandy wspólną miały tylko nazwę. Najgorzej było jednak z pokojami - bardzo małe, wystrój z lat 90 i brudna łazienka (grzyb pod prysznicem i smród z kratki ściekowej). Jeśli dodamy do tego fakt iż do najbliższej plaży (bardzo ładnej) było 20 min męczącej drogi pod górę, w miasteczku nic się nie działo a 90% gosci hotelowych to Polacy, nasuwa się jedno zdanie: Nie polecam nikomu w wersji all inclusive, absolutnie. Pieniądze wyrzucone w błoto.
  Hotel Elpida rozczarowuje od samego początku - jeśli ktoś liczy na "wielkie greckie wakacje" jak obiecuje biuro podróży spotka go niemiła niespodzianka. Greckie są widoki (rzeczywiście ładne) i architektura hotelu i na tym koniec. Jedzenie absolutnie nie ma nic wspólnego z kuchnią śródziemnomorska, jest
  niskobudżetowe i przeciętne. W restauracji jest brudno, kieliszki i szklanki niedomyte, na podłodze leżały resztki jedzenia oraz porozlewane napoje. To co w ofercie było kolacją w greckiej tawernie ala carte w rzeczywistości okazało się grillem, na który rezerwacje przyjmowano najpóźniej do drugiego dnia pobytu. Później obsługa odmawiala rezerwacji z powodu braku wolnych miejsc i nikogo nie obchodziło że była to część oferty za która goście płacą. Totalną porażką były też napoje (w tym alkoholowe): sztuczne i niesmaczne, z cola, lemoniadą i brandy wspólną miały tylko nazwę. Najgorzej było jednak z pokojami - bardzo małe, wystrój z lat 90 i brudna łazienka (grzyb pod prysznicem i smród z kratki ściekowej). Jeśli dodamy do tego fakt iż do najbliższej plaży (bardzo ładnej) było 20 min męczącej drogi pod górę, w miasteczku nic się nie działo a 90% gosci hotelowych to Polacy, nasuwa się jedno zdanie: Nie polecam nikomu w wersji all inclusive, absolutnie. Pieniądze wyrzucone w błoto.
 • 2.0
  ( sierpień 2016 )

  Bardzo średni hotel, momentami bardzo slaby

  Hotel w miejscowosci w której brak życia oraz rozrywek. Jedyny plus to bezpośrednie połączenie do agios nikolaos oraz bliska wypożyczalnia. Jeśli chodzi o sam standard hotelu to:<br />1. Jedzenie - średnie, monotonne. Przez 8 dni pobytu nie było nic smacznego, jedynie poprawne jedzenie. Na szczescie było tez mało rzeczy niezjadliwych. Oferowana kolacja w greckiej tawernie a la carte to tak naprawdę grill przy basenie. Niestety nie jestem w stanie ocenić, chciałem zapisać sie w 4 dzień wyjazdu niestety skończyły sie miejsca... Jest tylko 15 dziennie. Na voucherze brak takiej informacji, jedynie prośba o rezerwacje dzień wcześniej. Wg moich obliczeń jawne oszustwo. Hotel ma zdecydowanie więcej gości niz jest w stanie zaoferować. Duży niesmak ponieważ recepcjonista nie jest zbyt miły. <br />2. All inclusive - w hotelu stoi na bardzo, bardzo niskim poziomie. Po prostu drinki sa niesmaczne oraz mały wybór. Przekąski podczas dnia to ciasto przy basenie. Generalnie nie nastawiałem sie na all inclusive ale po prostu jest niesmacznie. Drinki spoza to 7 euro, a piwo około 3,5 euro. Mały wybór ale bardzo smaczne. <br />3. Pokój - nie widać remontu pokoju. Zakątki sa po prostu brudne - np klimatyzator lub co gorze prysznic w pleśni lub grzybach. Z kratek w łazienkach śmierdzi szambem. Kabina prysznicowa z zasłonka która swoje najlepsze czasy ma juz za sobą;) na plus codziennie wymieniana pościel plus ręczniki. A i brak robali. Pokój wyglada na taki w którym mogłyby byc (ale nie ma). <br />4. Animacje, atrakcje - basen ok, animacje cały czas, kino letnie. <br />5. Plaza - piękna około 1200 metrów od hotelu. Bus hotelowy (około 30 letni) jeździ trzy razy dziennie. Po 15 powrót tylko na pieszo. <br />Generalnie w hotelu cieżko czuć sie swobodnie. Obsługa w teorii miła, w praktyce w ogóle nie pomocna. Hotel nastawiony na zysk. Sama lokalizacja na dużej gorce. Męczące podejście.
  Hotel w miejscowosci w której brak życia oraz rozrywek. Jedyny plus to bezpośrednie połączenie do agios nikolaos oraz bliska wypożyczalnia. Jeśli chodzi o sam standard hotelu to:
  1. Jedzenie - średnie, monotonne. Przez 8 dni pobytu nie było nic smacznego, jedynie poprawne jedzenie. Na szczescie
  było tez mało rzeczy niezjadliwych. Oferowana kolacja w greckiej tawernie a la carte to tak naprawdę grill przy basenie. Niestety nie jestem w stanie ocenić, chciałem zapisać sie w 4 dzień wyjazdu niestety skończyły sie miejsca... Jest tylko 15 dziennie. Na voucherze brak takiej informacji, jedynie prośba o rezerwacje dzień wcześniej. Wg moich obliczeń jawne oszustwo. Hotel ma zdecydowanie więcej gości niz jest w stanie zaoferować. Duży niesmak ponieważ recepcjonista nie jest zbyt miły.
  2. All inclusive - w hotelu stoi na bardzo, bardzo niskim poziomie. Po prostu drinki sa niesmaczne oraz mały wybór. Przekąski podczas dnia to ciasto przy basenie. Generalnie nie nastawiałem sie na all inclusive ale po prostu jest niesmacznie. Drinki spoza to 7 euro, a piwo około 3,5 euro. Mały wybór ale bardzo smaczne.
  3. Pokój - nie widać remontu pokoju. Zakątki sa po prostu brudne - np klimatyzator lub co gorze prysznic w pleśni lub grzybach. Z kratek w łazienkach śmierdzi szambem. Kabina prysznicowa z zasłonka która swoje najlepsze czasy ma juz za sobą;) na plus codziennie wymieniana pościel plus ręczniki. A i brak robali. Pokój wyglada na taki w którym mogłyby byc (ale nie ma).
  4. Animacje, atrakcje - basen ok, animacje cały czas, kino letnie.
  5. Plaza - piękna około 1200 metrów od hotelu. Bus hotelowy (około 30 letni) jeździ trzy razy dziennie. Po 15 powrót tylko na pieszo.
  Generalnie w hotelu cieżko czuć sie swobodnie. Obsługa w teorii miła, w praktyce w ogóle nie pomocna. Hotel nastawiony na zysk. Sama lokalizacja na dużej gorce. Męczące podejście.
 • 4.0
  ( wrzesień 2015 )

  Warty dla samych widoków

  Jeśli chodzi o sam hotel to mogło być lepiej. Tylko, że jeśli wyjeżdża się w takie miejsce to pokój służy tylko do przenocowania i tyle. Jedzenie super. Śniadania trochę monotonne ale da się przeżyć. Jeśli szuka się tam nocnych rozrywek lub miejsc do nocnych spacerów... uwaga nie ma tam takich :) Widoki nie do opisania. Zatoka, góry... Pięknie...
  Jeśli chodzi o sam hotel to mogło być lepiej. Tylko, że jeśli wyjeżdża się w takie miejsce to pokój służy tylko do przenocowania i tyle. Jedzenie super. Śniadania trochę monotonne ale da się przeżyć. Jeśli szuka się tam nocnych rozrywek lub miejsc do nocnych spacerów... uwaga nie ma tam takich :) Widoki
  nie do opisania. Zatoka, góry... Pięknie...
 • 3.0
  ( czerwiec 2014 )

  Elpida

  Sam hotel całkiem malowniczy, pokoje bardzo przeciętne, jak z hoteli 2 gwiazdkowych lub nawet słabiej. Basen dość mały, oferta all inclusive bardzo uboga. Z alkoholi ouzo, rakij,wino i piwo,między posiłkami do jedzenia ciasto, które znikało szybciej niż się pojawiało, trzeba było mieć szczęście żeby się załapać. Okropne kanapki z najtańszego tostowego pieczywa, najtańszego sera i najtańszej mielonki. I tak dzień w dzień.Kolacje bardzo przeciętne ich jedynym plusem były oliwki. Bliższa plaża przeciętna, plaża bardziej odległa przepiękna i bardzo malownicza, choć po drodze na nią straszny syf, wszędzie śmieci )choć zastanawiam się czy to nie jest taka domena Grecji, że na ulicach znajduje się całkiem sporo śmieci. Drugi raz nie zdecydowałabym się na pobyt zarównano w tej okolicy jak i w tym hotelu.
  Sam hotel całkiem malowniczy, pokoje bardzo przeciętne, jak z hoteli 2 gwiazdkowych lub nawet słabiej. Basen dość mały, oferta all inclusive bardzo uboga. Z alkoholi ouzo, rakij,wino i piwo,między posiłkami do jedzenia ciasto, które znikało szybciej niż się pojawiało, trzeba było mieć szczęście żeby
  się załapać. Okropne kanapki z najtańszego tostowego pieczywa, najtańszego sera i najtańszej mielonki. I tak dzień w dzień.Kolacje bardzo przeciętne ich jedynym plusem były oliwki. Bliższa plaża przeciętna, plaża bardziej odległa przepiękna i bardzo malownicza, choć po drodze na nią straszny syf, wszędzie śmieci )choć zastanawiam się czy to nie jest taka domena Grecji, że na ulicach znajduje się całkiem sporo śmieci. Drugi raz nie zdecydowałabym się na pobyt zarównano w tej okolicy jak i w tym hotelu.
 • 4.0
  ( wrzesień 2014 )

  bardzo urokliwy hotel - przepiękne widoki

  Hotel w mojej ocenie jest super! Położenie na wzgórzu daje przepiękne widoki na zatokę i góry, to prawda podejście do niego może troszkę zmęczyć w upał ale dzięki temu możemy podziwiać taki krajobraz. Jedzenie bardzo dobre, uważam że każdy coś dla siebie znajdzie. Pokoje w stylu greckim - czyste, codziennie sprzątane, łazienka mała ale zadbana. Hotel otacza piękna, bujna roślinność, która wieczorem jest fajnie oświetlona. Bardzo miło spędzało się wieczory w takiej scenerii. Sama wioska malutka, ale bardzo dobry dojazd w obie strony wyspy komunikacją miejską. Jak dla mnie plaża, która była bliżej hotelu - kamienista była ładniejsza niż dalsza piaszczysta. Bardzo polecam wybrać się do najstarszej, tradycyjnej wioski na Krecie - Kritsy. Samo dotarcie do niej stanowi dużą atrakcję, bo droga pnie się cały czas w górę i widoki na całę wybrzeże zapierają dech w piersiach. Wioska bardzo urokliwa z wąskimi uliczkami, dużą ilością sklepów z rękodziełem i Grekami, którzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do odwiedzających.
  Hotel w mojej ocenie jest super! Położenie na wzgórzu daje przepiękne widoki na zatokę i góry, to prawda podejście do niego może troszkę zmęczyć w upał ale dzięki temu możemy podziwiać taki krajobraz. Jedzenie bardzo dobre, uważam że każdy coś dla siebie znajdzie. Pokoje w stylu greckim - czyste, codziennie
  sprzątane, łazienka mała ale zadbana. Hotel otacza piękna, bujna roślinność, która wieczorem jest fajnie oświetlona. Bardzo miło spędzało się wieczory w takiej scenerii. Sama wioska malutka, ale bardzo dobry dojazd w obie strony wyspy komunikacją miejską. Jak dla mnie plaża, która była bliżej hotelu - kamienista była ładniejsza niż dalsza piaszczysta. Bardzo polecam wybrać się do najstarszej, tradycyjnej wioski na Krecie - Kritsy. Samo dotarcie do niej stanowi dużą atrakcję, bo droga pnie się cały czas w górę i widoki na całę wybrzeże zapierają dech w piersiach. Wioska bardzo urokliwa z wąskimi uliczkami, dużą ilością sklepów z rękodziełem i Grekami, którzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do odwiedzających.
 • 4.0
  ( sierpień 2014 )

  Wspaniałe wakacje!

  Byliśmy i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje prosto i schludnie urządzone, czyste. Sprzątane codziennie. Klimatyzacja lekko przestarzała, ale działająca. Ręczniki wymieniano codziennie. Położenie hotelu piękne. Baseny dwa: jeden dla dzieci - płytki; drugi od 1,60-2,80 więc dla osób pływających niezbyt pewnie, za głęboki. Ale piaszczysto-kamienista plaża, dosyć szeroka i mało zaludniona o rzut beretem. Jedzenie bardzo smaczne, brakowało jednak świeżych owoców (był jedynie arbuz i melon; brzoskwinie i ananasy z puszki). Alkohole i napoje z dystrybutorów, czyli średniej jakości. Piwo w miarę dobre. Personel sympatyczny i pomocny.
  Byliśmy i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje prosto i schludnie urządzone, czyste. Sprzątane codziennie. Klimatyzacja lekko przestarzała, ale działająca. Ręczniki wymieniano codziennie. Położenie hotelu piękne. Baseny dwa: jeden dla dzieci - płytki; drugi od 1,60-2,80 więc dla osób pływających niezbyt
  pewnie, za głęboki. Ale piaszczysto-kamienista plaża, dosyć szeroka i mało zaludniona o rzut beretem. Jedzenie bardzo smaczne, brakowało jednak świeżych owoców (był jedynie arbuz i melon; brzoskwinie i ananasy z puszki). Alkohole i napoje z dystrybutorów, czyli średniej jakości. Piwo w miarę dobre. Personel sympatyczny i pomocny.
 • 3.0
  ( wrzesień 2013 )

  Słabo

  Hotel sam w sobie ma urok, fajnie wygląda, jakby w gaju, byłam zachwycona. Jednak po wejściu do pokoju, w którym w dwóch miejscach na ścianach znajdowal się grzyb oraz obejrzeniu łazienki z czasów PRLu byłam zawiedziona. Tragedia. Pokoje na początku (po 1 dniu) posprzątane, później sprzątaczka przychodziła codziennie, aby tylko i wyłącznie aby pościelić nam łózko. Nawet nie pozamiatała. Po 7-dniowym pobycie chodziliśmy po piasku na podłodze! W hotelu nic kompletnie się nie działo, nic a nic! Do miasta też nie można było wyjść, bo go nie było, 3 restauracje na krzyż umierające o 23. Jedzenie smaczne, to był wielki plus. Plaże ładne, choć daleko, Widoku na morze raczej nie opłaca się brać, bo morze jest po prostu za daleko.. Ogólnie polecam jedynie dla osób starszych, nie liczących na rozrywke.
  Hotel sam w sobie ma urok, fajnie wygląda, jakby w gaju, byłam zachwycona. Jednak po wejściu do pokoju, w którym w dwóch miejscach na ścianach znajdowal się grzyb oraz obejrzeniu łazienki z czasów PRLu byłam zawiedziona. Tragedia. Pokoje na początku (po 1 dniu) posprzątane, później sprzątaczka przychodziła
  codziennie, aby tylko i wyłącznie aby pościelić nam łózko. Nawet nie pozamiatała. Po 7-dniowym pobycie chodziliśmy po piasku na podłodze! W hotelu nic kompletnie się nie działo, nic a nic! Do miasta też nie można było wyjść, bo go nie było, 3 restauracje na krzyż umierające o 23. Jedzenie smaczne, to był wielki plus. Plaże ładne, choć daleko, Widoku na morze raczej nie opłaca się brać, bo morze jest po prostu za daleko.. Ogólnie polecam jedynie dla osób starszych, nie liczących na rozrywke.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 04062017ITAK4088
Cena za osobę:
2 119 - zł %
Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń

71 769 56 98
Nasza prowizja: 0 zł
Cena:
(dla 2 osób)
Gwarancja Najniższej Ceny
4 238
Kup na raty 0%
10 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
N 04.06.2017
7 dni
Bydgoszcz
AI - All Inclusive
Itaka
Zobacz wszystkie warianty
Wylot:
N 04.06.2017
00:00 - Bydgoszcz
00:00 - Heraklion
Powrót:
N 11.06.2017
00:00 - Heraklion
00:00 - Bydgoszcz
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą?
Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Najniższej Ceny

  Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

 • Promocja Wakacje 100% za 0 zł

  Zapewniamy pomoc w przypadku upadłości organizatora. Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 zł
Cena:
10 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelplanet.pl w celu realizacji zamówienia.

Wybrana
oferta:

Elpida (Istron)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Termin:
N 04.06.2017
Wylot z:
Bydgoszcz
Cena
4 238
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1
2
3
4
5
6
0
1
2
3
4
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
N 04.06.2017
7 dni
Bydgoszcz
AI - All Inclusive
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 2 119
Pok. 2 os. w/morze (DSV) 2 269
Pok. superior 2 os. (DHS) 2 369
Pok. superior 2 os. w/morze (DEL) 2 519
Suite 2 os. (SU2) 2 569