Hotel Kakkos Bay

Opis hotelu

Opis chwilowo niedostępny. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt
z Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl.

Opinie o hotelu: Kakkos Bay

4.5

Ocena klientów
na podstawie 52 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,6
Pokój: 4,2
Posiłki: 4,6
Basen: 4,5
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • 5.0
  ( maj 2016 )

  Z pewnością wrócimy za rok!

  Chcieliśmy wypocząć. Trafiliśmy nie dość, że w rajskie miejsce, to dodatkowo w miejsce pełne uśmiechniętych i chętnych do pomocy ludzi. Jesteśmy w 100% usatysfakcjonowani wszystkim - komfortowym hotelem, który jest otoczony ogromnym ogrodem, pysznym jedzenien, poziomem obsługi. Spędziliśmy cudowne dwa<br />tygodnie na uroczej plaży, korzystaliśmy z basenów, zawieraliśmy nowe znajomości. Ale przede wszystkim doceniamy ciszę i spokój. Wróciliśmy szczęśliwi. Z ogromną przyjemnością spędzimy w Kakkos Bay kolejne wakacje! Już za rok!
  Chcieliśmy wypocząć. Trafiliśmy nie dość, że w rajskie miejsce, to dodatkowo w miejsce pełne uśmiechniętych i chętnych do pomocy ludzi. Jesteśmy w 100% usatysfakcjonowani wszystkim - komfortowym hotelem, który jest otoczony ogromnym ogrodem, pysznym jedzenien, poziomem obsługi. Spędziliśmy cudowne dwa
  />tygodnie na uroczej plaży, korzystaliśmy z basenów, zawieraliśmy nowe znajomości. Ale przede wszystkim doceniamy ciszę i spokój. Wróciliśmy szczęśliwi. Z ogromną przyjemnością spędzimy w Kakkos Bay kolejne wakacje! Już za rok!
 • 5.0
  ( czerwiec 2013 )

  rewelacyjne wakacje

  Hotel z domkami typu bungalow. Czyste i zadbane, super urzadzone i wyposazone. Obsluga przemila ale nie narzucajaca sie. Wlasna plazs z pieknymi widokami. Miasteczko spokojne bez zgielku miejskiego... polecam!
  Hotel z domkami typu bungalow. Czyste i zadbane, super urzadzone i wyposazone. Obsluga przemila ale nie narzucajaca sie. Wlasna plazs z pieknymi widokami. Miasteczko spokojne bez zgielku miejskiego... polecam!
 • 5.0
  ( wrzesień 2014 )

  Piękny hotel czysty i całej okolicy, spełnia wszystkie warunki trudne A...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Piękny hotel czysty i całej okolicy, spełnia wszystkie warunki trudne Anna ma. Personel uprzejmy, miły i uśmiechnięty. Następnym razem zamówiłem bungalowy, mimo, że hotel nie było tak źle!<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Czysty, niedawno odnowione i każdy dzień jest ładny schludny!<br /><strong>Wyżywienie</strong> Urozmaicone, smaczne i Wyłącz wszystkie kelner jest serwis Nikolas kochanie)<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Na bardzo dobrym poziomie. Spełnia wszystkie życzenia.<br /><strong>Plaża</strong> NET, wszystko było bardzo ładne?<br />
  Ocena ogólna Piękny hotel czysty i całej okolicy, spełnia wszystkie warunki trudne Anna ma. Personel uprzejmy, miły i uśmiechnięty. Następnym razem zamówiłem bungalowy, mimo, że hotel nie było tak źle!
  Zakwaterowanie Czysty, niedawno odnowione i każdy dzień jest
  ładny schludny!
  Wyżywienie Urozmaicone, smaczne i Wyłącz wszystkie kelner jest serwis Nikolas kochanie)
  Usługi hotelowe Na bardzo dobrym poziomie. Spełnia wszystkie życzenia.
  Plaża NET, wszystko było bardzo ładne?
 • 3.0
  ( sierpień 2014 )

  Piękne miejsce, ale z usług hotelu używane przez usługę mieszkańców Bea...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Piękne miejsce, ale z usług hotelu używane przez usługę mieszkańców Beach, gdzie leżaki dla Gości są całkowicie bałagan, tawerna na plaży, czy nie wchodzą w zakres wszystkich inklusiv karta jest wliczony w cenę i serwuje lokalne, jak również napoje míchanè i kawy w barze przy basenie i korzystać z basenu stopniowo lokalnych i leżaki na górze, nikt nie zrobił podczas ich pobytu.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Zatrzymać wielki, pokój KRASNY, w związku z powyższym, spędziliśmy więcej czasu tam lub w wodzie.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie dobre, głównie z powodu praktyk byli uczniowie ze Słowacji, bardzo. Mili i przyjazny. Ale napoje owoc sok przygotowane od źródeł i wody nie błyskawiczne opakowania pokoje, nie dodawane do pakiet na wycieczkę.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Cieszył się<br /><strong>Plaża</strong> WSPANIAŁY, ale dostępny za darmo przez lokalne podkładka pełna wody i obejmują chrztu przez kogo rodzin, wszystko za darmo. Nawet jeśli Goście<br />
  Ocena ogólna Piękne miejsce, ale z usług hotelu używane przez usługę mieszkańców Beach, gdzie leżaki dla Gości są całkowicie bałagan, tawerna na plaży, czy nie wchodzą w zakres wszystkich inklusiv karta jest wliczony w cenę i serwuje lokalne, jak również napoje míchanè i kawy w barze
  przy basenie i korzystać z basenu stopniowo lokalnych i leżaki na górze, nikt nie zrobił podczas ich pobytu.
  Zakwaterowanie Zatrzymać wielki, pokój KRASNY, w związku z powyższym, spędziliśmy więcej czasu tam lub w wodzie.
  Wyżywienie Jedzenie dobre, głównie z powodu praktyk byli uczniowie ze Słowacji, bardzo. Mili i przyjazny. Ale napoje owoc sok przygotowane od źródeł i wody nie błyskawiczne opakowania pokoje, nie dodawane do pakiet na wycieczkę.
  Usługi hotelowe Cieszył się
  Plaża WSPANIAŁY, ale dostępny za darmo przez lokalne podkładka pełna wody i obejmują chrztu przez kogo rodzin, wszystko za darmo. Nawet jeśli Goście
 • 5.0
  ( lipiec 2014 )

  Pomysły na wakacje i był całkowicie mecz menu, pyszne!

  <strong>Ocena ogólna</strong> Pomysły na wakacje i był całkowicie mecz menu, pyszne!<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Przebywał w bungalowie, małe ale zupełnie wystarczające, wszystkie nowe ponownie wszystkie mecz CK menu<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dieta była zróżnicowana, każdy dzień był co wybrać, wybór ryb był słabszy... i menu dla dzieci, ale wszystko świeże i tyle, zawsze nie pieniądze.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Personel bardzo miły, uśmiechnięty i przyjazny, po prostu, kiedy wyjazd w recepcji zaczęła irytujące młodego człowieka, który nawet nie przejmuj się przywitać, który raczej psuje dobre wrażenie z całego urlopu.<br /><strong>Plaża</strong> Mała plaża, ale każdy dzień jest czyste, přidělávali i czwartej serii parasole, rano wzięliśmy kąpieli ręcznik na leżaku, ale tylko, bo dzieci były blisko morza. W przeciwnym razie zawsze znajduje miejsce. Czasami nas mieszkańców vadili, którzy wzięli udział w popołudniowej kąpieli i są bardzo hałaśliwe i zuchwały! Ale nic nie podstawowych. Morze było bezkonkureční, jasne, ciepłe, wspaniały. Zatoki i skał, małych wsady, piękny basen i odpowiednie dla dzieci, około 5 m od brzegu już głębokość.<br />
  Ocena ogólna Pomysły na wakacje i był całkowicie mecz menu, pyszne!
  Zakwaterowanie Przebywał w bungalowie, małe ale zupełnie wystarczające, wszystkie nowe ponownie wszystkie mecz CK menu
  Wyżywienie Dieta była zróżnicowana, każdy dzień był co
  wybrać, wybór ryb był słabszy... i menu dla dzieci, ale wszystko świeże i tyle, zawsze nie pieniądze.
  Usługi hotelowe Personel bardzo miły, uśmiechnięty i przyjazny, po prostu, kiedy wyjazd w recepcji zaczęła irytujące młodego człowieka, który nawet nie przejmuj się przywitać, który raczej psuje dobre wrażenie z całego urlopu.
  Plaża Mała plaża, ale każdy dzień jest czyste, přidělávali i czwartej serii parasole, rano wzięliśmy kąpieli ręcznik na leżaku, ale tylko, bo dzieci były blisko morza. W przeciwnym razie zawsze znajduje miejsce. Czasami nas mieszkańców vadili, którzy wzięli udział w popołudniowej kąpieli i są bardzo hałaśliwe i zuchwały! Ale nic nie podstawowych. Morze było bezkonkureční, jasne, ciepłe, wspaniały. Zatoki i skał, małych wsady, piękny basen i odpowiednie dla dzieci, około 5 m od brzegu już głębokość.
 • 4.3
  ( lipiec 2014 )

  Bardzo fajny hotel na spokojny wypoczynek. W odległości spaceru, ale in...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Bardzo fajny hotel na spokojny wypoczynek. W odległości spaceru, ale inaczej nic. Przystanek autobusowy w niewielkiej odległości. Opcjonalne wycieczki lub wynająć samochód.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> W domu, miałem do vydupat pokoju uzgodnione w umowie (budynku głównym z widokiem na morze). Ale to wszystko w idealnym porządku.<br /><strong>Wyżywienie</strong> All inclusive. Szeroki wybór smacznych, Inc. ryby. Piękny przyjazny personel (większość Spisza praktyki). Śledzenia żywności uzupełniają poza desery, gdzie do końca już nedoplňovali.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Codziennie wymiana ręczników plažových (depozyt 10/szt). Niezawodne i stosunkowo szybkie WIFI połączenie hotelu i nawet przy basenie i na plaży!<br /><strong>Plaża</strong> Czystej, pięknej żwirowej plaży. Czyste, błękitne morze. All inclusive parasole i leżaki. Nad plażą wszystkie inclusive drinki przy basenie. Tylko ładnie plaży około tutaj tak dojeżdża i lokalny Grecy. W godzinach popołudniowych w okolicach weekendu, sporo. Ale to nigdy nie było problemu dopoledně znaleźć bezpłatny parasol.<br />
  Ocena ogólna Bardzo fajny hotel na spokojny wypoczynek. W odległości spaceru, ale inaczej nic. Przystanek autobusowy w niewielkiej odległości. Opcjonalne wycieczki lub wynająć samochód.
  Zakwaterowanie W domu, miałem do vydupat pokoju uzgodnione w umowie (budynku
  głównym z widokiem na morze). Ale to wszystko w idealnym porządku.
  Wyżywienie All inclusive. Szeroki wybór smacznych, Inc. ryby. Piękny przyjazny personel (większość Spisza praktyki). Śledzenia żywności uzupełniają poza desery, gdzie do końca już nedoplňovali.
  Usługi hotelowe Codziennie wymiana ręczników plažových (depozyt 10/szt). Niezawodne i stosunkowo szybkie WIFI połączenie hotelu i nawet przy basenie i na plaży!
  Plaża Czystej, pięknej żwirowej plaży. Czyste, błękitne morze. All inclusive parasole i leżaki. Nad plażą wszystkie inclusive drinki przy basenie. Tylko ładnie plaży około tutaj tak dojeżdża i lokalny Grecy. W godzinach popołudniowych w okolicach weekendu, sporo. Ale to nigdy nie było problemu dopoledně znaleźć bezpłatny parasol.
 • 5.0
  ( lipiec 2014 )

  Rzeczywistość idealnie pasuje opis wymienionych w menu.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Rzeczywistość idealnie pasuje opis wymienionych w menu.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokój z widokiem na morze, położone na pierwszym piętrze obok holu barze Goście podczas naszego pobytu zdyscyplinowany, większość często starsze pary lub rodziny z dziećmi (de, PL, CR), więc z wyjątkiem finał Pucharu w spokoju (ale kto by chciał to tych Niemców). Nie czucia transportu. Wyposażenie standardowe, sprzątanie i zmiana pościeli wolne od wad. Pożyczki na ręczniki plażowe nad używana kopia zapasowa.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dania kuchni lokalnej z powszechnej Europejska dieta, z których jeden może wybrać bez żadnego problemu. Jedzenie smakuje dobrze, mnóstwo owoców i warzyw. Napoje bezalkoholowe, piwo i wino w jakości, odpowiadający przy założeniu, że będzie to na jedzenie i napój nie będzie degustacja wina Orgie. Od tego czasu jest dość szeroki zakres płatnych napojów spirytusowych.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Basen-brakowało nam to, doszliśmy do morza. Beach bar-11 alkoholowe i bezalkoholowe, zaletą stukanie w plastiku, który można było zabrać na plaży.<br /><strong>Plaża</strong> Plaża na krótkich dystansach, bezpłatne usługi plażowe (parasol, leżaki), nie jest to możliwe do odzyskania, plaża jest otwarty dla wszystkich, ale w czasie pobytu nie było problemu gdzieś. Półzamkniętych Bay, więc nie duże fale, plaża żwirowa (ciemne otoczaki musi być buty przed spalanie Hooker) spacerem łatwiejsze dzięki najwyższej chodníčkům drewniane. Czystej wody, ryby tu i tam. Linii paszy Brak błędów.<br />
  Ocena ogólna Rzeczywistość idealnie pasuje opis wymienionych w menu.
  Zakwaterowanie Pokój z widokiem na morze, położone na pierwszym piętrze obok holu barze Goście podczas naszego pobytu zdyscyplinowany, większość często starsze pary lub rodziny z dziećmi (de, PL,
  CR), więc z wyjątkiem finał Pucharu w spokoju (ale kto by chciał to tych Niemców). Nie czucia transportu. Wyposażenie standardowe, sprzątanie i zmiana pościeli wolne od wad. Pożyczki na ręczniki plażowe nad używana kopia zapasowa.
  Wyżywienie Dania kuchni lokalnej z powszechnej Europejska dieta, z których jeden może wybrać bez żadnego problemu. Jedzenie smakuje dobrze, mnóstwo owoców i warzyw. Napoje bezalkoholowe, piwo i wino w jakości, odpowiadający przy założeniu, że będzie to na jedzenie i napój nie będzie degustacja wina Orgie. Od tego czasu jest dość szeroki zakres płatnych napojów spirytusowych.
  Usługi hotelowe Basen-brakowało nam to, doszliśmy do morza. Beach bar-11 alkoholowe i bezalkoholowe, zaletą stukanie w plastiku, który można było zabrać na plaży.
  Plaża Plaża na krótkich dystansach, bezpłatne usługi plażowe (parasol, leżaki), nie jest to możliwe do odzyskania, plaża jest otwarty dla wszystkich, ale w czasie pobytu nie było problemu gdzieś. Półzamkniętych Bay, więc nie duże fale, plaża żwirowa (ciemne otoczaki musi być buty przed spalanie Hooker) spacerem łatwiejsze dzięki najwyższej chodníčkům drewniane. Czystej wody, ryby tu i tam. Linii paszy Brak błędów.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

0 OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY