Chorwacja, Crikvenica

Hotel Villa Smiljka - Crikvenica

Opis hotelu

KRAJ:

Chorwacja

REGION:CRIKVENICA:

To perła chorwackiej riwiery. Położona w zatoce Kwarnerskiej Morza Adriatyckiego, w najpiękniejszej części chorwackiego wybrzeża.
Przepiękne widoki! Miejscowość słynie z bardzo ładnych plaż, które posiadają oznaczenie "Błękitnej Flagi" co świadczy o ich czystości. Morze słone i krystalicznie czyste. W centrum miejscowości duża plaża piaszczysta, pozostałe plaże kamienisto żwirkowe - są jeżowce warto zaopatrzyć się w specjalne obuwie. Crikvenica oferuje wiele terenów sportowych i rekreacyjnych, mnóstwo knajpek, restauracji, barów z muzyką oraz dyskotek (OMORIKA - 200 m, KATTAGA, GALIJA - 500 m, BAKAGA - 800 m), które przyciągają masę młodych ludzi, miasto tętni życiem niemal przez całą dobę.
Wejścia do klubów i dyskotek nieodpłatne, płatne tylko w przypadku organizacji koncertów. W wybrane dni wstęp do dyskotek tylko dla osób pełnoletnich.

ZAKWATEROWANIE:

VILLA SMILJKA
www.thalasso-ck.hr; tel. 00385.51407666
Villa Smiljka położona bezpośrednio nad morzem, przy kamienistej plaży, do plaży piaszczystej i do centrum Crikvenicy ok. 800 m. Smiljka jest częścią kompleksu Thalassotherapia Crikvenica.
Budynek Smiljka został gruntownie odremontowany przed sezonem 2011.
Teren rekreacyjny na zewnątrz budynku, w tym boisko do siatkówki i koszykówki będą przygotowane na sezon 2012.
W odległości 150 m od Villi Smiljka znajduje się Adrenalin Park oraz centrum sportowe Omorika (wstęp dodatkowo płatny). Goście Villi Smiljka mogą nieodpłatnie korzystać z basenu krytego kompleksu Thalasoterapii z termalną wodą morską - jedną godzinę dziennie. Restauracja w budynku głównym oddalonym o 30 m.
Pokoje 2,3,4 osobowe. Łazienki ogólnodostępne, na każdym piętrze łazienka męska i żeńska. Hotel zapewnia pościel i ręcznik kąpielowy.
Cały obiekt przeznaczony jest do dyspozycji OK TOURS.

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ 1 - wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy (obowiązkowo paszport!). Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzieleniu kierunków; Chorwacja i Włochy w bazie przesiadkowej w Pszczynie (stacja benzynowa BORIM ul. Bielska 50). Przejazd nocny przez Czechy, Austrię, Słowenię.
DZIEŃ 2 - przyjazd rano do Parku Narodowego PLITVICKIE JEZIORA (obowiązkowy dodatkowy koszt ok. 20 €), zwiedzanie parku, w międzyczasie lunch. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, kolacja.
DZIEŃ 3-9 lub 3-7 (*) - pobyt, zajęcia rekreacyjno-sportowe, plażowanie, realizacja programu, wycieczek i dyskoteki. Grupa niepełnoletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców.
DZIEŃ 10 lub 8 (*) - po śniadaniu wykwaterowanie, lunch, realizacja programu, po kolacji wyjazd w drogę powrotną do Polski, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy.
Dzień 11 lub 9 (*) - przyjazd do Pszczyny około południa. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

PLITWICKIE JEZIORA - obowiązkowo - 90 PLN - ok. 20 €
CRIKVENICA BY NIGHT - rejs nocny - ok. 15 €
WYSPA KRK - rejs statkiem - ok. 20 €
JASKINIA POSTOJNA - wycieczka autokarem - ok. 35 €
DYSKOTEKI - free
Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 €

KAUCJA ZWROTNA:

W wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga - pieniądze na wycieczki oraz kaucję zwrotną - opiekunowie zbierają już w autokarze, a kaucję oddają w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi.

CENA ZAWIERA:

- transport autokarem LUX (AC, WC, DVD) - patrz rozkład jazdy
- 8 noclegów (w pierwszym i ostatnim turnusie 6 noclegów) w VILLI SMILJKA
- wyżywienie; 3 x dziennie z napojami - serwowane
- suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekunów OK TOURS
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

CENA NIE ZAWIERA:

- dopłaty do transportu - patrz rozkład jazdy
- suchego prowiantu w drodze do Chorwacji
- obowiązkowej dopłaty za wstęp do Parku Narodowego PLITVICKIE JEZIORA - ok. 20 €

Opinie użytkowników o hotelu Villa Smiljka - Crikvenica

Przeczytaj pozostałe opinie o hotelu  »

Hotel Villa Smiljka - Crikvenica w ofertach organizatorów

Brak dostępnych miejsc dla obiektu lub sprzedaż została zakończona.
Zadzwoń aby zarezerwować podobne oferty: 801 400 600.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij