Hotel Ombretta

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Sylwia

Hotel dla wszystkich

Ogólnodostępne dla wszystkich gości kompleksu Azur jest centrum thalassoterapii Bio-Azur oraz instytut piękności Nesri (za dodatkową opłatą). Hotel wraz z hotelami Royal Azur i Bel Azur tworzy jeden kompleks położony w dużym ogrodzie palmowym o powierzchni 12 ha, goście mogą korzystać ze wszystkich basenów na całym terenie. Dla rodzin z dziećmi , dla par , dla lubiących aktywny wypoczynek. Mikrobus dowozi do pól golfowych oddalonych o 6 km.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla aktywnych

Basen
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

R

Val di Fassa/Trydent/Włochy

A

atrakcyjne położenie między regionami Val di Fassa i Tre Valli, niska cena, zniżki na karnety

P

na wysokości ok. 1250 m n.p.m., ok. 750 m od centrum miejscowości Soraga w Dolinie Val di Fassa, we włoskim Trydencie.

W

do najbliższych wyciągów Alpe Lusia w Moenie ok. 5 km, które wraz z wyciągami i trasami San Pellegrino-Falcade (oddalone ok. 13 km od hotelu) tworzą region Tre Valli. Do wyciągów Doliny Val di Fassa w Vigo i Pozza di Fassa ok. 5-6 km. Przystanek skibusa (płatny) znajduje się ok. 300 m od hotelu.
Do Campitello ok. 13 km - połączenie ze słynną karuzelą narciarską Sella Ronda (Alta Badia - Val Gardena - Arabba).

W

recepcja, lobby bar, jadalnia, sala TV, pokój dzienny, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (niestrzeżony, gratis). Hotel posiada 3 piętra.

I

tak (WiFi, za opłatą ok. 5 euro).

K

nie.

S

tenis stołowy.

P

hotel dysponuje 29 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC; TV, telefon, suszarka do włosów.

W

śniadania w formie bufetu i ciepłe obiadokolacje podawane przez kelnera (wybór z 2-3 menu), bufet sałatkowy. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

P

tak (małe, na zapytanie, opłata 5 euro/dzień).

K

**

K

obowiązkowo płatna na miejscu 20 euro/os. Napoje dodatkowo płatne.

K

obowiązkowa płatna na miejscu 28 euro/os. Napoje dodatkowo płatne.

S

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie (według opisu), ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

O

taksa klimatyczna ok. 1,5 euro/os./dzień.

Z

przyjazd - sobota od godz. 14.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

nie.

S

nie.

Z

dzieci do 2,9 lat - gratis (łóżeczko dla dziecka na zapytanie, płatne 10 euro/dzień), dzieci 3-6,9 lat - 40% zniżki, dzieci 7-11,9 lat - 20% zniżki, od 12 lat - 10% zniżki. Dopłata do pokoju jednoosobowego 455 zł/tydz.

P

2+2=3 - przy 2 osobach pełnopłatnych dwoje dzieci w wieku 3-11,9 lat otrzymują 50% zniżki.

O

w terminie 12-19.12.15 karnet 6-dniowy Val di Fassa w cenie. Dopłata do karnetu Superski Dolomiti 115 zł/os.

U

W wybranych terminach (05-12.12.15, 19.03-23.04.16) zniżki do 15% na zakup 6-dniowych karnetów Val di Fassa lub Superski Dolomiti. Fakultatywna dopłata na osobę przy rezerwacji. W terminie 19-25.03.16 istnieje możliwość zakupu karnetu 5-dniowego.

G

do wszystkich rezerwacji - gratis. Promocja obowiązuje do odwołania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY