Opis hotelu

K

hotel / hotel ****

R

Mediolan / Włochy

T

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

M

Mediolan to nie tylko miasto mody i designu, choć butiki najsłynniejszych kreatorów mody robią piorunujące wrażenie, a i na ulicach widać, że moda to dla mieszkańców miasta prawdziwa zabawa! Mediolan to miasto, gdzie znajdziecie galerie wielkich mistrzów malarstwa, oszałamiającą katedrę, wspaniałą operę i jeden z największych stadionów piłkarskich świata - w mieście mistrza da Vinci każdy znajdzie coś dla siebie!

H

IH Hotels Milano Puccini 4* położony jest przy ulicy Corso Buenos Aires, nieopodal stacji metra Lima. Hotel znajduje się w samym sercu mediolańskiej dzielnicy handlowej, 4 przystanki metrem od katedry Narodzin św. Marii. Z hotelu IH Milano Puccini 4* można z łatwością dotrzeć publicznymi środkami transportu do pozostałych części Mediolanu. Obiekt dzieli 10 minut spacerem od głównego dworca kolejowego w Mediolanie oraz kilka minut jazdy metrem od centrum handlowego Galleria Vittorio Emanuele. Odległość od lotniska Bergamo wynosi ok. 48 km. Odległość od lotniska Malpensa wynosi ok. 48 km.

P

IH Hotels Milano Puccini 4* oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2-osobowych z dostępem do bezpłatnego WiFi i oraz interaktywnym, 32-calowym telewizorem z dostępem do kanałów międzynarodowych i platformy Mediaset Premium. Pokoje urządzone są w klasycznym włoskim stylu, a podłogi w nich wyłożone są drewnem. Każdy pokój dysponuje odnowioną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami i zestawem mini-kosmetyków. We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

U

Hotel oddaje do dyspozycji Gości przechowalnię bagażu, punkt informacji turystycznej, gdzie można zarezerwować wycieczkę z przewodnikiem oraz całodobową recepcję, w której można zarezerwować bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe oraz wypożyczyć samochód. W hotelu znajduje się bar i niewielkie centrum konferencyjne.

D

Zameldowanie od 14:00 Wymeldowanie do 10:00

A

IH Hotels Milano Puccini 4* Corso Buenos Aires, 33, 20124 Milano MI, Włochy www.grandhotelpuccini.com

D

Z lotniska Bergamo Orio al Serio do centrum Mediolanu można dojechać - autobusem Terravision do dworca Milano Centrale. Czas przejazdu to ok. 60 minut, koszt biletu to ok. 5 €/os w 1 stronę - taksówką 40-75 €/taxi (w zależności od dnia i pory) - prywatnym transferem Z lotniska Malpensa do centrum Mediolanu można dojechać - autobusem Terravision do dworca Milano Centrale. Czas przejazdu to ok. 40-50 minut, koszt biletu to ok. 8 €/os w 1 stronę - pociągiem Trenord, Milano Express do dworca Milano Cardona lub Milano Centrale. Koszt biletu to ok. 13 €/os w 1 stronę - taksówką 60-75 €/taxi (w zależności od dnia i pory) - prywatnym transferem

S

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi) - Bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki) - Gwarancja miejsc obok siebie w samolocie - Zakwaterowanie w hotelu IH Puccini 4* - Pokoje 2-osobowe z łazienkami - Śniadania w formie bufetu kontynentalnego - Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 10.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

K

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości 5 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

I

- Prywatny transfer lotnisko Bergamo - hotel - lotnisko Bergamo +360 zł/os - Prywatny transfer lotnisko Malpensa - hotel - lotnisko Malpensa +360 zł/os - Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

W

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty, albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej. - Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.

U

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł; - Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +60 zł; - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki; - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu