Hotel IH Puccini

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

hotel / hotel ****

R

Mediolan / Włochy

T

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

M

Mediolan to nie tylko miasto mody i designu, choć butiki najsłynniejszych kreatorów mody robią piorunujące wrażenie, a i na ulicach widać, że moda to dla mieszkańców miasta prawdziwa zabawa! Mediolan to miasto, gdzie znajdziecie galerie wielkich mistrzów malarstwa, oszałamiającą katedrę, wspaniałą operę i jeden z największych stadionów piłkarskich świata - w mieście mistrza da Vinci każdy znajdzie coś dla siebie!

H

IH Hotels Milano Puccini 4* położony jest przy ulicy Corso Buenos Aires, nieopodal stacji metra Lima. Hotel znajduje się w samym sercu mediolańskiej dzielnicy handlowej, 4 przystanki metrem od katedry Narodzin św. Marii.
Z hotelu IH Milano Puccini 4* można z łatwością dotrzeć publicznymi środkami transportu do pozostałych części Mediolanu. Obiekt dzieli 10 minut spacerem od głównego dworca kolejowego w Mediolanie oraz kilka minut jazdy metrem od centrum handlowego Galleria Vittorio Emanuele.
Odległość od lotniska Bergamo wynosi ok. 48 km. Odległość od lotniska Malpensa wynosi ok. 48 km.

P

IH Hotels Milano Puccini 4* oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2-osobowych z dostępem do bezpłatnego WiFi i oraz interaktywnym, 32-calowym telewizorem z dostępem do kanałów międzynarodowych i platformy Mediaset Premium. Pokoje urządzone są w klasycznym włoskim stylu, a podłogi w nich wyłożone są drewnem. Każdy pokój dysponuje odnowioną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami i zestawem mini-kosmetyków.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

U

Hotel oddaje do dyspozycji Gości przechowalnię bagażu, punkt informacji turystycznej, gdzie można zarezerwować wycieczkę z przewodnikiem oraz całodobową recepcję, w której można zarezerwować bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe oraz wypożyczyć samochód.
W hotelu znajduje się bar i niewielkie centrum konferencyjne.

D

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 10:00

A

IH Hotels Milano Puccini 4*
Corso Buenos Aires, 33, 20124 Milano MI, Włochy
www.grandhotelpuccini.com

D

Z lotniska Bergamo Orio al Serio do centrum Mediolanu można dojechać
- autobusem Terravision do dworca Milano Centrale. Czas przejazdu to ok. 60 minut, koszt biletu to ok. 5 €/os w 1 stronę
- taksówką 40-75 €/taxi (w zależności od dnia i pory)
- prywatnym transferem
Z lotniska Malpensa do centrum Mediolanu można dojechać
- autobusem Terravision do dworca Milano Centrale. Czas przejazdu to ok. 40-50 minut, koszt biletu to ok. 8 €/os w 1 stronę
- pociągiem Trenord, Milano Express do dworca Milano Cardona lub Milano Centrale. Koszt biletu to ok. 13 €/os w 1 stronę
- taksówką 60-75 €/taxi (w zależności od dnia i pory)
- prywatnym transferem

S

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)
- Bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki)
- Gwarancja miejsc obok siebie w samolocie
- Zakwaterowanie w hotelu IH Puccini 4*
- Pokoje 2-osobowe z łazienkami
- Śniadania w formie bufetu kontynentalnego
- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 10.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

K

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości 5 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

I

- Prywatny transfer lotnisko Bergamo - hotel - lotnisko Bergamo +360 zł/os
- Prywatny transfer lotnisko Malpensa - hotel - lotnisko Malpensa +360 zł/os
- Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

W

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty, albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.

U

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +60 zł;
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki;
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY