od 772 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 121 906

Kraj

GRUZJA

Położenie

 Hotel Divan Suites Batumi położony jest 140 km od lotniska w Kutaisi, zaledwie 5 minut od plaży.

Plaża

 kamienista

Wyposażenie

 Hotel Divan Suites Batumi został zaprojektowany tak, aby przewyższyć oczekiwania zarówno osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności odwiedzających Batumi. Osoby podróżujące w interesach w Batumi docenią komfortowe warunki pracy w hotelu, z dala od hałasu i tłumów, ale wciąż w centrum Batumi. Podróżujący w celach rekreacyjnych docenią wyjątkową bliskość hotelu nie tylko do plaży, ale również do zabytków Batumi, a także popularnych restauracji, barów i, w sezonie letnim, najprzyjemniejszych kawiarni na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości oddane są: recepcja z lobby, restauracja i bar, centrum biznesowe - sala konferencyjna, siłownia, hamam.

Zakwaterowanie

 pokój Standard: ok. 20 m2, łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, klimatyzacja, minibar, sejf, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TVSAT, biurko, szafa z szlafrokami, łazienka z prysznicem, toaletą, lusterkiem do makijażu i suszarką, balkon. Pokój Superior ok. 24 m2, po za tym jak Standard. Pokój Deluxe ok. 30 m2, z łóżkiem podwójnym i widokiem ponad dachami.

Wellness

codziennie w godzinach 08:00 - 23:00 SPA, fitness, sauna parowa i hamam.

Internet

WiFi w cenie

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Fitness tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura wody 20 °C