Hotel Le Cervin

Francja, La Plagne (Paradiski)

Więcej o hotelu

od 1 257 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 173 897

Kategoria

**

Miasto

La Plagne

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Obiekt Résidence Le Cervin charakteryzuje się drewnianą obudową i położony jest na wysokości 2050 m, bezpośrednio u stóp stoków i blisko wyciągów. Liczne sklepy znajdują się w pobliżu obiektu. Rezydencja posiada recepcję, bezpłatne schowki na narty oraz zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą, konieczność wcześniejszego zgłoszenia).WyposażeniePrzytulne studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, częściowo z osobną sypialnią, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką ceramiczną lub elektryczną, zmywarką do naczyń i piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową, jak i łazienką częściowo z osobnym WC (w apartamentach). Balkon należy również do wyposażenia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Ręczniki: 9,- € /os./zestawAkcesoria dla dzieci (łóżeczko i krzesełko): 30,- € /tydz. (ograniczona dostępność, zalecane wcześniejsze zgłoszenie)Zadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność, zalecane wcześniejsze zgłoszenie): 65,- € /tydz./auto

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 300,- € /studio/apart.Opłata za eko-recycling: ok. 0,20 € /os./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- €/tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia, wymagane aktualne zaświadczenie o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W obiekcie psy muszą być prowadzone na smyczy.Przy rezerwacji 6-dniowego i dłuższego karnetu narciarskiego Illimité Paradiski na dany okres, jest on ważny już poprzedniego dnia od godz. 12:30.W dniach przyjazdu 02.01. i 03.01. oraz 09.01. i 10.01., jak również 27.03. i 28.03. otrzymają Państwo karnet narciarski Illimité Paradiski w korzystniejszej cenie. W procesie rezerwacji należy wybrać karnet Illimité Paradiski.

Studio 4-osob. (ok. 22 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVkabina sypialna z 2 łóżkami pojedynczymibalkon

Apartament 5-osob. (ok. 25 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą, pojedynczym łóżkiem i TVsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem podwójnymosobne WCbalkon

Apartament 6-osob. (ok. 32 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia lub otwarta galeria z łóżkiem podwójnym i pojedynczymkabina sypialna z łóżkiem pojedynczymoddzielne WCbalkonmieszkania dwupoziomowe

Apartament 7-osob. (ok. 39 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVgaleria z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem pojedynczymoddzielne WCbalkonLUBpokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymgaleria między piętrami z łóżkiem podwójnym i pojedynczymoddzielne WCbalkonmieszkanie dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: Aime (ok. 19 km), Bourg-St-Maurice (ok. 27 km), Moutiers (ok. 33 km), Albertville (ok. 61 km)Przelot: Chambéry (ok. 120 km), Grenoble (ok. 191 km), Genewa (ok. 200 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 195 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski La Plagne

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1207 mWys. miejscowość: 1970 mWyciągi łącznie: 98Orczyki: 55Krzesełka: 31Gondole: 12Trasy łącznie: 225 kmTrasy zielone/niebieskie: 139 kmTrasy czerwone: 59 kmTrasy czarne: 27 km

Region narciarski Paradiski

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1250 mWyciągi łącznie: 148Orczyki: 67Krzesełka: 59Gondole: 22Trasy łącznie: 425 kmTrasy zielone/niebieskie: 166 kmTrasy czerwone: 165 kmTrasy czarne: 94 km

Informacje o hotelu

  • TV tak
  • Lódowka tak
  • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...