Hotel Residence Belle Vue

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

M

St. François-Longchamp

K

Francja

C

St. François-Longchamp jest tradycyjną, sabaudzką wioską położoną w fascynującej krainie górskiej Grand Domainie. Miejscowość znana jest ze swej gościnności i przyjaznej atmosfery rodzinnej. Z myślą o najmłodszych przygotowano wiele atrakcji (program animacyjny i opieka). Ożywionej atmosfery apr?s-ski się tutaj nie uświadcz, ale w zamian gwarantowany jest relaks, wypoczynek i ucieczka od szarej rzeczywistości.

T

Teren narciarski Le Grand Domaine (3.600 ha) znajduje się poniżej przełęczy Col de la Madeleine, między masywami Massif du Cheval Nor i Massif de la Lauzi?re. Teren ten oferuje różnorodne trasy o łącznej długości 165 km i różnicy wysokości 1300 m. Dzięki połączeniu terenów w Valmorel i St. François-Longchamp oraz 56 wyciągom powstała tu atrakcyjna karuzela narciarska. Rozległy teren narciarski (1250 - 2550 m) zaprasza na dalekie wędrówki, a przytulne bacówki na odpoczynek.W terenie tym przeważają trasy narciarskie o średniej trudności, ale zdarzają się też trasy dla zaawansowanych, trasy z muldami i różne możliwości jazdy w głębokim śniegu. Do najtrudniejszych tras zaliczana jest trasa "La Lauzi?re", o długości 1,8 km, po której zjeżdżając należy pokonać różnicę wysokości 700 m.Najmłodsi uczestnicy wyjazdu mogą korzystać z dużego terenu dla początkujących ze specjalnymi wolno jeżdżącymi wyciągami, jak również z klubu dla dzieci. Istnieje tutaj możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi, podczas gdy dorośli sami chcą pojeździć na nartach. Dzięki optymalnemu położeniu teren ten może cieszyć się śniegiem do połowy kwietnia.Na snowboardzistów czeka "Snow Zone" z takimi atrakcjami jak halfpipe, boardercross, jumps i wieloma innymi. W St. Francois znajduje się kolejny snowpark.

G

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

K

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

P

Przytulny obiekt Résidence Belle Vue znajduje się w centrum miejscowości St. François-Longchamp, gdzie sklepy znajdują się naprzeciw obiektu, a kolejka górska w odległości ok. 150 m.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, pokój z bilardem, schowek na narty, jak i bezpłatne miejsca parkingowe i płatny garaż (ograniczona dostępność, zalecana wcześniejsza rezerwacja w recepcji).WyposażeniePrzytulnie urządzone apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), Wi-Fi (za opłatą), jak i min. 1 osobną sypialnię, łazienkę lub prysznic/ WC (częściowo oddzielne) i w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką ceramiczną, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, lodówką, zmywarką do naczyń i ekspresem do kawy. Okno panoramiczne zapewni Państwu idealny widok i umożliwi przejście na balkon.

S

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

O

Zestaw ręczników: 7,50 € /osob.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): od 60,- €/apart. (na zapytanie, w zależności od typu)Zestaw do sprzątania: 6,- €TV: 40,- € /tydz.Wi-Fi (maks. 2 urządzenia): 8,- €/godz. lub 20,- €/tydz.Akcesoria dla dziecka (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 25,- € /tydz./dzieckoGaraż (konieczność wcześniejszego zgłoszenia w obiekcie): ok. 40,- € /tydz.

P

Opłata klimatyczna: ok. 1,10 € za osob./nocKaucja: 300,- € /apart.Keycard: 2,- €

Z

Można przywieźć zwierzęta domowe (50,- € /tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i okazania ważnego zaświadczenia o szczepieniach)

Z

Apartament 4-osob. (ok. 28 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 80%
5 do 7 lat 30%
8 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 80%

A

do skończonych 4 lat 80%
5 do 7 lat 30%
8 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 80%

A

do skończonych 4 lat 80%
5 do 7 lat 30%
8 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 80%

W

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkonczęściowo mieszkania piętrowe

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym2 sypialnie z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkon

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem piętrowymsypialnia z łóżkiem podwójnym lub piętrowymoddzielne WCbalkonapartamenty dwupiętrowe

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY