Hotel Parrotel Aqua Park Resort (ex.Park Inn by Radisson)

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Dostęp do aquaparku z 31 zjeżdżalniami Bliskość plaży z rafą koralową Udogodnienia dla aktywnych dzieci i dorosłych Przestronne i komfortowe pokoje

Więcej o hotelu

od 789 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 26 193

POŁOŻENIE

w zatoce Nabq, ok. 20 km od centrum rozrywek Naama Bay w SHARM EL SHEIKH; ok. 6 km od portu lotniczego; bus hotelowy do centrum Naama Bay (płatny).

PLAŻA

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, koralowa, łagodne, miejscami kamieniste zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, pomost, ok. 500 m od hotelu, dojście ścieżką, przez drogę i teren hotelu Parrotel Beach Resort, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL

Kategoria lokalna 4*,
stylowy, 2 piętrowy, sezonowo odnawiany, składa się z kilku budynków.
Rodzinny obiekt, położony w pięknym ogrodzie z widokiem na wyspę Tiran. Olbrzymim atutem hotelu jest aquapark, z którego nasi Goście mogą korzystać bezpłatnie. Hotel polecamy przede wszystkim rodzinom z dziećmi oraz osobom lubiącym aktywny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 2 restauracje główne - dania w formie bufetu: Aqua Piper z tarasem - kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, Palms - kuchnia międzynarodowa; w restauracjach dostępne dania wegetariańskie; bary: Lotus przy basenie, Tiran przy basenie, Panorama w lobby, Aqua Park Waterfall, Coral na plaży, kantor, parking, sklep z pamiątkami, taras z widokiem na basen; za opłatą: całodobowy room-service; udogodnienia dla niepełnosprawnych; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

Wi - Fi w ogólnodostepnych częściach hotelu bezpłatne.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: aquapark, z którego Goście korzystają bezpłatnie: 7 basenów, nieregularny kształt, duży basen-rzeka, 31 zjeżdżalni (10 dla dorosłych oraz 21 dla dzieci), basen ze sztucznymi falami, 3 baseny podgrzewane sezonowo, 2 baseny dla dzieci, brodzik, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; kort tenisowy (oświetlenie płatne), tenis stołowy, rzutki, piłka plażowa, siatkówka, piłka nożna, piłka wodna, namiot Beduinów, animacje dla dorosłych i dzieci (sezonowo): zabawy i gry zespołowe;
Odpłatnie: centrum nurkowe na plaży; centrum wellness: sauna, łaźnia parowa, wewnętrzne jacuzzi, zabiegi na twarz i ciało, masaże.

DLA DZIECI

plac i pokój zabaw, mini club (4-12 lat), animacje, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

401 pokoi
standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 32-45 m, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka), TV/SAT, telefon, sejf, minibar (płatny) oraz balkon lub taras (stolik i krzesełka).

WYŻYWIENIE

Allinclsuive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski między posiłkami głównymi serwowane w wyznaczonych barach na terenie hotelu, przekąski (11.00-12.00; 16.30-17.30) w wyznaczonym barze; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze (10.00-22.00).

INFORMACJE DODATKOWE

http://www.parrotelresorts.com

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 500 m
 • Odległość od centrum miasta 18 km
 • Odległość od lotniska 7 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0/5
Travelplanet

Doskonałe (138 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 3,9/5

Okolica 4,0/5

Cena 4,0/5

101. najwyższa ocena z 402 hoteli w Sharm El Sheikh

Krzyś Marzec 2013

Data pobytu: 2.3. - 9.3.2013

Ocena 5,0/5
Świetny hotel, bombowy aquapark, piękna plaża i to cudowne morze. Jest tak wielki że nie odczuwa się ilości turystów no z wyjątkiem restauracji. Byliśmy...
Całkowita ocena

Świetny hotel, bombowy aquapark, piękna plaża i to cudowne morze. Jest tak wielki że nie odczuwa się ilości turystów no z wyjątkiem restauracji. Byliśmy tydzień i to za krótko by ogarnąć rafę i cały aquapark. Polecam wyjazd z maluchami

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Magdalena Styczeń 2013

Data pobytu: 5.1. - 12.1.2013

Ocena 5,0/5
Tydzien wspanialego wypoczynku w Park Inn.Uprzejmy presonel w calym obiekcie. Uśmiechnieci, życzliwi ludzie. Doookoła obiektu piękna zieleń, kwiaty, egipskie...
Całkowita ocena

Tydzien wspanialego wypoczynku w Park Inn.Uprzejmy presonel w calym obiekcie. Uśmiechnieci, życzliwi ludzie. Doookoła obiektu piękna zieleń, kwiaty, egipskie postacie, które wyglądają bardzo realistycznie. Baseny czyste i różnorodne. Pokój bardzo wygdony z tarasem, dobrze wyposażony zawsze czyściutki dobrze posprzątany. Każdego dnia mieliśmy przepiękne postacie ułożone z ręczników.
Posiłki różnorodne,w obfitej ilości, bardzo smaczne i świeże różnorodne napoje.
Kelnerzy - obsluga na wysokim poziomie również w barze przy plaży.
Jednym słowem hotel, miejsce, lokalizacja...SUPER - POLECAM!!!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Nino Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 2,9/5
Niestety wielkie rozczarowanie Syf na każdym kroku nie działająca klimatyzacja cieknący kibel leżaki i materace na basenie totalny syf nie wspominając o recznikach plażowych Hotel mąż 3 gwiazdki Jedyny plus to jedzenie natomiast stołówka klejąca i brudna
Całkowita ocena

Niestety wielkie rozczarowanie

Syf na każdym kroku nie działająca klimatyzacja cieknący kibel leżaki i materace na basenie totalny syf nie wspominając o recznikach plażowych

Hotel mąż 3 gwiazdki

Jedyny plus to jedzenie natomiast stołówka klejąca i brudna

Zakwaterowanie 1,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Maria Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 4,1/5
Ładne, przestronne pokoje, łazienki wymagają remontu, przez co sprawiają wrażenie niedosprzątanych. Plusem jest bardzo miła obsługa i dobre jedzenie. Problemem są sami turyści (głównie pochodzący z Ukrainy), którzy bez umiaru nakładają na talerze niesamowite ilości jedzenia, które później zostaje na stole; dodatkowo dzieci, które robią co chcą na oczach swoich rodziców. Pełen podziw dla obsługi, która...
Całkowita ocena

Ładne, przestronne pokoje, łazienki wymagają remontu, przez co sprawiają wrażenie niedosprzątanych. Plusem jest bardzo miła obsługa i dobre jedzenie. Problemem są sami turyści (głównie pochodzący z Ukrainy), którzy bez umiaru nakładają na talerze niesamowite ilości jedzenia, które później zostaje na stole; dodatkowo dzieci, które robią co chcą na oczach swoich rodziców. Pełen podziw dla obsługi, która dzielnie znosiła brak kultury turystów. Kompleks hotelowy bardzo przestronny, zadbana zieleń, czyste baseny, dojście do plaży zajmuje 5 minut spacerem lub dowóz busem dla leniwych :)

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Kasia Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,2/5
sympatyczny personel, czysty pokój, smaczne jedzenie, fajne baseny
Całkowita ocena

sympatyczny personel, czysty pokój, smaczne jedzenie, fajne baseny

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Sławek Ciepałowicz Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 1,0/5
Moi klienci wrócili po 2 tygodniach, wszyscy z zatruciem pokarmowym,przeżyli koszmar pobytu poczynając od wyżywienia, basenu, obsługi,czystośći na jadalni,samych posiłków tam serwowanych, higieny na stołówce,grzybów w pokojach.Ja byłem już 40 razy w Egipcie ale takiej opinii jeszcze nie spotkałem. Moi drodzy olejcie ten hotel raz na zawsze nie ważne kto go sprzedaje.Na koniec rezydent powiedział po...
Całkowita ocena

Moi klienci wrócili po 2 tygodniach, wszyscy z zatruciem pokarmowym,przeżyli koszmar pobytu poczynając od wyżywienia, basenu, obsługi,czystośći na jadalni,samych posiłków tam serwowanych, higieny na stołówce,grzybów w pokojach.Ja byłem już 40 razy w Egipcie ale takiej opinii jeszcze nie spotkałem. Moi drodzy olejcie ten hotel raz na zawsze nie ważne kto go sprzedaje.Na koniec rezydent powiedział po co tu przyjechaliście i wszystko jasne. Pozdrawiam jakies Biuro Podróży z Polski

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Gość Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 2,1/5
Ostrzegam wszystkich przed tym hotelem. Spędziliśmy 14 dni całą rodziną w tym hotelu, wiedzieliśmy że hotel nie jest nowy i nie ma bezpośredniego dostępu do plaży natomiast nie spodziewaliśmy się tego co zastaliśmy. W hotelu ogólnie brudno! pokój który dostaliśmy od razu wymienialiśmy, łazienka w stanie opłakanym niedziałający prysznic, włosy w wannie ... za dopłatą musieliśmy dokonać zmiany rezerwacji...
Całkowita ocena

Ostrzegam wszystkich przed tym hotelem. Spędziliśmy 14 dni całą rodziną w tym hotelu, wiedzieliśmy że hotel nie jest nowy i nie ma bezpośredniego dostępu do plaży natomiast nie spodziewaliśmy się tego co zastaliśmy. W hotelu ogólnie brudno! pokój który dostaliśmy od razu wymienialiśmy, łazienka w stanie opłakanym niedziałający prysznic, włosy w wannie ... za dopłatą musieliśmy dokonać zmiany rezerwacji aby otrzymać inny pokój z lepszymi warunkami. Jedzenie Tragedia! W hotelu w 90% obłożenie to Egipcjanie, ludzie beż żadnych zasad nie znający pojęcia kolejka, czystość (wejscie do toalety przy basenie czy lobby skutkowało odruchem wymiotnym ) Jedzenie typowo dla nich my przez dwa tygodnie mieliśmy kurczaka z ryżem na obiad i kolację, śniadania bardzo ubogie jajko lub naleśniki 14 dni chodziliśmy wręcz głodni.! Plaża ...tylko do godziny 18.00 dla gości hotelu Aqua Park! Leżaki na plaży tylko w wyznaczonym miejscu po lewej stronie na wzniesieniu - cały środek plaży dostępny tylko dla gości hotelu Beach Resort o czym biuro podróży nie informuje. Busik ...załapaliśmy się dwa razy. Aqua Park z 26 zjeżdżalniami- parodia ! w 26 jest wliczona każda odnoga ośmiornicy, plastikowe zjeżdżalnie dostawione do basenu dla dzieci więc suma sumarum wyszło na to że normalne zjeżdżalnie są 4 (w sumie 8 ale polowa była nieczynna) na samym Aqua ciężko wytrzymać bo jest tam "czarno" Z przodu hotelu dwa baseny, w basenie przy barze "czarno" wszyscy kąpią się w w butach i burkach, jedzą w wodzie w drugim basenie trochę lepiej ale szalu nie ma oczywiście bar w basenie nieczynny ... można opisywać minusy tego hotelu w nieskończoność jedynym plusem jest obsługa, która jest miał uśmiechnięta i widać było że starają się oby ten pobyt dla nas był choć trochę udany.

Zakwaterowanie 1,9/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Sob 23 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Ndz 24 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pon 24 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień