Hotel Haflingerhof

Austria, Dachstein West, Golling

Więcej o hotelu

od 392 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 191 596

Kraj

AUSTRIA

Opis

 

Położenie

 położony jest w spokojnej i idyllicznej okolicy, ok. 2 km od centrum miejscowości Golling, odległość do stacji kolejowej ok. 2 km, odległość do lotniska ok. 50 km, odległość do tras biegowych ok. 100 m, odległość do wyciągu narciarskiego ok. 20 km

Wyposażenie

w hotelu Torrenerhof recepcja, lobby, winda, sala śniadaniowa, restauracja, bar, taras.

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe (ok. 25 m2): wanna lub prysznic, WC, telefon, TV, balkon. Pokoje dwu-trzyosobowe (ok. 27 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje czteroosobowe (ok. 28 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje jednoosobowe (ok. 22 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, bez balkonu.

Wyżywienie

  All Inclusive obejmuje bufet śniadaniowy z produktami regionalnymi i kącikiem witalnym, w godzinach popłudniowych serwowana jest kawa, herbata, kakao i ciasto, 3-daniowe menu na kolację albo bufet z bufetem sałatkowym. W ciągu dnia (od 9:00 - 21:00) napoje takie jak woda mineralna, napoje bezalkoholowe, piwo beczkowe, czerwone wino, soki i herbata. Wszystkie posiłki w hotelu Torrenerhof (oddalony o ok. 15 m). 

Opłata klimatyczna

 ok. 1,60 EUR/dzień/os. od 15 lat.

Parkowanie

 w cenie.

Zwierzę domowe

 ok. 15 EUR/dzień.
Przyjazd od godz. 15:00, wyzjad do godz. 10:00

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki
 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...