Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Gdzie na wakacje w grudniu? Sprawdź najciekawsze propozycje!

Zapomnij o zimie i udaj się na niezapomniany urlop w grudniu! Zobacz, gdzie jest ciepło i które kierunki warto odwiedzić, gdy w Polsce panują mrozy. Sprawdź, gdzie na wakacje w grudniu i wybierz najlepszą ofertę.

Wakacje w grudniu? - popularniejsze niż myślisz! Wielu z nas marzy o ucieczce przed zimą, gdy za oknem śnieg. Nie ma jednak nic prostszego! Jeśli pragniemy zamienić ciepłe skarpety na kostium kąpielowy, wystarczy zarezerwować upragniony wyjazd... i w drogę! Egzotycznych kierunków, które gwarantują idealne temperatury w grudniu nie brakuje, a sezon świąteczny w ciepłych krajach to iście niesamowite przeżycie!

Wideo przewodnik po TOP kierunkach na wakacje w grudniu

Zobacz, jakie destynacje proponujemy i gdzie najlepiej wyjechać na wakacje w grudniu.

TOP miejsca na wakacje w grudniu - mapa

Tajlandia, Zanzibar, a może Malediwy? Te miejsca gwarantują idealną pogodę na wakacje w grudniu. Zaplanuj upragnioną podróż i spędź zimę w ciepłych krajach pod palmą!

Dominikana, czyli urlop w prawdziwym raju

Rajskie plaże na karaibskich wyspach

Rajskie plaże na karaibskich wyspach

Listę egzotycznych kierunków otwiera Dominikana. Gorące, karaibskie słońce, ciągnące się kilometrami plaże z białym piaskiem i wspaniałe hotele sprawią, że spędzisz tam jedne z najlepszych wakacji. Na miejscu warto także odwiedzić słynne parki narodowe, aby zobaczyć egzotyczną przyrodę na wyspie. W grudniu kończy się pora deszczowa i temperatury utrzymują się w okolicy 30 stopni, a 8 godzin słonecznych w ciągu dnia sprawia, że na pewno wygrzejesz się w pełnym słońcu.

Pogoda na Dominikanie w grudniu

Temperatury na Dominikanie w grudniu wahają się od około 20°C w nocy do 28-30°C w ciągu dnia. Woda w oceanie jest ciepła, z temperaturami oscylującymi wokół 27°C, co czyni ją idealną do kąpieli. Na Dominikanie w grudniu można spodziewać się średnio około 7-8 godzin światła słonecznego dziennie. Choć grudzień zazwyczaj oznacza mniejszą ilość opadów niż poprzednie miesiące, niewielkie i krótkotrwałe przelotne deszcze mogą się zdarzyć, zwłaszcza w północnych i wschodnich regionach wyspy. Te opady deszczu są jednak krótkotrwałe i szybko ustępują miejsca słonecznej pogodzie.

Ile trwa lot na Dominikanę?

Bezpośredni lot z Polski na Dominikanę trwa średnio około 10-11 godzin.

Czy potrzebny jest paszport?

Planując podróż na Dominikanę potrzebujemy ważnego paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Ceny wyjazdów na Dominianę All Inclusive w grudniu na tydzień wahają się w przedziale od 14 000 zł do 19 000 zł za dwie osoby.

All inclusive na Dominikanie

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute na Dominikanę

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 na Dominikanie

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Kuba, królestwo salsy w grudniu

Wśród karaibskich wysp bez wątpienia wyróżnia się Kuba. Królestwo salsy i gorących rytmów przyciąga miłośników dobrej zabawy, a także wszystkich, którym marzy się udany wypoczynek. Wakacje w grudniu na Kubie będą pełne gorącego słońca, przepięknych, piaszczystych plaż i niezapomnianych atrakcji. Lubisz pozwiedzać? Na miejscu zachwyci Cię tętniąca życiem Hawana, a także bogactwa UNESCO – miasta Trinidad i Cienfuegos.

Pogoda na Kubie w grudniu

Pogoda na Kubie w grudniu jest naprawdę przyjemna. W tym zimowym miesiącu średnia temperatura powietrza oscyluje wokół 27°C, spadając do 22°C w nocy. Słońce świeci przez około 7-9 godzin dziennie, a deszczowe dni zazwyczaj nie przekraczają liczby 6 w całym miesiącu. Woda ma przyjemną temperaturę 26-27°C, zachęcając do kąpieli.

Ile trwa lot na Kubę?

Lot z Polski na Kubę trwa zazwyczaj od 12 do 14 godzin

Czy potrzebny jest paszport?

By wyjechać wakacje na Kubie, będziemy potrzebować ważnego paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowy pobyt w grudniu na Kubie zapłacimy od 15 000 do 17 000 zł za dwie osoby w opcji All Inclusive.

All inclusive na Kubie

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute na Kubie

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 na Kubie

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Wyspy Kanaryjskie - poznaj słonecznie wyspy

Laguna Risco El Paso, Fuerteventura

Laguna Risco El Paso, Fuerteventura

Wyspy cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Jedną z atrakcyjnych destynacji są Wyspy Kanaryjskie. Pogoda zapewni temperatury w okolicy 24 stopni, a woda w Oceanie Atlantyckim będzie miała ok. 20 stopni. Najcieplej będzie na Lanzarote i Fuerteventurze ze względu na ich położenie blisko marokańskiej Sahary. Różnice temperatur w stosunku do innych wysp są jednak niewielkie, dzięki czemu Kanary to kierunek całoroczny. Na miejscu zachwycą Cię widoki, piękne, szerokie plaże, a także świetne warunki do uprawiania sportów wodnych (szczególnie na Fuerteventurze). Każda z wysp jest inna i oferuje odmienne atrakcje i krajobrazy, dzięki czemu wiele osób wraca w te rejony ponownie.

Pogoda na Wyspach Kanaryjskich w grudniu

Pogoda na Wyspach Kanaryjskich w grudniu również jest niezwykle łaskawa. W tym zimowym okresie średnia temperatura powietrza utrzymuje się na poziomie 22°C, osiągając wartości w okolicach 15°C w nocy. Słońce rozświetla niebo przez około 6-8 godzin dziennie, a liczba deszczowych dni w miesiącu zazwyczaj nie przekracza 5. Temperatura oceanu wynosi około 20-21°C, co sprzyja relaksującym kąpielom.

Ile trwa lot na Wyspy Kanaryjskie?

Lot z Polski na Wyspy Kanarysjke trwa około 5-6 godzin.

Czy potrzebny jest paszport?

Wyspy Kanaryjskie są częścią Hiszpanii (UE), dlatego wystarczy nam dowód osobisty.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Ceny wakacji na Wyspach Kanaryjskich w grudniu w opcji All Inclusive za dwie osoby wahają się między 5 000 zł a 8 000 zł za tydzień.

Madera - wakacyjny kierunek przez cały rok

Nadal zastanawiasz się, gdzie lecieć w grudniu? Na północ od Wysp Kanaryjskich znajduje się portugalska Madera. Jej subtropikalny klimat sprawia, że turyści odwiedzają ją przez okrągły rok. Zimowe miesiące charakteryzują się nieco niższymi temperaturami, jednak wciąż śmiało można powiedzieć, że przypominają naszą ciepłą wiosnę. Średnia temperatura zimą wynosi 19 stopni, a niezliczone szlaki zachęcają do wędrówek i podziwiania wspaniałych krajobrazów na wyspie.

Pogoda na Maderze w grudniu

Pogoda na Maderze w grudniu prezentuje się bardzo korzystnie. W tym świątecznym miesiącu średnia temperatura powietrza kształtuje się w granicach 20°C, spadając do około 15°C w nocy. Słońce daje się zauważyć przez średnio 6 godzin dziennie, a deszczowe dni w grudniu oscylują w okolicach 7-8 w miesiącu. Temperatura wody Oceanu Atlantyckiego wynosi około 19-20°C, umożliwiając orzeźwiające kąpiele.

Ile trwa lot na Maderę?

Bezpośredni lot z Polski na Maderę trwa zazwyczaj około 4,5-5 godzin.

Czy potrzebny jest paszport?

Madera jest częścią Portugalii (UE), dlatego wystarczy nam dowód osobisty.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za wakacje na Maderze w grudniu zapłacimy od 7 000 zł do 9 000 zł za tydzień w opcji All Inclusive za dwie osoby.

All inclusive na Maderze

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute na Maderę

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 na Maderze

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Tajlandia - egzotyka czeka!

Chcesz świętować Nowy Rok pod palmami? Zarezerwuj wakacje w Tajlandii, gdzie odpoczniesz w najlepszym stylu. Pora ciepła i sucha, inaczej nazywana „chłodną” trwa od listopada do lutego i gwarantuje optymalne temperatury jak na ten kierunek, które i tak wciąż są dość wysokie dla odwiedzających. Na miejscu będzie w okolicy 30 stopni, a woda będzie miała przyjemne 29 stopni.

Wycieczka do Tajlandii to okazja do zasmakowania prawdziwej egzotyki – wyróżniająca się kuchnia, niesamowite zabytki, wiele rajskich zakątków i wysp sprawia, że wyjazd zapamiętasz na długo. Pozostaje wybrać jeden z hoteli na Phuket, Krabi, czy na Wybrzeżu Andamańskim i cieszyć się niezapomnianymi wakacjami.

Pogoda w Tajlandii w grudniu

W grudniu, który jest częścią sezonu suchego, średnia temperatura powietrza osiąga wartość około 28°C, spadając do około 22°C w nocy. Słońce świeci przez średnio 8 godzin dziennie, a deszczowe dni w grudniu są raczej rzadkością, z liczbą 3-4 dni z opadami w całym miesiącu. Temperatura wody Morza Andamańskiego i Zatoki Tajskiej utrzymuje się na poziomie około 27-28°C, co sprawia, że jest idealna do pływania i nurkowania.

Ile trwa lot do Tajlandii?

Lot z Polski do Tajlandii zazwyczaj trwa około 10-12 godzin.

Czy potrzebny jest paszport?

By dostać się do Tajlandii będziemy potrzebowali ważnego paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za wakacje w Tajlandii w grudniu zapłacimy od 14 000 zł do 20 000 zł za tydzień w opcji All Inclusive za dwie osoby.

All inclusive w Tajlandii

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute do Tajlandii

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 do Tajlandii

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Egipt, czyli urlop w atrakcyjnej cenie

Sharm El Sheikh nad Morzem Czerwonym

Sharm El Sheikh nad Morzem Czerwonym

Jeśli zastanawiasz się, gdzie lecieć w grudniu, aby było taniej, oferty na urlop w Egipcie na pewno zwrócą Twoją uwagę. To właśnie tutaj znajdują się wspaniałe hotele, a wyjazd last minute może upolować w naprawdę dobrej cenie. Egipt otworzy przed Tobą niezwykły świat starożytności – zobaczysz monumentalne piramidy i wiele innych zabytków. Wolisz odpoczynek? W grudniu będzie ok. 23 stopni, dlatego to dobry czas, aby wygrzać się na jednej ze złocistych plaż.

Pogoda w Egipcie w grudniu

Pogoda w Egipcie w grudniu jest komfortowa i przyjemna. W tym miesiącu, który stanowi początek zimy w regionie, średnia temperatura powietrza wynosi około 22°C, chociaż w nocy może spadać do około 15°C. Słońce świeci przez średnio 7-8 godzin dziennie, a dni z opadami deszczu są w grudniu bardzo rzadkie, zwłaszcza w południowych rejonach kraju. Temperatura wody Morza Czerwonego jest dość stabilna i oscyluje wokół 24°C, co czyni ją doskonałą do nurkowania i snorkelingu.

Ile trwa lot do Egiptu?

Czas lotu do Egiptu trwa zwykle 4-4,5 godziny.

Czy potrzebny jest paszport?

By spędzić wakacje w Egipcie potrzebny będzie ważny paszport.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za wakacje w Egipcie w grudniu zapłacimy od 3 000 zł do 6 000 zł za tydzień w opcji All Inclusive za dwie osoby.

All inclusive w Egipcie

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute do Egiptu

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 w Egipcie

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Turcja - idealny czas na zwiedzanie

W Turcji będzie nieco chłodniej – temperatury wahają się od 15 do 20 stopni w zależności od regionu, co stwarza świetne warunki do zwiedzania i długich spacerów. Możesz wybrać jeden z atrakcyjnych kurortów w Side, Alanyi, lub Antalyi, odwiedzić kolorowe bazary, zjeść najlepsze tureckie potrawy i oddać się relaksowi. Aktywni znajdą wiele możliwości, aby zaplanować sobie czas wolny – od zwiedzania historycznych zakątków, po wycieczki fakultatywne w ciekawe rejony krajobrazowe, takie jak Pamukkale bądź Kapadocja.

Pogoda w Turcji w grudniu

Pogoda w Turcji w grudniu jest zróżnicowana, lecz generalnie chłodniejsza. W tym miesiącu, będącym częścią zimowego sezonu, średnia temperatura powietrza kształtuje się wokół 10°C, a w nocy spada do około 5°C w rejonach nadmorskich, jak Stambuł. Słońce świeci przez średnio 4-5 godzin dziennie, a deszczowe dni są w tym okresie dość częste, z około 10-15 dni z opadami w miesiącu. Temperatura wody Morza Egejskiego i Morza Czarnego wynosi około 15-17°C, co czyni kąpiele bardziej orzeźwiającymi niż w cieplejszych miesiącach.

Ile trwa lot do Turcji?

Lot do Turcji trwa około 2-3 godziny.

Czy potrzebny jest paszport?

Wyjazd na wakacje do Turcji wymaga od nas jedynie posiadania ważnego dowodu osobistego.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowy pobyt w Turcjii All Inclusive zapłacimy od 4 000 zł do 6 000 zł za dwie osoby.

All inclusive w Turcji

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute w Turcji

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 w Turcji

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Kenia dla fanów gorących temperatur

Mamy jeszcze inne propozycje, gdzie na wakacje w grudniu – jeśli szukasz gorąca, wczasy w Kenii to dobry pomysł. Będziesz mieć okazję zobaczyć prawdziwy, afrykański świat oraz niepowtarzalną faunę i florę udając się na fotograficzne safari. Od grudnia do marca w Kenii panuje pora sucha i wtedy można liczyć na gwarantowaną pogodę i temperatury w okolicy 30 stopni. Barwna kultura, pyszne jedzenie i ciepły Ocean Indyjski to kolejne argumenty za wyborem właśnie tego kierunku na urlop.

Pogoda w Kenii w grudniu

Pogoda w Kenii w grudniu jest niezwykle urokliwa i ciepła. W tym miesiącu średnia temperatura powietrza wynosi około 26°C, a w nocy spada do około 18°C w wyższych rejonach, jak Nairobi. Słońce świeci przez średnio 6-7 godzin dziennie, a deszczowe dni w grudniu pojawiają się nieregularnie, z liczbą około 5-10 dni z opadami w miesiącu. Temperatura wody wzdłuż wybrzeża Oceanu Indyjskiego osiąga wartość około 27-28°C.

Ile trwa lot do Kenii?

Lot z Polski do Kenii trwa zwykle 8-10 godzin, jednak przesiadki mogą być konieczne.

Czy potrzebny jest paszport?

By wjechać na terytorium Kenii będziemy potrzebować ważnego paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Ceny wyjazdów do Kenii All Inclusive w grudniu na tydzień wahają się w przedziale od 12 000 zł do 15 000 zł za dwie osoby.

All inclusive w Kenii

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute do Kenii

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 w Kenii

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Zanzibar - dla miłośników przyrody

Przepiękne widoki na Zanzibarze

Przepiękne widoki na Zanzibarze

Coraz częściej odwiedzany jest też Zanzibar – to miejsce słynie z wspaniałego wybrzeża, atrakcyjnych hoteli i przepięknych raf koralowych. Miłośnicy snurkowania będą zachwyceni, gdyż podwodny świat w Zanzibarze jest bardzo bogaty.

Pogoda na Zanzibarze w grudniu

Pogoda na Zanzibarze w grudniu jest przyciągająca i tropikalnie ciepła. W tym miesiącu średnia temperatura powietrza balansuje w okolicach 28°C, spadając do około 24°C po zmroku. Słońce rozświetla niebo przez około 7-8 godzin dziennie, choć sporadyczne deszcze są możliwe, zazwyczaj zarezerwowane dla około 6-8 dni w grudniu. Temperatura Oceanu Indyjskiego, otaczającego wyspę, utrzymuje się na przyjemnym poziomie 28-29°C, idealnie nadając się do nurkowania i relaksu na plaży.

Ile trwa lot na Zanzibar?

Całkowity czas lotu może wynieść 12-16 godzin. Przesiadka może być koniecznością.

Czy potrzebny jest paszport?

Potrzebujemy ważnego paszportu, by dostać się na Zanzibar. 

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowe wakacje w grudniu na Zanzibarze All Inclusive zapłacimy od 12 000 zł do 20 000 zł za dwie osoby.

All inclusive na Zanzibarze

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute na Zanzibar

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 na Zanzibarze

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Wyspy Zielonego Przylądka - piaszczyste plaże i krystaliczna woda

Z kolei 450 km od zachodniego wybrzeża Afryki znajdują się Wyspy Zielonego Przylądka. Najbardziej rozwinięta turystycznie jest Wyspa Sal – na odwiedzających czekają długie, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda Oceanu, a także rewelacyjne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Pogoda na Wyspach Zielonego Przylądka w grudniu

Pogoda na Wyspach Zielonego Przylądka w grudniu jest zachwycająca i umiarkowanie ciepła. Średnia temperatura powietrza oscyluje wtedy wokół 25°C, spadając do około 20°C w godzinach nocnych. Słońce rozjaśnia horyzont przez średnio 7-8 godzin dziennie, a deszczowe dni są rzadkością w grudniu, zazwyczaj nie przekraczając 3-4 dni z opadami w miesiącu. Temperatura wody Oceanu Atlantyckiego wzdłuż wybrzeża Wysp utrzymuje się na poziomie około 24-25°C.

Ile trwa lot na Wyspy Zielonego Przypądka?

Podróż z Polski trwa zwykle od 5 do 7 godzin.

Czy potrzebny jest paszport?

Aby spędzić wakacje na Wyspach Zielonego przylądka, będziemy potrzebować ważnego paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowy pobyt na Wyspach Zielonego Przylądka w grudniu All Inclusive zapłacimy od 10 000 zł do 13 000 zł za dwie osoby.

Emiraty Arabskie - luksus na wakacje

Ekskluzywne miejsca w Dubaju

Ekskluzywne miejsca w Dubaju

Okres zimowy to bardzo dobry czas na urlop w Emiratach Arabskich. Optymalne temperatury sprzyjają zarówno zażywaniu morskich kąpieli, jak i zwiedzaniu – na miejscu będzie ok 25 stopni. Ten kierunek na pewno przypadnie do gustu turystom, którzy wolą wakacje o bardziej luksusowym charakterze.

Pogoda w Emiratach Arabskich w grudniu

Pogoda w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w grudniu jest przyjemna i ciepła, idealna dla poszukujących słońca w zimie. W tym miesiącu, będącym szczytem sezonu turystycznego, średnia temperatura powietrza wynosi około 26°C, spadając do około 17°C w nocy. Słońce świeci jasno przez średnio 8-9 godzin dziennie, a dni deszczowe są rzadkością, zwykle nie przekraczając 2-3 dni w miesiącu. Temperatura wody Zatoki Perskiej osiąga wartość około 23-24°C.

Ile trwa lot do Emiratów Arabskich?

Lot do Emiratów Arabskich z Polski trwa średnio 6,5 godziny.

Czy potrzebny jest paszport?

By spędzić wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich konieczny będzie paszport.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowy pobyt w grudniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zapłacimy od 7 000 zł do 25 000 zł za dwie osoby w opcji All Inclusive.

Malediwy - krajobrazy jak z pocztówek

W grudniu rozpoczyna się pora sucha na Malediwach - czas na wakacje w raju! Marzysz o krajobrazach jak z pocztówki i błękitnych lagunach? Wybierz słoneczny urlop na tym rajskim archipelagu i odpocznij w najlepszym stylu. Warto wspomnieć również o barwnym Mauritiusie położonym na Oceanie Indyjskim. Dzięki bajkowym plażom, gościnnym mieszkańcom i pięknym widokom, wyspa ta coraz częściej wybierana jest na egzotyczny wyjazd.

Pogoda na Malediwach w grudniu

Pogoda na Malediwach w grudniu jest rajem dla miłośników słońca. Średnia temperatura powietrza kształtuje się w granicach 29°C, spadając lekko do około 25°C w nocy. Słońce jest obecne przez średnio 7-8 godzin dziennie, choć początek grudnia może przynieść jeszcze kilka deszczowych dni. Mimo to, opady są zazwyczaj krótkotrwałe i intensywne. Temperatura wody Oceanu Indyjskiego utrzymuje się na poziomie aż 28°C! Prawdziwe tropiki!

Ile trwa lot na Malediwy?

Bezpośredni lot z Polski trwa około 10 godzin, jednak przesiadka może być koniecznością.

Czy potrzebny jest paszport?

By spędzić wakacje w grudniu na Malediwach, będziemy potrzebować paszportu.

Przykładowe ceny wakacji w tym okresie

Za tygodniowy pobyt na Malediwach w grudniu zapłacimy od 17 000 zł do 20 000 zł za dwie osoby w opcji All Inclusive.

All inclusive na Malediwach

Beztroskie wakacje dla Ciebie!

Sprawdź oferty

Last minute na Malediwy

Wylot nawet następnego dnia!

Sprawdź oferty

Wakacje 2024 na Malediwach

Najlepsze oferty na wakacje!

Sprawdź oferty

Podsumowanie

Spraw, by zimowy grudzień obfitował w słońce i temperatury, których pozazdrościć można nawet latem! Przygotuj się na okres świąteczny pod palmą. Wybierz najgorętsze grudniowe oferty i zaszalej! Przygoda czeka, a wakacje w grudniu jeszcze nigdy nie były tak fascynujące!

Gdzie jest najcieplej w grudniu

Skorzystaj z tabelki poniżej i sprawdź wykaz średnich temperatur w grudniu w poszczególnych krajach.

Porównanie średnich temperatur w grudniu
Miejsce Temperatura w dzień Temperatura w nocy Temperatura wody
Dominikana  30°C  20°C 27°C 
Kuba  27°C 22°C  27°C 
Wyspy Kanaryjskie  22°C 15°C  21°C 
Madera  22°C 15°C  20°C
Tajlandia  28°C 22°C  27°C - 28°C
Egipt  22°C 15°C  24°C 
Turcja  10°C 5°C  17°C 
Kenia  26°C 18°C  28°C 
Zanzibar  28°C 24°C  29°C 
Wyspy Zielonego Przylądka  25°C 20°C  25°C 
Emiraty Arabskie  26°C 17°C  24°C 
Malediwy  29°C 25°C  28°C 

Gdzie jest najbliżej na wakacje w grudniu?

Sprawdź czas lotu do poszczególnych wakacji. Gdzie dolecisz najszybciej?

Czas lotu do poszczególnych miejsc na wakacje
Miejsce Liczba godzin lotu

Przesiadki

Dominikana  10-11 MOGĄ BYĆ
Kuba  12-14 MOGĄ BYĆ
Wyspy Kanaryjskie  5-6 -
Madera  4,5-5 -
Tajlandia  10-12 -
Egipt  4-4,5 -
Turcja  2-3
Kenia  8-10 MOGĄ BYĆ
Zanzibar  12-16 RACZEJ TAK
Wyspy Zielonego Przylądka  5-7 -
Emiraty Arabskie  6-6,5 -
Malediwy  10 RACZEJ TAK

Ceny wakacji w grudniu

Rozpisane ceny z pewnością pomogą w lepszym rozplanowaniu wakacyjnego budżetu. Zobacz orientacyjne kwoty, na które należy się przygotować i porównaj je.

Porównanie cen wakacji dla 2ch osób na 7 dni
Miejsce All Inclusive

Bez wyżywienia

Dominikana  od 14 000 zł do 19 000 zł    od 13 000 zł do 26 000 zł 
Kuba  od 15 000 do 17 000 zł   od 15 000 do 17 000 zł
Wyspy Kanaryjskie  od 5 000 zł do 8 000 zł    od 3 000 zł do 8 000 zł 
Madera  od 7 000 zł do 9 000 zł   od 5 000 zł do 8 000 zł
Tajlandia  od 14 000 zł do 20000 zł   od 10 000 zł do 15 000 zł
Egipt  od 3 000 zł do 6 000 zł   od 3 000 zł do 6 000 zł
Turcja  od 4 000 zł do 6 000 zł   od 3 000 zł do 5 000 zł
Kenia  od 12 000 zł do 15 000 zł    od 10 000 zł do 12 000 zł 
Zanzibar  od 12 000 zł do 20 000 zł    od 10 000 zł do 18 000 zł 
Wyspy Zielonego Przylądka  od 10 000 zł do 13 000 zł    od 10 000 zł do 13 000 zł 
Emiraty Arabskie  od 7 000 zł do 25 000 zł   od 7 000 zł do 23 000 zł
Malediwy  od 17 000 zł do 20 000 zł   od 10 000 zł do 17 000 zł

*podane ceny są przykładowe - po aktualną ofertę zapraszamy na strony wybranego kierunku wakacyjnego

Gdzie nie jest potrzebny paszport na wakacje w grudniu?

Zobacz, które z poniższych państw wymagają ważnego paszportu, a gdzie wystarczy jedynie dowód osobisty.

Jaki dokument uprawnia do przekroczenia granicy
Miejsce Paszport

Dowód osobisty

Dominikana  TAK  -
Kuba TAK  -
Wyspy Kanaryjskie TAK   TAK
Madera TAK   TAK
Tajlandia TAK 
Egipt TAK  -
Turcja TAK   TAK
Kenia TAK 
Zanzibar TAK  -
Wyspy Zielonego Przylądka TAK   -
Emiraty Arabskie TAK 
Malediwy  TAK

Inne kierunki wakacji w grudniu

03.10.2023 Arnika Persona

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.