Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Gopass działa również na włoskim Kronplatzu

Międzynarodowy portal internetowy Gopass rozszerzył swoją ofertę o jeden z największych kurortów narciarskich w Europie - Kronplatz w północnych Włoszech. Na ten karnet można jeździć w 13 stacjach narciarskich na Słowacji, w Polsce, Czechach, Austrii i Włoszech.

Gopass, który już na początku został nagrodzony w międzynarodowym konkursie „Loyalty Awards“ w Londynie, w roku 2022 rozpoczął sprzedaż skipassów także do popularnego włoskiego kurortu narciarskiego Kronplatz, który oferuje 118 km tras zjazdowych oraz 30 kolejek linowych i wyciągów. Po dokonaniu zakupu przez Internet na stronie www.gopass.travel lub w aplikacji mobilnej Gopass, klient otrzyma voucher, który wymieni bezpośrednio w ośrodku na ważny karnet narciarski. Nowy model współpracy biznesowej zwiastuje jednocześnie dalszy kierunek rozwoju Gopassu.

Gopass znany był dotychczas głównie jako program lojalnościowy i kanał sprzedażowy oferujący atrakcje w ośrodkach górskich, ośrodkach golfowych, w parkach wodnych i parkach rozrywki, których właścicielem lub zarządcą jest słowacka spółka Tatry Mountain Resorts.

13 ośrodków w 5 krajach na Gopass

Oprócz ośrodków Jasna (SK), Tatry Wysokie (SK), Szpindlerowy Młyn (CZ), Jeszted (CZ), Szczyrk (PL), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm (wszystkie AT) oraz Kronplatz (IT), Gopass oferuje doznania także w kilku innych kurortach.

Ośrodek Heiligenblut położony jest u podnóża Großglockner w Parku Narodowym Wysokie Taury. Dzięki niekończącej się przestrzeni na 55 km tras zjazdowych bez czekania na wyciągi, Heiligenblut jest wymarzonym miejscem dla prawdziwych amatorów sportów zimowych.

Ośrodek Silian Hochpustertal położony jest nad rzeką Drawą w spokojnej części regionu, tuż przy granicy austriacko-włoskiej. Oprócz stoków narciarskich znajdują się tu trasy biegowe i centrum biathlonu, tereny freeride'owe, snowboardowy funpark z halfpipe, tory saneczkarskie, aquapark i liczne możliwości zabawy w klimacie Après ski.

Dzięki przyłączeniu ośrodków Kals i Matrei do ośrodka narciarskiego Grossglockner powstał największy kompleks narciarski we wschodnim Tyrolu. Znajduje się tutaj wszystko, co kojarzy się z idealnym zimowym wypoczynkiem.

Ośrodek St. Jakob im Deffereggen jest nastawiony na przyjmowanie przede wszystkim rodzin z dziećmi. Większość z 24 kilometrów tras zjazdowych jest polecana właśnie dla nich, ale można tu znaleźć także czarną trasę o długości 1 kilometra i 5 kilometrów stoków do jazdy freeride’owej.

Będą kolejne kraje i kolejne ośrodki

Gopass ma obecnie ponad 2,5 miliona klientów, głównie z Europy Środkowej. Długoterminowym planem jest rozszerzenie go na inne kraje i ośrodki.

- Naszą wizją jest stworzenie takiego miejsca, w którym ludzie będą mogli kupować karnety nie tylko do ośrodków będących własnością lub prowadzonych przez TMR, ale także do ośrodków naszych partnerów biznesowych w innych krajach - mówi Igor Rattaj, Prezes Zarządu TMR. - Oczywiście jego częścią będzie także program lojalnościowy, który umożliwi członkom programu Gopass korzystanie z rabatów i przywilejów, które przygotowujemy.

W programie powinny stopniowo pojawiać się nie tylko kolejne ośrodki narciarskie w Europie, ale także inne ciekawe produkty i atrakcje, które członkowie Gopassu mogą zakupić online na najkorzystniejszych warunkach.

- Pracujemy nad nową wersją strony internetowej, chcemy też dodać więcej komfortu, wygody i intuicyjnej obsługi do aplikacji Gopass, za pośrednictwem której chcemy być w stałym kontakcie z klientami by dostarczać im nie tylko bieżących informacji, ale także przesyłać oferty odpowiadające ich wymaganiom i preferencjom - wyjaśnia Matej Lackovič, dyrektor Gopass-u.

Spólka Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) jest liderem w branży turystycznej w Europie Środkowej i Wschodniej, który posiada i zarządza atrakcyjnymi ośrodkami górskimi, parkami rozrywki, restauracjami, punktami usługowymi i sklepami sportowymi i hotelami. W Tatrach Niskich TMR posiada i zarządza ośrodkiem Jasná Tatry Niskie oraz hotelami Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta, Hotel SKI i Noc na Chopoku.

Spółka TMR jest również właścicielem Aquaparku Tatralandia. Jest to największy słowacki park wodny otwarty całorocznie, który poza zabawą w wodzie oferuje również Tropical Paradise - kompleks tropikalny z wodą morską oraz zabawę w Fun Parku i noclegi w bungalowach i apartamentach Holiday Village Tatralandia. W Tatrach Wysokich spółka TMR posiada i zarządza ośrodkiem Tatry Wysokie z resortami Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec oraz Jezioro Szczyrbskie. W słowackich Tatrach Wysokich TMR posiada również hotele Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso i Noc na Łomnicy i Dom Apartamentowy Horec w Tatrzańskiej Łomnicy.

W Austrii grupa posiada i zarządza alpejskim ośrodkiem na lodowcu Mölltaler Gletscher oraz siostrzanym ośrodkiem Ankogel Mallnitz. W Czechach TMR pośrednio posiada udziały w spółce Melida, a.s., która wynajmuje i zarządza ośrodkiem Szpindlerowy Młyn. TMR wynajmuje i zarządza czeskim ośrodkiem narciarskim Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice oraz wynajmuje Kaskada Golf Rezort Brno, gdzie zapewnia obsługę hotelu, restauracji i centrum kongresowego.

W Polsce TMR posiada i zarządza ośrodkiem górskim Szczyrk Mountain Resort oraz Śląskim Wesołym Miasteczkiem Legendia. W ramach inwestycji w nieruchomości grupa koncentruje się przede wszystkim na rozwoju, budowie i sprzedaży apartamentów i przestrzeni komercyjnych oraz wynajmie hoteli w ośrodkach TMR. Akcje TMR są notowane na trzech europejskich giełdach: w Bratysławie, Pradze i Warszawie.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.