Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Zimowe all inclusive w Jasnej Chopok i w Wysokich Tatrach

Nowa kolejka gondolowa w Jasnej Chopok, pobyty w hotelach TMR z karnetami narciarskimi w cenie. W najlepszym słowackim ośrodku, w którym rozgrywane są zawody alpejskiego Pucharu Świata, sezon narciarski rusza już 3 grudnia. A wkrótce potem wyciągi zaczną kręcić w ośrodkach w Wysokich Tatrach.

Spółka Tatry Moutain Resorts, S.A. (TMR) przygotowała kompleksową ofertę usług, by każdy klient, który przyjeżdża na narty lub na wypoczynek do ośrodków TMR, mógł skorzystać z atrakcyjnych usług. Pobyty w hotelach TMR są automatycznie z karnetami narciarskimi w cenie. Turyści, którzy zechcą mieszkać w hotelach na terenie parków wodnych Tatralandia i Bešeňová automatycznie otrzymają aquapass na czas pobytu.

Jasna – nowa gondola i systemy naśnieżania

Najważniejsza nowość w Jasnej Chopok to nowa 15-osobowa kolejka gondolowa, która będzie kursować na trasie Biela Púť – Priehyba. Dotychczas trzeba było skorzystać z aż dwóch wyciągów, by dostać się do głównych terenów narciarskich.

W Jasnej wprowadzono ulepszenia w systemie sztucznego naśnieżania, uruchomiony zostanie legendarny wyciąg orczykowy w Zadnych Derešach a trasa nr 6 na stoku Slalomák otrzyma nowy system naśnieżania. Goście przebywający w butikowym Hotelu Tri Studničky otrzymają dodatkowo Fast Pass, czyli jazdę na nartach bez stania w kolejkach do wyciągów.

Wysokie Tatry – narciarstwo, saneczki i Fast Pass

Wysokie Tatry zaoferują narciarzom i snowboardzistom wszystkie znane trasy zjazdowe – te rodzinne i dla narciarskich ekspertów. Z jazdy na sankach, w ciągu dnia i wieczorem, po 2,5 km oświetlonej trasie, będzie można zjeżdżać z Hrebienka do Starego Smokowca. W ośrodkach górskich Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Szczyrbskie Jezioro zaplanowano wszystkie tradycyjne imprezy zimowe, w tym doznania kulinarne podczas wydarzeń Tatrzańska Kolacja Wrażeń i Wieczór pod gwiazdami.

Tak jak w poprzednim sezonie będzie możliwość zarezerwowania parkingu w Tatrzańskiej Łomnicy oraz Fast Pass – usługa umożliwiająca klientom korzystanie z ośrodków Tatrzańska Łomnica i Szczyrbskie Jezioro z priorytetowym dostępem do kolejek linowych.

GOPASS – to karnet umożliwiający korzystanie z wyciągów narciarskich, relaks w parkach wodnych Tatralandia i Bešeňová oraz pobyty w hotelach TMR. Przedsprzedaż dziennych skipassów, które są sprzedawane podobne jak bilety lotnicze z zastosowaniem dynamicznych cen, wystartuje w połowie listopada.

Obecnie jest w przedsprzedaży Sprytna Sezonówka PREMIUM 2022/23, której posiadanie umożliwia korzystanie z ośrodków narciarskich nie tylko na Słowacji w Jasnej Chopok, Tatrzańskiej Łomnicy, Štrbské Pleso i Stary Smokowiec, ale również w ośrodkach w Austrii (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm), Polsce (Szczyrk) i w Czechach (Špindlerův Mlýn, Ještěd).

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.