Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Travel Alert - teraz wycieczka znajduje turystę

Zaznaczasz gdzie chcesz jechać, albo kiedy, albo w jakim standardzie chcesz wypoczywać i za ile, albo wszystkie kryteria naraz. A jeśli nie znajdziesz ich od razu, wyszukiwarka sama powiadomi cię na skrzynkę mailową gdy pojawią się odpowiednie oferty

Po Last Minute Navigatorze, skupiającym najlepsze oferty wylotów na ostatnią chwilę, Travelplanet.pl uruchomił nowe narzędzie na swej stronie internetowej – Travel Alert. Wystarczy raz ustawić mniej lub bardziej sprecyzowane wymagania i limit cenowy wycieczki, a oferty dotrą na naszą skrzynkę mailową, jeśli tylko pojawią się w systemie.

Nasze nowe narzędzie pozwala zaoszczędzić czas przy planowaniu urlopu, ponieważ skupiamy najważniejszych polskich touroperatorów i gwarantujemy najniższą cenę wycieczki, dając tym samym pewność, że najlepsze oferty nie przejdą klientom koło nosa Radosław Damasiewicz, dyrektor marketingu i e-commerce Travelplanet.pl

Z gwarancjami najtańszych i pewnych wakacji

Travel Alert wyszukuje oferty objęte zarówno ubezpieczeniem Wakacje 100 Procent jak i Gwarancją Najniższej Ceny. W pierwszym przypadku chodzi o bezpłatne ubezpieczenie podróżnego od bankructwa biura podróży. Po upadku Alfa Star klienci Travelplanet.pl, którzy kupili tu wycieczkę u tego touroperatora, w przeciwieństwie do reszty, natychmiast otrzymali alternatywne oferty, które mogli wykorzystać jeszcze tego samego dnia albo w ciągu roku. Nie musieli składać wniosków do Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego o zwrot wpłaconych pieniędzy z gwarancji Alfa Star i nie muszą czekać ok. półtora roku na ich otrzymanie (tyle mniej więcej trwają procedury). Gwarancja Najniższej Ceny natomiast to zapewnienie, że w innym biurze podróży nie kupi się określonej oferty taniej. A gdyby po dokonaniu zakupu okazało się, że taką samą wycieczkę z identycznymi świadczeniami można kupić w innym biurze podróży po niższej cenie, Travelplanet.pl zwróci podwójną różnicę w cenie oraz dodatkowo przekaże kartę podarunkową Travelplanet.pl o wartości 100zł na następną wycieczkę.

Definiujesz – rezerwujesz

Korzystanie z Travel Alertu jest bardzo proste: oprócz maksymalnej ceny za wyprawę można określić tylko jej termin i standard, ale można również sprecyzować swe wymagania co do kierunku, lotniska wylotowego, rodzaju obiektu (np. z przedszkolem lub dla seniorów), a nawet możliwości zabrania ze sobą psa, gry w golfa, jazdy konnej itp. kryteriów. Dopasowane do wymagań oferty pojawią się natychmiast, a jeśli w danej chwili nie można do nich dopasować żadnej imprezy, ale jeśli tylko pojawi się w systemie rezerwacyjnym, natychmiast link do niej trafi na skrzynkę mailową. W jednym i drugim wypadku można od razu rezerwować ją z poziomu wyszukiwarki Travelplanet.pl, zarówno z komputera stacjonarnego jak i z tabletu czy telefonu.

Travel Alert wyszukuje zarówno oferty katalogowe jak i last minute. Alert ruszył od zawiadamiania od imprez z dolotem. – Ale w najbliższej przyszłości będzie można w ten sam sposób wyszukiwać wycieczki autokarowe i z dojazdem własnym – zapowiada Radosław Damasiewicz.

„Dokąd Polecę z…” i inne

W tym roku Travelplanet.pl udostępnił dwa inne pożyteczne narzędzia, pomagające turystom znaleźć wycieczkę. Pierwsze to Wakacyjny Rozkład Lotów – gdy mamy sprecyzowany jedynie termin wakacji i wiemy, że chcemy polecieć na nie samolotem. Drugie narzędzie to aplikacja „Dokąd Polecę Z:” (np. https://www.travelplanet.pl/wakacje/z-warszawy/). Sprawdzi ono najniższe ceny wycieczek do poszczególnych krajów z konkretnego lotniska wylotowego w określonym miesiącu. Wyszukiwanie można następnie uszczegółowić, określając kategorię hotelu, wyżywienie, atrakcje hotelowe, możliwość zabrania psa lub kota itp.  

Tag:

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.