Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Najlepsze miejsca na all inclusive w Polsce

Wakacje w Polsce to możliwość zanurzenia się w piękno natury oraz skorzystania z wielu udogodnień, które sprawiają, że o nic nie trzeba się martwić. Takim rozwiązaniem są wczasy all inclusive, które czekają na spragnionych odpoczynku zarówno w górach, czy nad morzem, jak i na Mazurach, Kaszubach, czy w środkowej Polsce. W zależności od swoich osobistych preferencji każdy może znaleźć coś dla siebie w miejscu, które będzie najbardziej wspierało upragniony odpoczynek.

Wakacje w Kołobrzegu

Wakacje w Kołobrzegu

Gdzie można wyjechać na idealne wakacje all inclusive w Polsce?

Wczasy all inclusive w Polsce mają wiele plusów. Nie trzeba martwić się praktycznie o nic, można cieszyć się wszystkimi udogodnieniami czekającymi w hotelach, budżet jest pod kontrolą, a umysł, który do tej pory musiał ogarniać tak wiele zadań na raz, ma wreszcie upragnioną przerwę. To czas na to, by odpuścić, spędzić czas z najbliższymi i po prostu cieszyć się każdą chwilą.

Co zawiera się w cenie, jeśli decydujemy się na opcję all inclusive w hotelach? Najczęściej są to noclegi, trzy posiłki w ciągu dnia, zazwyczaj w formie bufetu, oraz mniejsze przekąski. Oczywiście w tym są także napoje, woda butelkowa bez ograniczeń oraz słodkości - takie jak np. lody, czy gofry w wyznaczonym czasie i miejscu. Można też liczyć na napoje alkoholowe, chociaż tutaj zazwyczaj warto sprawdzić, co jest dostępne, a co jest za dopłatą.

Najwięcej hoteli all inclusive oferuje wybrzeże Morza Bałtyckiego, jednakże także w górach można odnaleźć miejsca, w których czekać będzie ta możliwość wypoczynku. Baza hotelowa w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosła, więc jest w czym wybierać. Można zrelaksować się zarówno w wielkich, luksusowych obiektach, jak i w mniejszych dworkach, które kuszą charakterystycznym klimatem i otaczającą ich ciszą.

Hotele all inclusive w wybranych rejonach Polski

Oferty all inclusive nad Bałtykiem oferują takie hotele jak Panorama Morska w Jarosławcu, czy też hotel Solny w Kołobrzegu. Pierwszy z nich to 4-gwiazdkowy resort, który posiada atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Panorama Morska - Health Resort & Medical Spa to aquapark ze zjeżdżalnią i basenami, oferta spa dla miłośników głębokiego relaksu oraz możliwość nielimitowanego korzystania z zajęć ruchowych. Dorośli mogą liczyć na odprężający masaż, a dzieci na zabawny program animacyjny, czy malowanie twarzy.

Oczywiście na gości czekają tutaj 3 posiłki dziennie (podane jako bufet), wybrane alkohole oraz zimne i ciepłe napoje. Dzieci na pewno ucieszą się na fakt istnienia bufetu deserowego z lodami i goframi, choć wśród słodkości rodzice na pewno również znajdą tutaj coś dla siebie.

Hotel Solny natomiast kusi dużymi pokojami, centrum spa oraz świetną obsługą. W cenie można tutaj otrzymać śniadanie, lunch składający się z dwóch dań, słodki podwieczorek i kolację - także z dwóch dań. Oczywiście w formie bufetu. Sam Kołobrzeg jest również warty zobaczenia. Można tutaj podziwiać przepiękne zachody słońca, spacerować po lesie, czy też odnajdywać magiczne kawiarenki i małe księgarnie.

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

W górach, tak jak nad morzem, także można odpocząć w hotelach all inclusive. Bardzo popularnym obiektem jest Interferie Aquaparki Sport, który znajduje się w Górach Izerskich, a dokładniej w Świeradowie Zdroju. Do spędzenia urlopu właśnie tutaj zachęca wspaniały aquapark, sauny, czy też możliwość wypożyczenia rowerów. Na gości czekają tu śniadania i kolacje, a w ciągu dnia lunch oraz podwieczorek, no i oczywiście open bar pełen doborowych napoi alkoholowych.

Wspaniałe hotele czekają także wokół niezwykłych polskich jezior. Jeden z bardziej magicznych hoteli to niewątpliwie pięciogwiazdkowy Stary Młyn Strzeszyn, który znajduje się na Pojezierzu Drawskim w miejscowości Łubowo. Ekologiczne dania, łaźnie, masaże, spokojna i malownicza okolica - tutaj all inclusive to nie tylko pyszne jedzenie, ale i cudowna natura wokół. Na gości czeka tutaj śniadanie, obiad oraz kolacja w formie bufetu, a także napoje bezalkoholowe i możliwość nieustannego uprawiania sportu. Można tutaj bowiem korzystać bez ograniczeń ze sprzętu rekreacyjnego i sportowego.

Mniej oczywiste rejony na wczasy all inclusive

Co ciekawe cudownie wypocząć można również niedaleko stolicy. Około 70 kilometrów od Warszawy czeka bowiem czterogwiazdkowy hotel Bonifacio Spa & Sport Resort, który ulokowany jest wśród lasów i łąk. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, a także dla osób, które mają ochotę aktywnie spędzić czas oraz chociażby wziąć udział w kursach gotowania. Ponadto czekają tutaj nowoczesne i niezwykle wygodne pokoje oraz świetne zaplecze wellness oraz SPA.

Niezwykłe miejsce można odnaleźć również niedaleko Opola (około 60 kilometrów). Mowa tutaj o czterogwiazdkowym hotelu Gorzelanny, który idealnie nadaje się dla osób pragnących odpoczynku w ciszy i wśród natury. Wewnątrz hotelu czeka aquapark, park liniowy oraz basen olimpijski, a także słynny dinopark, który zaprasza wszystkie dzieci do zwiedzania i zabaw. Wrażenia na pewno okażą się niezapomniane i na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.

Kiedy najlepiej wybierać się na wakacje all inclusive?

Chociaż pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna i w kratkę, to wiadomo, że najbardziej korzystne jest wybieranie czasu na urlop poza sezonem oraz w tygodniu. Wtedy można liczyć na najlepsze ceny oraz mniejszą ilość gości. Oczywiście zima w górach, czy też wiosna będzie przyjemniejsza aniżeli spacery w jesienne szarugi, jednakże jak wiadomo - każdy preferuje inną aurę, a z atrakcjami all inclusive nawet w niepogodę można wspaniale spędzać czas w hotelach, czy dworkach. Polska jest coraz bogatsza o tego typu oferty, co sprawia, że osoby lubiące wczasy oparte na tym, że mogą po prostu się zrelaksować i korzystać z licznych udogodnień, na pewno znajdą wśród hoteli all inclusive coś dla siebie.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.