Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Najlepsze miejsca na all inclusive w Polsce

Wakacje w Polsce to możliwość zanurzenia się w piękno natury oraz skorzystania z wielu udogodnień, które sprawiają, że o nic nie trzeba się martwić. Takim rozwiązaniem są wczasy all inclusive, które czekają na spragnionych odpoczynku zarówno w górach, czy nad morzem, jak i na Mazurach, Kaszubach, czy w środkowej Polsce. W zależności od swoich osobistych preferencji każdy może znaleźć coś dla siebie w miejscu, które będzie najbardziej wspierało upragniony odpoczynek.

Wakacje w Kołobrzegu

Wakacje w Kołobrzegu

Gdzie można wyjechać na idealne wakacje all inclusive w Polsce?

Wczasy all inclusive w Polsce mają wiele plusów. Nie trzeba martwić się praktycznie o nic, można cieszyć się wszystkimi udogodnieniami czekającymi w hotelach, budżet jest pod kontrolą, a umysł, który do tej pory musiał ogarniać tak wiele zadań na raz, ma wreszcie upragnioną przerwę. To czas na to, by odpuścić, spędzić czas z najbliższymi i po prostu cieszyć się każdą chwilą.

Co zawiera się w cenie, jeśli decydujemy się na opcję all inclusive w hotelach? Najczęściej są to noclegi, trzy posiłki w ciągu dnia, zazwyczaj w formie bufetu, oraz mniejsze przekąski. Oczywiście w tym są także napoje, woda butelkowa bez ograniczeń oraz słodkości - takie jak np. lody, czy gofry w wyznaczonym czasie i miejscu. Można też liczyć na napoje alkoholowe, chociaż tutaj zazwyczaj warto sprawdzić, co jest dostępne, a co jest za dopłatą.

Najwięcej hoteli all inclusive oferuje wybrzeże Morza Bałtyckiego, jednakże także w górach można odnaleźć miejsca, w których czekać będzie ta możliwość wypoczynku. Baza hotelowa w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosła, więc jest w czym wybierać. Można zrelaksować się zarówno w wielkich, luksusowych obiektach, jak i w mniejszych dworkach, które kuszą charakterystycznym klimatem i otaczającą ich ciszą.

Hotele all inclusive w wybranych rejonach Polski

Oferty all inclusive nad Bałtykiem oferują takie hotele jak Panorama Morska w Jarosławcu, czy też hotel Solny w Kołobrzegu. Pierwszy z nich to 4-gwiazdkowy resort, który posiada atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Panorama Morska - Health Resort & Medical Spa to aquapark ze zjeżdżalnią i basenami, oferta spa dla miłośników głębokiego relaksu oraz możliwość nielimitowanego korzystania z zajęć ruchowych. Dorośli mogą liczyć na odprężający masaż, a dzieci na zabawny program animacyjny, czy malowanie twarzy.

Oczywiście na gości czekają tutaj 3 posiłki dziennie (podane jako bufet), wybrane alkohole oraz zimne i ciepłe napoje. Dzieci na pewno ucieszą się na fakt istnienia bufetu deserowego z lodami i goframi, choć wśród słodkości rodzice na pewno również znajdą tutaj coś dla siebie.

Hotel Solny natomiast kusi dużymi pokojami, centrum spa oraz świetną obsługą. W cenie można tutaj otrzymać śniadanie, lunch składający się z dwóch dań, słodki podwieczorek i kolację - także z dwóch dań. Oczywiście w formie bufetu. Sam Kołobrzeg jest również warty zobaczenia. Można tutaj podziwiać przepiękne zachody słońca, spacerować po lesie, czy też odnajdywać magiczne kawiarenki i małe księgarnie.

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

W górach, tak jak nad morzem, także można odpocząć w hotelach all inclusive. Bardzo popularnym obiektem jest Interferie Aquaparki Sport, który znajduje się w Górach Izerskich, a dokładniej w Świeradowie Zdroju. Do spędzenia urlopu właśnie tutaj zachęca wspaniały aquapark, sauny, czy też możliwość wypożyczenia rowerów. Na gości czekają tu śniadania i kolacje, a w ciągu dnia lunch oraz podwieczorek, no i oczywiście open bar pełen doborowych napoi alkoholowych.

Wspaniałe hotele czekają także wokół niezwykłych polskich jezior. Jeden z bardziej magicznych hoteli to niewątpliwie pięciogwiazdkowy Stary Młyn Strzeszyn, który znajduje się na Pojezierzu Drawskim w miejscowości Łubowo. Ekologiczne dania, łaźnie, masaże, spokojna i malownicza okolica - tutaj all inclusive to nie tylko pyszne jedzenie, ale i cudowna natura wokół. Na gości czeka tutaj śniadanie, obiad oraz kolacja w formie bufetu, a także napoje bezalkoholowe i możliwość nieustannego uprawiania sportu. Można tutaj bowiem korzystać bez ograniczeń ze sprzętu rekreacyjnego i sportowego.

Mniej oczywiste rejony na wczasy all inclusive

Co ciekawe cudownie wypocząć można również niedaleko stolicy. Około 70 kilometrów od Warszawy czeka bowiem czterogwiazdkowy hotel Bonifacio Spa & Sport Resort, który ulokowany jest wśród lasów i łąk. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, a także dla osób, które mają ochotę aktywnie spędzić czas oraz chociażby wziąć udział w kursach gotowania. Ponadto czekają tutaj nowoczesne i niezwykle wygodne pokoje oraz świetne zaplecze wellness oraz SPA.

Niezwykłe miejsce można odnaleźć również niedaleko Opola (około 60 kilometrów). Mowa tutaj o czterogwiazdkowym hotelu Gorzelanny, który idealnie nadaje się dla osób pragnących odpoczynku w ciszy i wśród natury. Wewnątrz hotelu czeka aquapark, park liniowy oraz basen olimpijski, a także słynny dinopark, który zaprasza wszystkie dzieci do zwiedzania i zabaw. Wrażenia na pewno okażą się niezapomniane i na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.

Kiedy najlepiej wybierać się na wakacje all inclusive?

Chociaż pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna i w kratkę, to wiadomo, że najbardziej korzystne jest wybieranie czasu na urlop poza sezonem oraz w tygodniu. Wtedy można liczyć na najlepsze ceny oraz mniejszą ilość gości. Oczywiście zima w górach, czy też wiosna będzie przyjemniejsza aniżeli spacery w jesienne szarugi, jednakże jak wiadomo - każdy preferuje inną aurę, a z atrakcjami all inclusive nawet w niepogodę można wspaniale spędzać czas w hotelach, czy dworkach. Polska jest coraz bogatsza o tego typu oferty, co sprawia, że osoby lubiące wczasy oparte na tym, że mogą po prostu się zrelaksować i korzystać z licznych udogodnień, na pewno znajdą wśród hoteli all inclusive coś dla siebie.

Tag:

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.