Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Super okazja na wakacje w czerwcu ➜ First Minute do Marsa Alam (~32°C) ☀️ hotel 5* ⭐️ Wylot 13.06.2023 ✈️ od 3 205 zł/os ✔️

Czas pomyśleć o... najbliższych wakacjach! Najlepsze oferty najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem. Zagwarantuje to najniższe ceny i najwięcej wspaniałych okazji. Wybierz się na niezapomniany wyjazd first minute do Marsa Alam w Egipcie i zaplanuj wszystko odpowiednio wcześnie. Twórz wspomnienia i zobacz przygotowaną przez nas ofertę. Po co czekać, jeśli najlepsze ceny dostępne są już teraz? Zarezerwuj wyjazd first minute na wakacje w czerwcu 2024!

Hotel Pickalbatros Sea World Resort ***** - od 3 205 zł / os. *

Hotel Pickalbatros Sea World Resort - First M

Hotel Pickalbatros Sea World Resort - First M

Hotel Pickalbatros Sea World Resort, położony w malowniczej Marsa Alam w Egipcie, jest wyjątkowym pięciogwiazdkowym obiektem, który łączy w sobie elegancję i komfort. Ten prestiżowy hotel oferuje zakwaterowanie w przestronnych, elegancko urządzonych pokojach dla 2 osób (z możliwością dostawki dla dziecka). Każdy z przestronnych pokoi dla 2 osób wyróżnia się eleganckim wystrojem i oferuje balkon z malowniczym widokiem na bujne ogrody hotelowe lub lazurowe wody Morza Czerwonego.

Hotel oferuje szeroki wybór dań kuchni egipskiej i międzynarodowej, serwowanych w eleganckich restauracjach i barach. Każdy posiłek jest tu arcydziełem kulinarnym, przygotowywanym z największą starannością i pasją.

Lotnisko: Katowice

Termin wylotu: 13.06.2024 | Powrót: 19.06.2024

Pogoda w tym terminie: ~32°C

Plaża przy hotelu Pickalbatros Sea World Resort prawdziwy raj dla miłośników słońca i morza. Czysty, złocisty piasek i wody Morza Czerwonego tworzą idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Dostępność licznych leżaków i wyjątkowa obsługa plażowa również zapewniają pełen komfort wypoczynku. Dodatkowo, teren hotelu oferuje także możliwość snorkelingu, co jest szczególnie atrakcyjne dla miłośników podwodnego świata.

Hotel Pickalbatros Sea World Resort słynie również z bogatej oferty animacji i rozrywek. Goście mogą korzystać z różnorodnych atrakcji, takich jak pokazy na żywo, zajęcia sportowe, a dla najmłodszych przygotowano specjalny program animacyjny, który zapewnia zabawę i edukację w przyjaznej atmosferze.

*Cena oraz szczegóły wycieczki mogą ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje na stronie oferty.

Sprawdź inne oferty First minute 2024 w Czerwcu

15.01.2024 Arnika Persona

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.