Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Karty podarunkowe – pomysł na niezapomniane wakacje

Niezależnie od tego, czy szukasz oryginalnego prezentu urodzinowego, nagrody dla pracownika, klienta czy niespodzianki dla bliskich – karty podarunkowe to nowy wymiar gratyfikacji. Jeśli zależy ci na podarunku, który oprócz nominalnej wartości, oferuje znacznie więcej – wybierz bon na wakacje od Travelplanet.pl. Podaruj niezapomniane chwile i najwspanialsze wspomnienia.

Poszukiwania idealnego podarunku często bywają trudne. W gąszczu pomysłów na prezent łatwo skusić się na taki, który okaże się nietrafiony. Jednak któż z nas nie marzy o wakacjach? Dlatego karta podarunkowa Travelplanet.pl to świetne rozwiązanie na najpopularniejsze okazje:

 • ślub,
 • urodziny,
 • rocznice,
 • jubileusze,
 • święta,
 • wyjątkowe okazje jak Walentynki, Dzień Kobiet etc.

Voucher na wymarzoną podróż poślubną

Romantyczny wyjazd dla dwojga? To idealny pomysł na prezent ślubny – zaskocz nowożeńców, ofiarowując im voucher na wakacje. Z pewnością będzie to dla nich okazja do kolekcjonowania wspaniałych wspomnień i niezapomniana przygoda! „Miesiąc miodowy” to wyjątkowy czas w życiu zakochanych, dlatego voucher podróżny z pewnością sprawi im dużo radości i będzie niezastąpiony jako oryginalny podarunek.

Karta podarunkowa na wakacje – niecodzienny prezent urodzinowy

Bliska osoba ma urodziny? Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, który przełamie stereotypy, podaruj kartę podarunkową na podróż marzeń! Możesz wybrać odpowiedni nominał i opłacić cały wyjazd, albo sfinansować jego część. Decyzja należy do ciebie. Każda kwota ma znaczenie, gdy planuje się wymarzony wyjazd! Z naszą kartą podarunkową można wybrać wakacje, dopasowane niemal do każdego budżetu.  

Rodzinny jubileusz? Sprezentuj wakacje!

Rocznica ślubu? Złote gody rodziców? Bon to niespodzianka, która dostarczy bliskim niezapomnianych chwil. Zadbaj o relaks i wypoczynek najbliższych oraz spraw, by poczuli się wyjątkowo. Voucher na podróż poza wartością materialną, dostarcza także niezapomnianych chwil i z pewnością pozostanie na długo w pamięci obdarowanych.

Bon na wakacje – idealny dla firm

Bon na wakacje to świetne narzędzie budowania wizerunku firm oraz motywowania pracowników. Bony wakacyjne są coraz popularniejsze jako forma gratyfikacji dla najlepszych członków zespołu. Idealnie nadają się jako premia dla kadry kierowniczej, nagroda za wysługę lat, a nawet jako prezent dla szefa! To także sprawdzony i atrakcyjny pomysł na premiowanie kluczowych kontrahentów oraz klientów.

Karty podarunkowe – jak to działa?

Karty można wykorzystać przy zakupie wakacyjnego wyjazdu do dowolnej destynacji. W naszej ofercie kart turystycznych dostępne są różne nominały: od minimalnej wartości 100 złotych, aż do maksymalnej na kwotę 5 000 złotych. Jeśli chcemy zakupić w prezencie droższą wycieczkę, wystarczy wykorzystać kilka bonów o różnych nominałach. Wartość określa kupujący. Wystarczy wypełnić prosty formularz, opłacić bon wybraną kwotą i wybrać formę jego doręczenia.

 • Osoba obdarowana może zrealizować bon podczas zakupu wycieczki, wybranej spośród wszystkich propozycji wyjazdów, dostępnych na stronie Travelplanet.pl!

Czy bon jest imienny?

Nasze vouchery turystyczne wystawiamy na okaziciela. Oznacza to, że osoba obdarowana może zadecydować czy osobiście wykorzysta swój prezent, czy wręczy go komuś innemu. Ta elastyczność sprawia, że bon jest upominkiem uniwersalnym! To także sprawdzone rozwiązanie, jeśli nie mamy pomysłu na prezent. Wymarzone wakacje to zawsze świetny traf!

Pesonalizowane bony turystyczne od Travelplanet.pl

Możesz wybrać dowolny spośród kilku oferowanych przez nas wzorów i dobrać voucher do konkretnej okazji. Czy będzie to prezent firmowy, rocznica ślubu czy wymarzona podróż urodzinowa – ty decydujesz jak będzie wyglądał bon. Możesz otrzymać go:

 • pocztą tradycyjną (w wersji papierowej),
 • w wersji elektronicznej (w postaci kodów)
 • osobiście w jednym z naszych salonów Travelplanet.pl

Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zamówienia.

Jak długo jest ważny voucher turystyczny?

Wyjazd na wakacje marzeń wymaga planowania! W Travelplanet.pl wiemy o tym doskonale, dlatego nasze bony wakacyjne są ważne przez okres 2 lat od daty wystawienia. Jeśli wybierasz je na prezent, nie musisz się martwić, że osoba obdarowana nie zdąży z nich skorzystać. Może ona zdecydować o podróży w dowolnie wybranym terminie, zanim bon straci ważność.

 • Uważajmy na kupowanie bonów turystycznych z nieznanych źródeł, jak aukcje internetowe czy niepopularne strony o tematyce wakacyjnej. Najbezpieczniej zamawiać je u sprawdzonych partnerów, cieszących się dobrą renomą i pozytywną opinią klientów.

Bon na wakacje – coś więcej niż prezent

Z Travelplanet.pl wakacje spędziło już wielu klientów, którzy odwiedzili blisko setki destynacji od Albanii po Zanzibar, mając do wyboru tysiące hoteli na całym świecie! Bon wakacyjny to zatem świetny pomysł na prezent, który oprócz wartości materialnej, pozwala ofiarować dużo więcej – radość z podróży, beztroski wypoczynek i niezapomniane wrażenia

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Możesz ten artykuł udostępnić znajomym.