Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Menadżer ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Jestem zainteresowany tym stanowiskiem

Wiesz o kimś, kto może być zainteresowany pracą?

Podziel się informacją:

Praca na terenie całej Polski

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Partnerów do sieci franczyzowej
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z potencjalnymi partnerami franczyzowymi
  • Realizacja zakładanych celów biznesowych

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży turystycznej w roli Regionalnego Kierownika Sprzedaży lub Menadżera Rozwoju Rynku – warunek konieczny
  • Doświadczenie i skuteczność w pozyskiwaniu do współpracy Partnerów i / lub Agentów
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • Praktyczne wykorzystywanie umiejętności negocjacyjnych
  • Orientacja na osiąganie wyniku
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju
  • Samodzielność i samodyscyplina
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Czynne Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B najwcześniej od marca 2024 r.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w modelu hybrydowym - zdalnym oraz mobilnym
  • Kwartalny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju oraz wymiany doświadczeń w firmie będącej częścią grupy Invia – największego podmiotu online travel w Europie
  • Samochód służbowy – również do użytku prywatnego
  • Bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • Zniżki na wycieczki z Travelplanet.pl – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Płatny dzień wolny z okazji Twoich urodzin

Przebieg procesu rekrutacji za którą odpowiada Marcelina

  • Selekcja aplikacji– na tym etapie zweryfikujemy Twoje CV pod kątem naszych oczekiwań. Jeśli pozytywnie przejdziesz przez etap selekcji, to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.
  • Rozmowa telefoniczna – na tym etapie przedstawimy Ci stanowisko, zakres zadań, Twoje przyszłe obowiązki, opowiemy o benefitach oraz porozmawiamy o Tobie i Twoim doświadczeniu. Jeśli pozytywnie przejdziesz przez etap rozmowy telefonicznej, to zaprosimy Cię do kolejnego etapu.

  • Spotkanie – na tym etapie spotkamy się w siedzibie firmy, by lepiej się poznać oraz zweryfikować Twoje umiejętności. Będziesz mieć okazję zmierzyć się z zadaniem praktycznym. To dobry moment, by odpowiedzieć sobie na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu mailowego praca@travelplanet.pl
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.